خرید رپورتاژ

BERLIN, GERMANY - FEBRUARY 04: Symbol photo. A man is typing with his hands on a keyboard of a MacBook Pro on February 04, 2020 in Berlin, Germany. (Photo by Felix Zahn/Photothek via Getty Images)
فلیکس Zahn/Photothek via Getty Images

Coursera باز است و دسترسی به آن, آنلاین آموزش و پرورش در تلاش برای کمک به کسانی که به تازگی بیکار در طول COVID-19 بیماری همه گیر. Gizmodo یادداشت خدمات ساخته شده است 3,800 دوره و 400 تخصص در دسترس به صورت رایگان از طریق سازمان های دولتی امیدوار به پیدا کردن شغل برای ساکنان. دوره آموزش سطح بالا مهارت های مانند کسب و کار نوشتن و کار راه مانند برنامه توسعه است و شما می توانید گواهینامه های حرفه ای از شرکت هایی مانند گوگل و آی بی ام و SAS.

سازمان باید تا سپتامبر 30th, ثبت نام کارگران که خود را تا پایان سال 2020 به تکمیل دوره های خود را. آریزونا, و ایلینوی و اوکلاهما خواهد بود که ایالات متحده برای اولین بار به ارائه دوره های آموزشی در آمریکا در حالی که کشورهایی مانند کلمبیا کاستاریکا یونان, مالزی, پاناما, اوکراین و ازبکستان به دنبال کت و شلوار در خارج از کشور. علاوه بر گسترش تعداد متحده و کشورهای Coursera نیز به دنبال ارائه دوره های آموزشی از طریق سازمان های غیر دولتی در یک “مورد به مورد و بر اساس.”

کاپلان Udacity و دیگران نیز ارائه خود را رایگان منابع آموزش در نور از این بیماری همه گیر.

این یک ژست حسن نیت هنگامی که یک برنامه مانند این به طور معمول هزینه 399 دلاری در سال, اما, نیز وجود دارد یک انگیزه قوی برای Coursera. این افزایش بهره طور منظم در برنامه دولت و موفقیت با استراتژی (شناخته شده به عنوان Coursera نیروی کار بازیابی ابتکار) می تواند منجر به این تازه کار به دنبال دوره های اضافی خود را. هر چه انگیزه, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از چالش های پیش رو. سازمان نیاز به اطمینان حاصل شود که جویندگان کار باید دسترسی آسان به دوره های ایده آل و کمک به آنها در ارتباط با شرکت هایی که پوزیشن های باز.

در این مقاله: coursera, آنلاین, آموزش, آموزش و پرورش, آموزش, اینترنت, شغل, بیکاری, کار, Covid-19, کروناویروس, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو