Illustration for article titled Coursera Makes Online Catalog Free for Unemployed Workers

عکس: Unsplash

روز جمعه آموزش آنلاین شرکت کورسرا اعلام کرد این پایین کشیدن paywall در آن 3,800-کاتالوگ دوره برای کارگران که در حال حاضر خود را پیدا بیکار به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

Federal دولت های محلی و سازمان های دولتی که در خدمت بیکار می توانید در اینجا به ارائه دسترسی رایگان به Coursera دوره های—یک پیشنهاد است که به طور معمول هزینه 399 دلاری در هر سال—از طریق سپتامبر 30. هر کسی که ثبت نام در آن زمان باید تا پایان سال برای تکمیل دروس خود و کسب اعتبار حرفه ای. به نام Coursera نیروی کار بازیابی ابتکار عملخود را گسترش شرکت Coursera برای دولت برنامه ابتکار در اصل راه اندازی در سال 2017 برای کمک به تجهیز کارکنان دولت و شهروندان با مهارت در تقاضا.  

موضوعات اجرا حیطه از بازاریابی دیجیتال و تجزیه و تحلیل برای محاسبات ابری و برنامه توسعه و Coursera را با همکاری چند نام بزرگ در فن آوری اجازه می دهد تا کاربران برای به دست آوردن مدارک طراحی شده به طور خاص برای آن دسته از شرکت هایی مانند گوگل از آن پشتیبانی و یا IBM z/OS پردازنده حرفه ای certificates.

تبلیغات

“Coursera همراه با آن جامعه از همکاران آماده خدمت به میلیون ها نفر از کارگران که شغل خود را از دست داده و در حال رفتن به یک زمان سخت در بازگشت آرام اقتصاد” Coursera مدیر عامل جف Maggioncalda گفت: در هر یک فوربس گزارش. “ما مفتخر به کمک ایالات متحده و کشورهای سراسر جهان در تلاش خود را برای کاهش این تاثیر را در جوامع سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.”

رقیب آموزش آنلاین سیستم عامل کاپلان و Udacity نیز به تازگی آغاز ارائه رایگان توسعه و آموزش منابع در پی جهانی coronavirus همه گیر است که تحت تاثیر یک برآورد 2.7 میلیارد کارگران مبارزه در سرe. برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری را به بالاترین رکورد در ایالات متحدهبا 4.4 میلیون آمریکایی تشکیل پرونده مدعیان در هفته گذشته. این تعداد کل گذاشته کردن و furloughed آمریکایی به تازگی با پیشی گرفتن از 26 میلیون—به طور موثر نافی این کار سود موجب ویرانی تا پس از رکود بزرگ.

سازمان در ایلینوی, آریزونا, و اوکلاهما خواهد بود که برای اولین بار به ارائه Coursera جدید برنامه همراه با دولت در کلمبیا کاستاریکا یونان, مالزی, پاناما, اوکراین و ازبکستان. این شرکت پیش بینی می کند که بیشتر در ایالات متحده و کشور را تا ارائه بیش از چند هفته آینده و از آن خواهد شد با توجه به واجد شرایط بودن برای غیر انتفاعی و سایر موسسات غیر دولتی که در خدمت بیکار “در یک مورد به مورد و بر اساس.” 

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو