Covid-19 آزمون سازان ‘به دروغ ادعا کرد’ آنتی بادی آزمایش می تواند تشخیص ویروس هشدار FDA در


Fire Department of New York medical staff attend to an elderly person experiencing difficulty breathing outside of an apartment building on April 20, 2020, in New York City.

Fire Department of New York پزشکی کارکنان شرکت به یک فرد سالمند دچار مشکل تنفس در خارج از یک ساختمان آپارتمان در آوریل 20, 2020, در شهر نیویورک است.
عکس: گتی

Tests طراحی شده برای شناسایی افراد با covid-19 آنتی بادی, اما, که گاهی اوقات نتایج منفی عملکرد حتی در بیماران آلوده شده اند به دروغ تبلیغ شده توسط برخی از آزمون سازان به عنوان موثر در غربالگری از پتانسیل covid-19 بيمار.

تبلیغات

FDA کمیسر Stephen هان گفت: در بیانیه روز شنبه که نه تنها برخی از تست توسعه دهندگان به دروغ ادعا کرد که تست آنتی بادی استفاده می شود برای تشخیص covid-19, آنها را به اشتباه اعلام کرد آزمایش های تایید شده توسط سازمان غذا و دارو.

“ما همچنین به روز رسانی وب سایت ما را برای بهتر روشن شدن که تست شده اند مجاز توسط FDA و آن شده اند که مجاز” هان گفت. “برخی از تست توسعه دهندگان سوء استفاده از کیت تست سرولوژی اطلاع رسانی لیست به دروغ ادعا می کنند خود را سرولوژی در حال FDA تایید شده است یا مجاز. دیگران را به دروغ ادعا کرد که تست های خود را می تواند تشخیص COVID-19.”

تبلیغات

هان قبلا هشدار داد ادعاهای فریبنده توسط برخی از تست توسعه دهندگان در 7 آوریل. کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دبورا Birx همچنین جلب توجه به آنلاین فروش نامطمئن آزمون های این ماه گفت: آنها در معرض خطر به مردم “false اطمینان است.”

آنتی بادی آزمایش—همچنین به عنوان شناخته شده است آزمايشهاي—اجازه می دهد تا متخصصان مراقبت های بهداشتی برای شناسایی افرادی که در معرض شده ام رمان coronavirus پس از آنها توسعه یک پاسخ ایمنی است. آنها متفاوت از تست های تشخیصی در که آنها قادر به شناسایی نه تنها افراد مبتلا به عفونت فعال اما کسانی که ام بازیافت نیز هست.

اما آنتی بادی آزمایش قابل اعتماد نیست برای حاکم کردن حضور coronavirus. به شوخ طبعی یک فرد ممکن است مبتلا به این ویروس و انتقال آن به دیگران برای چند روز قبل از آنتی بادی فرم.

تبلیغات

“هر گام ما گرفته اند به عنوان بخشی از رویکرد ما به COVID-19 تست شده است مراقب باشید تعادل از خطرات و مزایای منظور پاسخگویی فوری بهداشت عمومی نیاز دارد که ما مبارزه با این پاتوژن” گفت: هان. “ما باید به سرعت نقل مکان کرد و متفکرانه و ما در ادامه به یادگیری و انطباق بر اساس تجربه در دنیای واقعی و داده های ما می بینیم.”

FDA در تلاش برای سرعت بخشیدن به تست در مارس صادر سیاست آرامش بخش قوانین در اطراف توسعه و استفاده از آنتی بادی آزمایش. FDA گفت: این امر دخالت نمی کند اگر شرکت های فروش آزمون و بدون تایید FDA ارائه دهنده گواهی آنها را به عنوان دقیق و قابل اعتماد ارائه اطلاع رسانی به FDA و برچسب آزمون با یک توجه داشته باشید که آنها ناکافی به تنهایی برای تشخیص.

تبلیغات

به عنوان مخالف به آزمایشات تشخیصی مولکولی مورد استفاده توسط بیمارستان ها و آزمایشگاه ها برای تایید اینکه آیا یک بیمار است covid-19 مثبت سرولوژی می تواند اثبات مفید در تعیین آن فرد است کمتر مستعد ابتلا به عفونت است. چه چیزی بیشتر محققان در حال بررسی این که آیا نقاهت پلاسما—این بخش مایع خون که حاوی آنتی بادی از یک فرد بهبود از یک بیماری ممکن است به عنوان درمان به طور جدی covid-19 مورد است.

در حال حاضر این برنامه باقی می ماند کاملا فرضی. دانشمندان هنوز برای تعیین اینکه آیا یک فرد با covid-19 آنتی بادی محافظت از عفونت مجدد; اگر آنها هستند که مشخص نیست زمانی که ایمنی به طول می انجامد.

تبلیغات

“این پرسش که ما هنوز از نظر علمی” دکتر Birx گفت: در اخبار CBS’ چهره ملت. “در بسیاری از بیماری های عفونی به جز HIV ما می دانیم که زمانی که شما مریض و شما بهبود می یابند و شما توسعه یک آنتی بادی که آنتی بادی اغلب اعطا ایمنی. ما فقط نمی دانم اگر آن را ایمنی برای یک ماه ایمنی برای شش ماه ایمنی برای شش سال.”

چندین ایالت اعلام کرده اند طرح که با هدف تعیین اینکه آیا آنتی بادی اندازه گیری می تواند به عنوان یک شاخص ایمنی. کنتاکی بهداشت و درمان کارگران در معرض coronavirus برای مثال در حال اهدای پلاسما به عنوان بخشی از دولت Co-ایمنی در پروژه. دو انتقادی بيماران بد حال در گرجستان داده شد پلاسما از بهبود بیماران در هفته گذشته. Hinh گفت: FDA او داده چهار اضطراری-استفاده از مجوز برای سرولوژی تا کنون و انتظار دارد که تعداد به افزایش در هفته های آینده.

تبلیغات

در زمان نوشتن ایالات متحده تایید کرده بود نزدیک به 762,000 موارد این ویروس که ویران بازارهای جهانی و کشته شدن بیش از 167,000 در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر