پوشش صفحه اصلی: MLB پدر و مادر تبدیل شده معلمان

Gianna شلتون, a 10-year-old چهارم گریدر در فلوریدا اختصاص داده شده است برای یادگیری در مورد نیرو و انرژی و اینرسی است.

“شما می دانید” پدر دزدان دریایی پیتسبورگ مدیر Derek شلتون می گوید: “چگونه است که کار می کند.”

و ببینید که چگونه است که کار می کند دقیقا …

“آره, من نمی دانم,” او می گوید.

اما او گرفتن.

“من می دانم که ما باید برای انجام یک تخم مرغ قطره به زودی,” او می گوید.

گرتا Levine, an 11-year-old ششم گریدر در مینه سوتا یک سوال سریع برای پدر دوقلوها مینه سوتا مدیر کل تاد Levine, و این است که چگونه یک محاسبه مساحت یک متوازی الاضلاع.

پدر می دهد که یک فکر و پاسخ “چگونه در مورد یک نوعی کیک کوچک?”

در آن زمان نیاز به گرتا به بازگشت از داشتن واقع شده و بلعیدم یک نوعی کیک کوچک پدر و پاسخ است. با توجه به اینترنت. این نوشته در کف دست خود را.

“پس من با افتخار به اشتراک گذاری آن با” او می گوید.

لینکلن Daniels a 13-year-old هفتم در تگزاس می شنود زنگ تلفن و ساعت خود را پدر تگزاس رنجرز مدیر جان دانیلز برای رسیدن به آن است. بابا جواب نمیده. او متن پاسخ.

“من می توانید سعی کنید شما بعد یا فردا؟”

او دریافت blithe پاسخ: “من فرض کنید شما در وسط یک اقتصاد 202 کلاس.”

او شیپور خاموشی از یک متن.

“Madden. لینکلن رفتن به فارغ التحصیل با درجه ممتاز.”

یک بعد از ظهر یکشنبه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه apace.

لیلی جونز 7 ساله کلاس برای اولین بار در کنتاکی است اضافه کردن و تفریق دو عدد دو رقمی و purring همراه فقط خوب زمانی که پدر Cincinnati Reds امداد پارچ مقابله جونز مراحل را برای ارائه راهنمایی و این زمانی است که لیلی را افزایش می دهد او چشم بزرگ و می گوید به طور مساوی “این نیست که چگونه از دست استیل به ما می آموزد.”

خوب پدر شده است با اضافه کردن و تفریق دو رقمی برای مدتی در حال حاضر او در حال 34 سال و همه و هیچ کس تا کنون شکایت کرده و سپس دوباره وجود دارد هیچ راه بهتری برای ظروف سرباز یا مسافر با یک مرد اعتماد به نفس خود را از طریق 7 ساله بحث-به-نام-دست نداده.

پدر و بهانه خود را به پیدا کردن Lacy و لیلی که دکترا دارد و مطمئنا می تواند است.

“هی” Nate می پرسد گناه “ما نمی خواهید توسط دولت فرمول یا چیزی؟”

جهان آرام می رود برای یک لحظه خلوت به ایمنی درهای بسته و قابل کنترل محیط و Grubhub و همچنین به تنهایی چیزی مانند دشت آموزش و پرورش است که در آن عمل است.

(Yahoo illustration/Albert Corona)
(عکس) تصویر/آلبرت تاج)

مربیگری و آموزش

این COVID-19 بحران مجبور است به مدرسه در منزل حدود یک میلیارد کودک در سراسر جهان در حدود 60 میلیون نفر از کسانی که در ایالات متحده و نه تنها یکی از آنها را نشسته تا راست در جدول اتاق ناهار خوری. آنها باهوش و دوستداشتنی البته و در حال حاضر بیش از همیشه به عشق محافظت و آموزش آنها و نیز برای برش مو خود را با بالاترین کیفیت قیچی آشپزخانه.

بیس بال مردم به نظر می رسد به عنوان ماهر در عشق, محافظت و آموزش رهنمود به هر کسی.

آنها می دانند مربیگری. اگر آنها نمی, مربیان, خود, آنها اغلب پسران و دختران از مربیان است. در واقع تمام زندگی خود را به آنها شده اند مربی و یا انجام مربیگری و یا شاید شماری از استخدام و ارزیابی مربیان. مربیگری آموزش با تف.

دوم آنها ورزش روزانه شکست. بی نهایت شکست. خراش-a-حمله-سراسر-خود-ارزش خود را شکست. آیا نابجا و ویرگول زحمت این مردان تا این حد ؟ سازمان ملل متحد انجام چهار ؟ آموزش صبر است. شما را دیده ام بازی بیس بال. هیچ کس در عجله است. آنها وجود دارد زمانی که آنها وجود دارد.

سوم آنها برای لحظه ای غیر ضروری نهاد در نیروی کار است. این بدان معنی است که آنها در خانه بازی بیس بال, مگر اینکه شما به تعداد Derek شلتون بازی گرفتن با پسرش جکسون در حیاط خلوت. یا شاید Nate جونز’ اغل گاو یا حشم جلسات کردن یک تپه که پدر خود را بیل به او کمک کرد تا در ساخت این انبار که با این نسخهها کار بزرگ به عنوان طولانی به عنوان انبار درب باز است به عنوان تپه است که در داخل خانه و صفحه اصلی است.

اگر یک مربی می تواند محور یک 32 ساله میلیونر به گفتن هدف قرار دادن یک توپ دیگر راه یک بار در در حالی که, چگونه سخت می تواند از آن به جیمی از طریق pre-algebra و به کلاس هفتم? فقط مربی هستم تا کمی است و تمام.

زندگی آنها منجر شود امروز نگاه بسیاری مانند زندگی با همسایگان خود است. وجود دارد بدون جمعیت. هیچ راه سفر. هیچ زمین می شمارد. هیچ oh-fers. این برنده و ضرر و زیان در حال شمارش میز شام قبل از Levines حل و فصل برای یک خانواده خواندن از زمین از داستان های قبل از Sheltons راه اندازی یکی دیگر از بازی از انحصار قبل از Joneses خواندن یک داستان کتاب مقدس.

طرح درس وارد ایمیل. و یا از طریق نرم افزار. معلمان زوم-ed یا Skyped بازگشت به زندگی است. بقیه فلاپی آه و شل و ول detente دوخته بین یک مقاله قانع کننده در ریشه هولدن کولفیلد وجودی احساس وحشت و نگرانی و یک unpersuasive جا که آخرین زمان از زباله.

پس چگونه آن را به بیرون رفتن وجود دارد ؟

پدر: Derek شلتون, دزدان دریایی, مدیر

مامان: آلیسون

کودکان: Jackson, 19; ایزابلا 16; Gianna, 10.

سنت پیت ساحل, فلوریدا

چهار و نیم ماه پیش دزدان دریایی استخدام Derek سپس روی نیمکت مربی برای دوقلوها مینه سوتا به مدیر خود را. او در خانه که در آن او را حفظ روزانه در تماس با دفتر جبهه و بازیکنان خود را. در طول یک مکالمه تلفنی اخیر او در اواسط راه از طریق یک جمله زمانی که او متوقف شد و بانگ زد: “اوه دلفین فقط شنا است.”

درک و آلیسون پدر و مادر معلمان بودند. Derek پدر ران او دبیرستان مربی بیس بال و اصلی. مادرش کتی, تدریس ویژه آموزش و پرورش است. آلیسون پدر اد Pucci شد یک مدرسه ابتدایی معلم علوم — “که طلا در خانه ما” Derek می گوید — و مادرش, Pam, تدریس دبیرستان سلامت.

New Pirates manager Derek Shelton (right) was set to begin his first season at the helm before the coronavirus pandemic delayed Major League Baseball's season. (Photo by Brace Hemmelgarn/Minnesota Twins/Getty Images)
جدید دزدان دریایی مدیر Derek شلتون (راست) راه اندازی شد برای شروع فصل اول خود را در راس قبل از coronavirus همه گیر تاخیر لیگ اصلی بیس بال فصل. (عکس از بریس Hemmelgarn/مینه سوتا دوقلوها/گتی ایماژ)

آسان رفتن خنده دار و متفکر درک اذعان می کند “مربیگری خود بچه است که سخت ترین چیز است. علی به من می گوید ” شما هیچ صبر با Gianna.’ من نمی. من صبر با بازیکنان من هر چند. پدرم او تا به حال هیچ صبر با من. اما مادر من انجام داد.”

بنابراین درک میدارد لکه های خود را. برای یک, در, ریاضی, هر چیزی را با ترکیب فراکسیون خود را wheelhouse.

“بدیهی است که من هستم به اندازه کافی هوشمند به درک که” او می گوید.

بقیه او برگ به مامان.

“علی است که قطعا دقیق تر از من,” او می گوید.

این Sheltons را کشف خانواده شب غذا آنهایی Derek به یاد می آورد در حال رشد با زمانی که هر شب به معنای بودن در خانه 5:30 شستن و نشستن در جدول آنهایی که از دست رفته در جنجال و هیاهو از پنج برنامه که یکی از آنها یک لیگ اصلی بیس بال تیم است.

“قبل از” Derek می گوید: “همیشه وجود دارد جایی برای رفتن و یا از خانه. بنابراین این بوده است سرد خوب به نشستن و صحبت در مورد خود, دوستان, شاید برخی از بیس بال کمی در مورد جهان است.”

پدر: تاد Levine, دوقلو جنرال موتورز

مامان: Claudette

کودکان: گرتا 11; Quinn, 10; تس, 8.

ادینا, مینه سوتا

Claudette می گوید: تاد مینه سوتا را به جنرال موتورز برای 3 و نیم سال در حال حاضر شده است مطلق سنت. او را گرفته منجر شود در هر دو معلم و مدیر مدرسه.”

بسکتبال و تنیس در Haverford کالج, جایی که آنها ملاقات کرد, Claudette مجموعه قرنطینه تن.

“برای او وجود دارد هیچ چیز مانند یک سختی” تاد می گوید. “او برای حل مشکل. او را خوش بینانه است. او مثبت است.”

با هم, آنها وید به هایکو-نوشتن بومیان آمریکا-قدردانی حل برای X-فزاینده کلمه مشکل سر خاراندن essay قرمز-پوشش Duolingo-حفظ روز.

سپس تاد بازنشسته به عنوان خوانده شده “نمی تواند به من صدمه دیده است” و “نفس دشمن است.”

چه مادر و پدر و یادگیری در طول راه فراتر از تمام روش های جدید برای حل برای X است که گرتا بىنياز است که کوین است که بچه در ردیف جلو قفل شده است و در بهره گیری از تاکید است که تس اعتماد به نفس و مسائل آنها به نوعی می دانستند مسائل آنها مطمئن هستند که در حال حاضر.

“من احساس می کنم که اگر در زندگی عادی شما ممکن است تشخیص دهند که شن و ماسه و لغزش را از طریق ساعت شنی” تاد می گوید. “در پایان هر پایان است یکی از چیزهایی که شما می خواهم بپرسم این است که” من آرزو می کنم من تا به حال زمان بیشتری است.’ بنابراین پوشش نقره ای به این هدیه ای از زمان. آن را در وحشتناک کاغذ کاغذ بسته بندی است که COVID-19. اما آن را هنوز هم یک هدیه است.”

مامان: Danielle Ferreira, Red Sox اجرایی معاون و دستیار GM

پدر: Erik تمبر

کودک: گابریلا, 12.

استونهام ماساچوست

Raquel معاون اجرایی رئیس جمهور و دستیار جنرال موتورز از Red Sox و خانواده اش علامت از دست رفته از طریق نقاط عطف مبارک مکالمات که در پایان در خنده و daydreams.

وجود دارد پنج شنبه در نزدیکی پایان ماه مارس زمانی که Red Sox قرار بود به شروع فصل خود در تورنتو است. سپس یک هفته بعد یکی دیگر از پنج روز ballclub را باز در Fenway پارک. Gabby خواهد با قرار دادن انگشت خود بر روی برنامه و در ساعت را نگاه کنید و از آنها بخواهید آنچه آنها انجام شده است در حال حاضر.

مادر او می گوید او می خواهد در راه خود را به محل کار یا تماشای بازی بیس بال و یا در دفتر و در پایان داستان Gabby لبخند می زند و می گوید: “من می دانم! اما شما در اینجا هستیم!”

“ما اینجا هستیم” مامان می گوید. “بنابراین آنچه که ما می رویم به انجام این مورد دارید؟”

Red Sox executive Raquel Ferreira said she would usually be entering the stage of the season where she feels 'mom guilt,' but is instead home with her daughter. (Photo by Nic Antaya for The Boston Globe via Getty Images)
Red Sox اجرایی Raquel فریرا گفت: او را معمولا ورود به این مرحله از فصل که در آن او احساس گناه مادر’ اما به جای خانه با دخترش. (عکس توسط Nic Antaya برای بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ)

Gabby یک دانشآموز کلاس ششم. مدرسه خود را نشان می دهد یک روال شروع در ساعت 8 صبح و پایان دادن به در 2:30 بعد از ظهر از ساعت تقسیم زمان کلاس درس. مامان و Gabby نیست بیش از حد سفت و سخت که به جز دوره اول.

“او اولین کلاس سالن ورزش یا موسیقی” Raquel با خنده می گوید. “پس او و اریک رفتن به حیاط خلوت و شوت از hoops.”

ترین سال یک هفته به بیس بال فصل “گناه مادر است تنظیم در حال حاضر توسط” Raquel می گوید.

جای او را در ترکیب از طریق کتابهای او در بر داشت در آمازون درجه در سطح راهنمایی در خواندن ریاضی, علوم و مطالعات اجتماعی quizzing Gabby و امید Gabby نمی کند کشف پاسخ ،

به جای او reacquainting خودش با Ichabod Crane و یادگیری در مورد سیستم گوارش انسان و مشاوره Gabby به صورت مستقیم چقدر مهم همه از این خواهد شد به عنوان او رشد می کند.

و در عوض او را تشویق گبی بهبود jumpshot.

“من حدود 15 چشم-رول یک روز” Raquel می گوید. “اما او انجام می شود ، او خیلی سخت تر از من فکر می کنم من می خواهم که در این سن. او آن را می شود.”

پدر: Nate جونز, قرمز پارچ

مامان: Lacy

فرزندان: لیلی 7; آرچر 5; Emmie, لو, 2.

ساقی کنتاکی

سال پیش در بین minor-لیگ فصل Nate جونز فکر کردم این امر می تواند ایده خوبی است برای انتخاب کنید تا پول اضافی به عنوان یک معلم. پس از سه ماه کشمکش ششم و هشتم-دانش آموزان کلاس او دیگر فکر: “من نمی دانم اگر من قطع بود.”

او رفت و هرگز به عقب. تجربه نشده از فن قدردانی خود را برای کسانی که آموزش. به خصوص کسانی که از آموزش و پس از آن نشان می دهد بازگشت تا فردا. مادر خود را از دبی شد و در میان آنها یک مدرسه ابتدایی معلم aide که تمام آن روز و پس از آن مربی جوانی خود را در لیگ بیس بال تیم های.

آن است که روح پس از آن که نیت کند آنچه که او می تواند و اغلب باعث می شود اتاق را برای کارشناسان در این مورد بند دار طول می کشد که یک بچه در یک زمان در حالی که مقابله می ایستد با اسکوتر بدمینتون راکت های مختلف اسباب بازی ها و فعالیت های.

“این زمانی است که ما کمی معمای رخ می دهد” Nate می گوید. “من نمی خواهد آن را یک مشکل است. من می خواهم آن را یک معمای. و این است که من نمی دانم اگر من انجام یک کار خوب از منحرف کردن فرزندان و یا اگر من بخشی از حواس پرتی.”

آن است که یک خط خوب است.

بنابراین ضمن کماندار تساوی حروف و اعداد و لیلی می کند و فانتزی با اضافه کردن و کم کردن و در آنجا بود که لحظه ای که لیلی مربع در پدر و پرسید: اگر او می دانست که در Mt. Rushmore.

“من می خواهم را فراموش کرده ام جمهور با سبیل” Nate می گوید. “و من هرگز بدست توماس جفرسون.”

آنها در حال خواندن چند صفحه از یک شب از هری پاتر کتاب دوم پس از در حال حاضر به پایان رسید ، و هنگامی که کودکان در حال خسته در پایان یک روز دیگر مقابله و بند دار خود یادآوری خوب است که می تواند از یک جهان در بحران است.

“شماره 1 به نفع من فکر می کنم این است که زمان ما را وادار به صرف با هم” Nate می گوید. “Lacy گفت: فقط شب دیگر” ما نمی خواهید به آرزو این روزها دور برای برخی از نوع طبیعی است. ما نیاز به نگه داشتن چشم ما باز به چه بچه های ما بود.'”

پدر: جان دانیلز, رنجرز GM

مامان: Robyn

کودکان: Lincoln 13; هارپر 11; شارلوت 8.

ساوتلیک تگزاس

جان دانیلز نظر دیگری سینک پر از غذاهای زیر را یکی دیگر از وعده غذایی با یک میز شام چه می آید همراه با یکپارچهسازی با سیستمعامل انگشتان دست و قدردانی است.

“از زمانی که ما در معرض بسیاری از چیزهای سرد که زندگی واقعی نیست,” او می گوید. “سفر مردم ما با چیزهایی که ما می بینیم. این همه بزرگ است. و در حال حاضر من می ترسم در مورد بسیاری از مسائل است. پدر و مادر من در شهر نیویورک است. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من در مورد نگران نباشید. اما ایده اولیه از بودن در خانه با خانواده من آن را نه فقط یک پوشش نقره ای. من واقعا لذت بردن از آن در حال حاضر.

Jon Daniels, longtime GM of the Texas Rangers, is working from home alongside his school-age children as the baseball season is on hold due to the coronavirus pandemic. (Photo by Cooper Neill/MLB via Getty Images)
جان دانیلز دیرین GM تگزاس رنجرز در حال کار از خانه در کنار خود را از کودکان در سن مدرسه به عنوان فصل بیس بال است که در برگزاری با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. (عکس توسط کوپر Neill/MLB طریق گتی ایماژ)

“رابین و من در این مورد صحبت های زیادی. شما می دانید, از اینجا هر چه اتفاق می افتد, اتفاق می افتد. من نگران هستم در مورد یک متن در حال حاضر. هنگامی که ما آمده ایم از این چه خواهد شد مهم است که بچه ها احساس خوبی در مورد خود و ما احساس خوبی در مورد روابط ما.”

او با این نسخهها کار در درجه اول از صفحه اصلی در حال حاضر در آنچه که او کاملا مطمئن است سوم-بهترین منطقه در خانه برای یک دفتر خانه. رابین همسرش, بهترین اتاق طراحی شده برای دفتر واقعی. سگ ادعا کرد که منطقه خاموش با یک میز در آن است. جان را در یک اتاق خواب با یک نظر …

“اوه یکی از بچه ها در وان آب داغ,” او می گوید.

لینکلن و هارپر ارشدش کودکان نسبتا مستقل می آید به تحصیل. شارلوت فقیر شارلوت می شود طرح درس هفت نفر بلند, درجه دوم, ظاهرا آماده سازی او برای Texas Bar exam.

او خیلی لذت می برد روز هنگامی که او می رود قبل از اینکه بچه ها رفع آنها صبحانه امتحان آنها را برای آزمون خود را و سپس آنها را به مدرسه. این است که مرتب کردن بر اساس به جز روز هرگز تغییر سالن. به جز شاید به وان آب داغ.

“رابین واقعا خوب در این” جان می گوید. “او واقعا بیمار است. او واقعا یک شنونده خوب است.”

او تراشه در, به خصوص در ریاضی و تاریخ و بیش از یک بار خواسته شده است برای توضیح کار خود را.

“من می توانید آن را حق” او می گوید: “اما این که چگونه آنها در حال تدریس کنه.”

هارپر او را به یاد “شما باید آن را در این راه.”

او پاسخ “اما من نمی توانم.”

و آنها خنده, چرا نمی, چرا که آن را کمی ترسناک وجود دارد اما پدر و مادر به خانه هستند. آنها را دوست داشت و محافظت شده است. همچنین آنها در حال گرفتن آموزش که به نوبه خود خوب است, تا زمانی که کودکان بیمار باقی می ماند.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر