در منی خود را در کتاب “انسان Ludens” در هلندی مورخ Johan Vlieland استدلال می کند که بازی سنگ بستر به فرهنگ آن جامعه نیست واقعا تبدیل به یک تا زمانی که این نقش بازی. به او بازی چیزی است که باعث می شود ما یک جامعه یکی از چیزهایی که ما را متصل به هم به عنوان یک گونه است.

جهان چه می خواهم نگاه بدون ورزش ؟ ما در نهایت می دانیم که پاسخ به این سوال با تشکر از coronavirus بیماری همه گیر. شاید شما می خواهم فکر عجیب و غریب این سناریو قبل از, بیش از آبجو در نوار و یا در یک سال اول فلسفه, کلاس, اما آن وجود داشته است تنها به عنوان یک آزمایش فکری قرار دادن شما در برخی از سیاه تر و تلخ جهان است.

همانطور که معلوم است در ما sportsless جهان همه چیز همان است فقط کمی blander کمی کمتر هیجان انگیز کمی کمتر آزار دهنده بیش از حد. بسیار کمتر جمعی. Vlieland درست بود در مورد آن است.

ورزشی هنوز هم وجود دارد ، این تیم هنوز هم وجود دارد به عنوان بازیکن. بنابراین لیگ, در بیشتر قسمت (RIP XFL دوم تلاش). این زندگی ورزشی است که از بین رفته اند در حال حاضر.

اما تحقق است به آرامی تنظیم در زمانی که کسانی که ورزش بازگشت اگر همه آنها بازگشت آنها تغییر خواهد کرد. در خطر ابتلا به صدایی مانند کسی که پیش بینی شده است که اینترنت هرگز در گرفتن ورزش به عنوان ما می دانستیم که آنها در حال حاضر از بین رفته اند. آن را هرگز خواهد بود کاملا یکسان است.

Sports will likely be forever changed by the coronavirus pandemic, in ways we can't fully grasp yet. (Photo by Billie Weiss/Boston Red Sox/Getty Images)
ورزشی, به احتمال زیاد خواهد برای همیشه لطفا برای تغییر coronavirus همه گیر در راه ما نمی توانیم به طور کامل درک نشده است. (عکس از Billie Weiss/Boston Red Sox/گتی ایماژ)

خیلی از آنچه ما می دانیم و عشق در مورد ورزش باید دوباره فکر شروع با چگونه ما می توانید با خیال راحت جمع آوری به تماشای آنها — به ویژه هنگامی که حضور و غیاب می شود بزرگتر از مثلا یک لیگ کوچک بازی.

از آنجا که ما در حال حاضر می دانیم که ورزش زنده یک انکوباتور برای یک ویروس است که بازی های ما مقصر در یک بیماری همه گیر. ما می دانیم که یک ماه فوریه فوتبال بازی در میلان انبوه گسترش COVID-19 شیوع بیماری در هر دو کشور ایتالیا و اسپانیا در مرحله یک شانزدهم لیگ اروپا بازی که به دست می آمد به عنوان شناخته شده “بازی صفر است.”

ما همچنین می دانیم که سن فرانسیسکو به احتمال زیاد در امان بسیار بزرگتر شیوع زمانی که 49ers منفجر سه ماهه چهارم سرب در سوپر باول, صرفه جویی در این شهر از یک قهرمانی رژه صرفه جویی در زندگی.

رئیس جمهور تهمت می توانید نگه دارید تمام کنفرانس تلفنی با ورزش لیگ کمیسیون است که او می خواهد اما شرایط باید به سمت راست به بازگشایی ما استادیوم و یا حتی به بازی بدون فن. که به معنی نگه داشتن بازیکنان و کادر امن از طریق پیچیده تست و جداسازی دقیق — به عنوان بوندسلیگا آلمان, لیگ فوتبال تلاش خواهد کرد تا در ماه آینده — تا زمانی که یک واکسن یافت و به طور گسترده ای تجویز می شود. و سپس در مقیاس بسیار گسترده تر امنیت هزاران نفر از طرفداران را به محافظت و همچنین.

این خواهد بود یک مدت طولانی قبل از ما حتی این ظرفیت و عوارض که در خفا انجام دادن در آن بی شمار هستند.

اما حتی زمانی که ما رسیدن به چنین نقطه مصرف کننده تجربه ما از زندگی ورزشی بسیار متفاوت خواهد بود.

حتی در یک پست-COVID جهان آن را غیر قابل تصور نیست که استادیوم را تست مردم برای ویروس زمانی که آنها اسکن بلیط خود را. در چین برخی از مواد غذایی سریع و تحویل خدمات در حال حاضر در حال پیگیری این درجه حرارت بدن از کارگران خود را — حتی اگر که نادیده تهدید از حامل بدون علامت. ورزشکاران قطعا نظارت بیشتر نزدیک پس از NBA بازیکن رودی Gobert شتاب NBA خاموش کردن زمانی که او آزمایش مثبت — و آر.

ورزشی تلویزیون نگاه های مختلف ممکن است در زمانی که این است که بیش از همه. ما می توانید ببینید پایان حاشیه مصاحبه. مربا بسته بندی شده در کنفرانس های مطبوعاتی. از بازیکنان پریدن به داخل غرفه پس از به ثمر touchdowns. از طرفداران تکان دادن دست خود را در NBA بازیکنان ورود و خروج از عرصه برای بالا سپاس. Fox Sports حتی ممکن است مجبور به ارزیابی مجدد آن تغییر ناپذیر شور و شوق برای دیدن چگونه بسیاری از بزرگ مردان آن جا می تواند در اطراف یک punditry میز در آن بازی روز مجموعه.

Plenty of measures could be implemented at sporting events that would change the experience as we know it now. (Photo by Christopher Furlong/Getty Images)
مقدار زیادی از اقدامات می تواند اجرا شود در رویدادهای ورزشی است که تغییر تجربه به عنوان ما آن را می دانم در حال حاضر. (عکس توسط کریستوفر Furlong/گتی ایماژ)

پس از آن وجود دارد آسیبهای روانی — از آنجا که زندگی را از طریق یک بیماری همه گیر از این عظمت را طنین انداز برای بسیاری از مردم است. آیا شما تا به حال نگاه جمعیت زیادی یکسان است ؟ حتی اگر شما فکر می کنم از این همه پر از شکوفه شد می تواند به شما صادقانه می گویند که شما نمی خواهد دریغ حتی برای کوتاهترین لحظات قبل از ارتکاب به حال با بسیاری از غریبه ها در محله های نزدیک?

خطر موج دوم که به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است پس از این دوره اجتماعی فاصله است و در نهایت آرامش خواهد برچسبها عنوان را بیشتر انجام دهند. آن را نابود شده می تواند اعتماد عمومی را در خود ایمنی در حوادث با تعداد زیادی از مردم زمانی که آنها زندگی می کردند از طریق این بیش از یک بار زمانی که آن را دیگر احساس نابجا. استادیوم ممکن است دوباره طراحی شده برای ارام کردن که ترس است.

اقتصادی تلفات به تیم های ورزشی و لیگ خواهد داشت که ما را مجددا به یک بسیار متفاوت به دنبال ورزش جهان است. برخی از تیم ها نمی خواهند وجود دارد دیگر وقتی ما می آیند. برخی از لیگ نخواهد شد. از XFL که در حال حاضر از بین رفته اند. تهدید است که احتمالا بیشتر در کشورهای دیگر که در آن لیگ نیست که متمرکز و اجتماعی به عنوان ما های درآمد و divvying تا بار مالی که ما انجام می دهیم اگر چه ورزش زنان stateside به ویژه آسیب پذیر است.

ورزشی چشم انداز متفاوت خواهد بود زمانی که ما به عقب می آیند. ما در راه رفتن به بازی متفاوت خواهد بود. روش ما درمان ورزشکاران ما; راه ما به تماشای; راه ما را جشن می گیرند — همه متفاوت است.

مفهوم است که ورزش را بازگشت به حالت عادی است خیالی. طبیعی مرده است. و در نتیجه عادی ورزشی مرده اند. فقط به عنوان 9/11 تغییر مسافرت هوایی برای همیشه حفظ دقیق قوانین جدید که تصویب شد ابد حتی پس از ربودن هواپیما متوقف می شود به عنوان یک تهدید شبح یکی دیگر از ویروس شیوع باقی خواهد ماند حتی پس از COVID-19 محو می شود.

در ورزش که در همه چیز ما در حال حاضر زندگی می کنند در این سن از بیماری های همه گیر.

لیندر Schaerlaeckens یک یاهو ورزش فوتبال مقاله نویس و ورزشی و مدرس ارتباطات در Marist College. او را دنبال کنید در توییتر @LeanderAlphabet.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر