In this illustration dated February 26, 2020, protective N-95 face masks lie on a table at an office in Washington, DC.

در این تصویر به تاریخ فوریه 26, 2020, محافظ N-95 ماسک صورت دروغ در یک جدول در یک دفتر در واشنگتن, DC.
عکس: گتی

تعداد مرگ و میر ناشی بودن نسبت به رمان coronavirus در حال حاضر بیش از 50 ، 000 با توجه به اطلاعات نگهداری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

تبلیغات

متناوب شکل می آید صرف روز پس از مرگ و میر گذشته افزایش یافت 40,000 اوایل این هفته هر چند پیگیری واقعی تعداد موارد مثبت و مرگ و میر ناشی از covid-19 ثابت کرده است دشوار است با محدود تست. دانشگاه جانز هاپکینز ابزار با استفاده از داده ها از چندین محلی و ملی, مقامات بهداشت و درمان و دیگر منابع برای پیگیری گسترش این بیماری از جمله شناخته شده موارد بهبود و مرگ و میر.

آمار رسمی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به روز شده در پنج شنبه بعد از ظهر بودند به مراتب پشت سر نیست. سلامت آژانس قرار داده شده تعداد مرگ و میر شناخته شده در زیر 49,000 به عنوان آن تازه ترین شمارشبا اکثریت مرگ و میر در نیویورک که در آن از گسترش این بیماری شده است به خصوص بد است. فرماندار اندرو کومو روز جمعه گفت که مرگ و میر ناشی از ایالت نیویورک به تنهایی در حال حاضر رسیده 16,162.

تبلیغات

“این است که در یک سطح غیر قابل تصور و آن را رها کردن تا حدودی. اما آن را هنوز هم ویرانگر اخبار” کومو گفت: در طول روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی. در حالی که دولت دیده می شود آن کمترین تعداد مرگ و میر گزارش شده در یک دوره 24 ساعته در حدود یک ماه این هفته گزارش شماره روز شنبه هنوز ایستاده بود در 422.

این ارقام به عنوان یک درمان معجزه برای بیماری کشنده است موفق به تحقق. علاوه بر این CDC مدیر رابرت Redfield گفت: این در حالی است که موج دوم coronavirus این پاییز و زمستان می تواند “سخت تر” اگر آن رخ می دهد به طور همزمان با سالانه فصل آنفولانزا—یک وضعیت است که می تواند در حال حاضر وخیم فشار بر یک در حال حاضر ضعف سیستم بهداشت و درمان کمانش تحت زمان covid-19 بحران است.

پس از یک عجیب و غریب, اشاره توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که Redfield شده بود نادرست ذکر شده Redfield تکرار نگرانی دوباره در طول یک coronavirus نشست خبری. این مدیر آژانس افزود که مردم آمریکا باید سخت کوش در مورد خود واکسن آنفولانزا در این سال خواهد بود که از اهمیت برای آزاد کردن منابع برای بیمارستان ها و کارکنان بهداشت و درمان است که ممکن است در مبارزه با دو در یک بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت