کورتانا در مقابل سیری در مقابل گوگل دستیار مقابل الکسا

هوشمند دستیاران ممکن است نوک کوه یخ در نظر گرفتن شغل ما در آینده, اما این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم با استفاده از آنها در میان است. دستیاران مجازی مانند کورتانا سیری گوگل دستیار و الکسا در حال حاضر یک امضا از ویژگی های گوشی های هوشمند و قرص بنابراین دانستن اینکه کدام یک بهترین است می تواند تاثیر قابل توجهی در چه بعدی خود را خرید سخت افزار ممکن است.

برای دیدن چگونه این دستیاران هوشمند اندازه گیری تا ما بازمی گردد کورتانا در مقابل سیری در مقابل گوگل دستیار مقابل الکسا در یک دستیار مجازی سر به سر.

اگر شما در حال حاضر خود را هوشمند دستیار انتخاب, چرا بررسی نمی از راهنمای ما در چگونه به استفاده از کورتانا با ویندوز 10 و یا به عنوان خوانده شده تا در برخی از جالب ترین سوال بپرسید سیری.

صدای دقت و سرعت

Google Assistant Continued Conversations

عمدتا کنترل شده توسط یک کاربر صدای دستیار دیجیتال اولیه توانایی به دانستن زمانی که آن را به صحبت و درک چه چیزی است گفت: ضروری است. هر یک دارای یک ویک کلمه یا عبارت است که از آن برای گوش مانند “Hey Cortana” “OK گوگل” “سیری” و “الکسا.” ویک کلمه می گوید دستیار دیجیتال به گوش دادن و پاسخ دادن به آنچه گفته بعدی — اما اگر شما یک تو رفتگی در دیوار لهجه و یا نمی خواهم به فریاد برخی از دستیاران بهتر در درک شما از دیگران ؟

در حالی که هر یک از اصلی صدای دستیاران ارائه می دهد بسیار عالی تشخیص صدای گوگل دستیار و سیری در حال بهتر است در چیدن آنچه به شما می گویند — به ویژه هنگامی که وجود دارد این است که سر و صدای محیط یا دستیار خود رله برخی از اطلاعات به کاربر. مایکروسافت ادعا می کند کورتانا یک درک خوب از زمینه اما این مبارزات بسیار بیشتر از دو نفر دیگر در واقع شنیدن آنچه که شما می گویید باشد و الکسا. آرام محیط های هستند که با استفاده از این دو به عنوان سر و صدای پس زمینه را می به طور قابل توجهی با دخالت آنها را درک آنچه شما در حال درخواست از آنها.

از نظر زمان پاسخ به پرس و جو, گوگل, دستیار در بالا می آید و دوباره به طور مداوم ارائه سریع پاسخ به سفارشات. الکسا و سیری هر دو داغ بر روی پاشنه خود, اما, اما کورتانا در می آید. پس از کاربران گزارش داده اند که مسائل را با کورتانا درک و حتی اساسی درخواست وجود ندارد مشکلات خود را با میکروفن (تنظیم یادآوری لغو و وظایف و پیدا کردن اطلاعات در رستوران ها) آن را سخت برای اندازه گیری زمان پاسخ به نمایش داده شد اگر آنها بی سابقه. هنگامی که فرمان را برداشت به وضوح جایگزین دستیاران دیجیتال, سیری می تواند اغلب لبه الکسا, اما آن را بسیار بستگی به وظایف شما بخواهید از آنها و دانش خود را از خود فرمان دهید. بنابراین وقتی که می آید به تشخیص صدای سیری و گوگل دستیار برنده آن دسته است. اما وقتی که می آید به زمان پاسخ با پرس و جو, گوگل, دستیار برنده روشن.

امکانات و قابلیت های

iOS 12
برندا Stolyar/Digital Trends

هر کدام دستیار مجازی شما با استفاده از همه آنها پشتیبانی همان توابع ضروری. این شامل تنظیم رویدادهای تقویم و آلارم برقراری تماس, ارسال ایمیل و پیام و پخش موسیقی. اما هر کدام نیز دارای آن خصلت و ویژگی های خاص است که آنها را منحصر به فرد.

برای جستجو و پاسخ به نمایش داده شد برای کسب اطلاعات کورتانا با استفاده از خود مایکروسافت بینگ, موتور جستجو, در حالی که هر دو Siri و Google Assistant استفاده از گوگل. اگر چه دومی دو ممکن است با استفاده از همان پلت فرم جستجو هنگامی که شما درخواست برای اطلاعات در رستوران, سیری را بی درنگ شما را به تماس و یا رزرو. اگر شما می دانید که در آن شما می خواهید به غذا خوردن در حال حاضر هر سه می توانید رزرو و یا سفارش غذا برای شما.

گوگل دستیار یکی دیگر از مزیت است برای کسانی که به طور منظم با استفاده از موتور جستجوی گوگل: آن را در حال حاضر می داند زیادی در مورد شما. در حالی که جمع آوری برخی از نگرانی های حریم خصوصی آن را نیز بدان معنی است که آن را مسلما شخصی ترین خدمات — حداقل زمانی که شما برای اولین بار شروع به استفاده از آن. خود گوگل دوبلکس طبیعی سیستم صوتی دارای وعده های بزرگ برای طبیعی تر ارتباطی با گوگل دستیار چه که بین آن و مالک و یا با دیگران.

برخی از ویژگی های ارائه شده توسط دستیاران انجام متفاوت است که بسته به نوع پلت فرم شما با استفاده از آنها ، گوگل دستیار بار خوانده شده اخبار به شما در یک خانه سخنران در حالی که کورتانا را انجام خواهد داد که بر روی گوشی های هوشمند. سیری تنها دوست دارد پخش موسیقی از طریق موسیقی اپل در حالی که کورتانا و گوگل دستیار کار فقط خوب با Spotify و موسیقی ذخیره شده بر روی دستگاه شما.

الکسا برای ساده دستورات و سفارش کردن آمازون است. هنوز هم اگر شما به دنبال یک دستیار دیجیتال است که می تواند درک زبان روزمره ندارد و نیاز به یک کتابچه راهنمای کاربر برای استاد شما ممکن است بخواهید به نگاه در جاهای دیگر. نزدیک است اما وقتی که می آید به سهولت استفاده شخصی و ارتباطی گوگل, دستیار لبه از رقابت را به نفع خود ویژگی ها و قابلیت دسته بندی به عنوان به خوبی.

اکوسیستم یکپارچه سازی

cortana home menu screen screenshot
تصویر

مسلما starkest تفاوت اصلی بین دستیاران مجازی سخت افزار و سیستم عامل که در آن آنها می توانند در اختیار دارد. سیری ممکن است کار به خوبی با HomePod سخنرانان AirPod هدفون و بر روی دستگاه های مانند آی فون و آی پد. متاسفانه شما نمی توانید آن را بکشید تا بر روی دستگاه شما آندروید یا ویندوز PC.

در مقایسه گوگل دستیار در دسترس است بر روی آندروید و iOS سیستم عامل و با چند ترفند شما حتی می توانید آن را در حال اجرا بر روی ویندوز و یا لینوکس. آن را نیز سازگار با سخت افزار گزینه های مانند گوگل خانه هوشمند بلندگو و Chromecast است و به تدریج در حال یکپارچه با سیستم عامل کروم دستگاه های مانند گوگل Pixelbook.

کورتانا بسیار مشابه با طیف گسترده ای از سخت افزار و نرم افزار پشتیبانی از پلت فرم. این مجتمع به ویندوز 10 دستگاه از همه نوع از جمله تمام ویندوز 10 رایانه های شخصی در حال حاضر از بین رفته ویندوز 10 موبایل و ایکس باکس یکی از کنسول. کورتانا نیز در زندگی یک زن و شوهر از دستگاه های هوشمند از جمله Harmon Kardon استناد بلندگو وجود دارد و به طور فزاینده ای قدرتمند و ضروری کورتانا برنامه برای iOS و آندروید. بخشی از آمازون اکوسیستم الکسا به راحتی می توانید اتصال با آتش تلویزیون ها و تبلت ها و همچنین بسیاری دیگر از بلندگوهای بلوتوث در انواع طرح ها — بر خلاف گوگل دستیار کوکی-برش زیبایی — فراهم می کند یک پایگاه عالی برای کسانی که علاقه مند در حال توسعه یک خانه هوشمند.

هنگامی که آن را به می آید چگونه از آن آسان است برای به دست آوردن خانه خود را دستیار بالا و در حال اجرا تنها کسی است که به مقدار قابل توجهی از زمان است که کورتانا. در حالی که الکسا, گوگل, دستیار, و سیری لذت بردن از نصب setups که تنها نیاز به یک نام کاربری و رمز عبور و کمتر از یک دقیقه به مقداردهی اولیه, کورتانا را به شما پرش از طریق چند حلقه.

حتی شروع به تست کردن کورتانا شما را مجبور به ورود به کامپیوتر خود را با ارائه یک حساب ایمیل است که در ارتباط با کسب و کار و یا مدرسه و صبر کنید برای دریافت کد تایید. برخی از کاربران حتی گزارش شده نیاز به backdoor راه خود را به کورتانا از طریق این برنامه ها تنها مجاز به ثبت نام در با کورتانا-تایید حساب ایمیل و پس از آن به عنوان گفت: حساب ایمیل توسط دستیار برای طول فرایند نصب. کافی است برای گفتن, راه اندازی کورتانا است که کمتر از یک و بیشتر از یک ادیسه پس کورتانا به ارمغان می آورد تا عقب در این رده است. بنابراین وقتی که می آید به سهولت استفاده در یک اکوسیستم آن را به یک سه راه کراوات: الکسا, گوگل, دستیار, و سیری همه خوبی انجام در اینجا. اما وقتی که می آید به پلت فرم در دسترس بودن و سخت افزار یکپارچه سازی گوگل دستیار و کورتانا بهتر از بقیه هستند.

گوگل دستیار برنده برای شرکت

کورتانا سیری الکسا و گوگل دستیار همه فوق العاده قادر به دستیاران مجازی و آنها را به پیشرفت در فراز و نشیب در چند سال گذشته است. ما در حال دیدن آنها خود را گسترش قابلیت های نرم افزار و پشتیبانی از پلت فرم اما گوگل دستیار به نظر می رسد در حال تحول سریع ترین و موثر ترین. بهتر است در چیدن آنچه شما می گویید و در پاسخ به نمایش داده شد خود را به سرعت. بهتر است آن اکوسیستم حمایت گسترده و عمیق است به شما اجازه استفاده از آن را در حرکت هر گوشی های هوشمند خود را از انتخاب است.

هر یک از دستیاران دیجیتال است که در بهترین خود را هنگامی که همراه با استفاده از خدمات خود را از توسعه است. سیری کار می کند با تمام اپل خدمات سخت افزاری و در حالی که کورتانا با این نسخهها کار در ویندوز. گوگل دستیار اگر چه بسیار بی عیب و نقص بر روی اکثر سیستم عامل. هر چند آن را قطعا از مزایای یکپارچه سازی با گوگل دیگر خدمات این همه کاره بر روی انواع سیستم عامل می دهد که آن را به لبه. الکسا با این نسخهها کار بهترین با دیگر محصولات آمازون و با توجه به شرکت جاه طلبی است که می داند آنچه که آنها را رول بعدی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de