Cox ممکن است کم کردن سرعت یک کل محله اینترنت اگر یک فرد است که با استفاده از داده های بیش از حد


Illustration for article titled Cox Might Slow Down a Whole Neighborhoods Internet If One Person Is Using Too Much Data

عکس: مندل فا نگن/AFP (گتی ایماژ)

اگر چیزی وجود دارد به عنوان کاملا به عنوان خشم به عنوان اینترنت دیتا کلاهداشتن سرعت اینترنت خود را متوقف شده است وجود دارد—به خصوص اگر شما پرداخت اضافی به فوق العاده سریع uncapped اینترنت. با توجه به Ars Technica,Cox Communications نه تنها می خواهد برخی از مشتریان برای جلوگیری از استفاده از خیلی اطلاعات همچنین بنا به گزارش تنبیه تمام محله به آن دسته از مشتریان برای متوقف کردن با استفاده از داده بسیار.

تبلیغات

Cox گیگابیت اینترنت مشترک مایک از گینسویل, فلوریدا پرداخت 150 دلار در ماه برای داده نامحدود با 1Gbps سرعت دانلود و 35Mbps ها سرعت. مایک گفت: Ars او شروع به دریافت اطلاعیه از کاکس در مارس سال 2020 هشدار او که خود را ارسال داده ها استفاده شد و “فوق العاده بالا” و اگر او را ندارد و هر گونه کاهش حساب خود را فسخ خواهد بود.

اما کاکس سیاست استفاده قابل قبول نیست و به صراحت مشخص کنید چه مقدار داده استفاده از آن در نظر گرفته می شود فوق العاده بالا به خصوص برای کسی که می پردازد اضافی از 50 دلار در ماه به طور خاص به خلاص شدن از شر اطلاعات خود را کلاه.

تبلیغات

با توجه به Ars مایک گفت: او تنها با استفاده از آن مقدار داده ها بین ساعت 1 صبح تا 8 صبحدر زمانی که ترافیک اینترنت است که در آن پایین به عنوان بخشی از کار خود را که نیاز به برنامه ریزی دستگاه پشتیبان گیری و به اشتراک گذاری اطلاعات مختلف در سراسر کانال های رمزگذاری شده. او همچنین اشاره کرد که او استفاده می شود بین 8TB و 12TB از داده ها بر روی همان طرح طی چهار سال گذشته اما ترافیک داده ها در طول ساعات عادی است در خط با آنچه که اکثر مردم به طور معمول استفاده کنید.

“کاکس باید ارتقاء زیرساخت های خود به جای oversubscribing گره ها و حفره ها رکورد درآمد” مایک گفت: Ars.

به عنوان Ars امتیاز زیادی پهنای باند شبکه مانند کاکس باید قادر به رسیدگی به این نوع از ها ترافیک به خصوص در ساعات اولیه صبح و در 35Mbps. اما با توجه به یک ایمیل مایک دریافت شده از Cox خود را پهن باند استفاده شد “باعث تاثیر منفی” در کاکس شبکه و مشتریان دیگر در منطقه خود را.

کاکس نیز عزاداری مایک که این شرکت شد رها کردن آن ها با سرعت از 35Mbps به سرعت 10mbps—برای تمام محله—تا جولای 15. Gizmodo رسیده به کاکس برای روشن شدن اگر این صرفا یک نتیجه از مایک استفاده از اینترنت و اگر مشتریان را کاهش صورتحساب ماهانه به عنوان یک نتیجهاما Cox هنوز در پاسخ به Gizmodo درخواست برای نظر.

تبلیغات

اما Cox تایید نشده به Ars که از آن شده است کاهش سرعت آپلود—از آن معمول 35Mbps در gigabit-دانلود برنامه ای برای سرعت 10mbps—در برخی از محله های که در آن اعتقاد بر “عملکرد می تواند بهبود یافته برای تمام مشتریان در محله به طور موقت افزایش و یا حفظ سرعت دانلود و تغییر سرعت آپلود برای برخی از خدمات ما ردیف.” آن نظر سرعت 10mbps به “مقدار زیادی از سرعت برای اکثریت قریب به اتفاق مشتریان است.” (برای مثال اگر شما در تلاش بودند برای آپلود 50GB فایل آن را فقط بیش از 83 دقیقه در سرعت 10mbps.) همچنین گفت که کاربران مانند مایک “باعث احتقان مشکلات در تعدادی از محله ها با استفاده از بیش از 100 تا 200 برابر بیشتر بالادست پهنای باند از خانواده متوسط.”

Some ق کاربران در حال گزارش تجربه همان چیزی که خود را از دیدن ترافیک کنترل ترافیک و یا دریافت مشابه به درخواست خود را پایین تر استفاده از اینترنت. کاکس یکی از چندین companieکسی است که متعهد به خاتمه طرح اینترنت تا تاریخ 30 ژوئن با توجه به covid-19 بیماری همه گیر. همچنین گفت: این امر صرف هزینه های اواخر. اما این شرکت اشاره نمی کند هر چیزی در مورد waiving کلاه داده بطور متوسط هزینه های.

تبلیغات

یک نکته? ایمیل خبرنگار در [email protected] و یا از طریق پروتون ایمیل. DM برای سیگنال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>