خرید رپورتاژ

Arcades pedal
کوپر FX

کوپر FX به تازگی اعلام کرد که بازی های آرکید یک پدال گیتار است که تغییرات آن لحن با SD کارت به اندازه swapable کارتریج. با الهام از قدیمی کنسول های بازی (از این رو نام) بازی های آرکید با هدف نفی برخی از هزینه های درگیر در سنتی پدال — بخش عمده ای از آن می آید از سخت افزار مانند دستگیره و سوئیچ — با دادن نوازندگان یک نام تجاری جدید اثر برای یک قیمت پایین تر. فقط پرداخت برای کارتریج که از هزینه $30 (حدود £24) بسته به نوع که شما بروید. پدال هزینه های خود را به 330 دلار (حدود £265).

در یک پست وبلاگ کوپر FX توضیح می دهد که بازی های آرکید به ثمر اتحاد “بوده است یک نبرد دشوار” نه حداقل به خاطر تولیدی واقع در ووهان — مرکز شیوع کروناویروس. در حال حاضر وجود دارد چهار کارتریج های آماده برای رفتن با 32 افکت های مختلف و بیشتر در جریان “از جمله تا کنون مرسوم” گرانول مسائل معکوس تاخیر نسل از دست دادن و مصنوعی کارت.

آیا این تکرار برای اولین بار از کارتریج مبتنی بر پدال است که ما دیده ایم. بازگشت در سال 2017 یک پروژه Kickstarter موفق به بالا بردن $40,000 برای یک مفهوم مشابه قبل از رها کردن ایده. Elta موسیقی, در ضمن راه اندازی یک بیت از کیت به نام کنسول که در عمل تا حد زیادی همان راه است اما واقعا خود را خاموش. بازی های آرکید در حالی که در اصل با استفاده از همان فن آوری می ایستد شاید شانس بهتری برای به دست آوردن شتاب از آنجا که کوپر FX نام دارد و دارای مقدار زیادی از نوسان به خصوص با بوتیک FX طرفداران.

در این مقاله: Cooper, FX, گیتار, پدال, اثر, کارتریج, کارت, اثرات, تعویض, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت