تحکیم روزمره خود را با این کیف پول تلفن موارد


Illustration for article titled Consolidate Your Everyday Carry with These Wallet Phone Cases

شما فقط باید بسیاری از جیب یدکی پس چرا زباله یکی در یک کیف پول زمانی که شما به راحتی می تواند متناسب با آن کارت های اعتباری خود را به تلفن مورد? بین اپل/آندروید پرداخت و کاهش اتکا به پول نقد شما می توانید احتمالا تا پایان لاغری پایین خود را در کل روزمره حمل در حالی که نگه داشتن گوشی خود را به خوبی محافظت می شود. من صرف در ماه گذشته تست تعداد مختلف کیف پول سبک موارد و در اینجا بهترین آنهایی که من در بر داشت.

تبلیغات

با کیفیت بالا, باریک سازی

 The Nomad Rugged Folio adds a bit of card storage to your phone case without making it feel too bulky, with quality leather to boot.

این Nomad ناهموار برگ می افزاید: کمی از ذخیره سازی کارت را به گوشی خود را مورد بدون اینکه آن را احساس بیش از حد بزرگ با کیفیت چرم به بوت.
عکس: Whitson Gordon

تبلیغات

پس از بسیاری از آزمون من می خواهم که به می گویند علاقه شخصی من می آید از کالاهای چرمی تولید کننده Nomad. این Nomad ناهموار برگ می افزاید: کمی از ذخیره سازی کارت را به گوشی خود را مورد بدون اینکه آن را احساس بیش از حد بزرگ با کیفیت چرم به بوت. (به طور جدی این چیزی که بوی شگفت انگیز است.) چرم شروع بکر اما Nomad می گوید باید آن را می پوشند به طور طبیعی در طول زمان به آن نگاه منحصر به فرد و کاملا مناسب برای استفاده خود را. می آید در سیاه و سفید و قهوه ای و نیز وجود دارد یک سه تایی نسخه اگر شما می خواهید یک کمی ذخیره سازی بیشتر.

کمی کمتر کیف پول کمی بیشتر در مورد

 If you like the leather look but want something a bit more focused on drop protection, legendary case maker Otterbox has the Strada series for you.

اگر شما مانند چرم نگاه کنید اما می خواهید چیزی کمی بیشتر متمرکز بر افت حفاظت افسانه ای ساز مورد Otterbox است که Strada سری برای شما.
عکس: Whitson Gordon

اگر شما مانند چرم نگاه کنید اما می خواهید چیزی کمی بیشتر متمرکز بر افت حفاظت افسانه ای ساز مورد Otterbox است که Strada سری برای شما. مغناطیسی قلاب نگه می دارد همه چیز بسته بدون اینکه مزاحم این مورد خوب است و محافظ و قبل از فرسوده چرم به نظر می رسد خوب و بدون اضافه کردن فله اضافی—تمام فله در این مورد می رود به سمت رها حفاظت. که من پیدا کردم آن را تنها می تواند نگه دارید یک کارت به راحتی (در حالی که اکثر کیف پول موارد می تواند نگه دارید حداقل دو) اما اگر که همه شما نیاز دارید این است که یک دونده تا به خانه بدوش به نظر من.

تبلیغات

ذخیره سازی کمتر و بیشتر svelte

 The Waves Protect wallet case is extremely thin, with only a 1.2mm plastic shell and a hard leather cover with a magnetic clasp.

این امواج محافظت از کیف پول مورد بسیار نازک و تنها با 1.2 mm پوسته پلاستیکی و پوشش چرم با یک قلاب مغناطیسی.
عکس: Whitson Gordon

تبلیغات

کمتر شناخته شده شرکت شناخته شده به عنوان امواج محافظت می کند باعث می شود بسیار باریک کیف پول صورتی که مرتب از بین نسخه فوق ، این امواج محافظت از کیف پول مورد بسیار نازک و تنها با 1.2 mm پوسته پلاستیکی و پوشش چرم با یک قلاب مغناطیسی. حتی لکه های کوچک برای یک سیم کارته ابزار حذف و یک سیم کارت—نه چیزی است که اکثر مردم نیاز اما شسته و رفته با این وجود. در چنین نازک اندازه آن را نمی خواهد نگه دارید تا آنجا که گزینه های از خانه بدوش و آن را به عنوان محافظ به عنوان Otterbox, اما اگر شما می خواهید چیزی است که بسیار نازک و لازم نیست یک تن از ذخیره سازی آن را به خوبی ساخته شده جایگزین.

تبلیغات

یک برگ در یک بدون ذهن و بسیار خوشحال قیمت

 The Case-Mate Folio has a very wallet-like design at a more wallet-friendly price.

این Case-Mate, برگ, بسیار, کیف پول مانند طراحی در بیشتر کیف پول دوستانه قیمت.
عکس: Whitson Gordon

اگر بالا پایان چرم موارد کمی بیش از حد گران شما نیست از گزینه های. این Case-Mate, برگ, بسیار, کیف پول مانند طراحی در بیشتر کیف پول دوستانه قیمت. واقعی در داخل پوسته نازک است, بنابراین آن را نمی فوق العاده با دوام اما خارج از چرم ضخیم به اندازه کافی برای ارائه یک کمی افت حفاظت همراه با مقدار زیادی از اتاق را برای کارت و پول نقد. همچنین چین را به یک پایه برای تماشای فیلم یا بازی و در حالی که من می خواهم عاشق را دیده اند یک قلاب مغناطیسی, شکل دیگر, من واقعا نمی توانید شکایت کنید در این کم هزینه. برای یک گزینه مشابه اتمام Spigen را Wallet S case for همان قیمت آن را به یک تلنگر بیش از قلاب مغناطیسی و احساس می کند کمی بیشتر با دوام اما با بیشتر plasticky-احساس بافت.

تبلیغات

یک مورد ساده با یک اسلات کارت حافظه

 If you aren’t a fan of the leather look, Speck’s Presidio Wallet case is a more traditional plastic case, with the addition of a card slot on the back.

اگر شما یک فن از چرم نگاه ذره را پادگان مورد کیف پول سنتی مورد پلاستیک با علاوه بر این از یک اسلات کارت حافظه در پشت.
عکس: Whitson Gordon

تبلیغات

اگر شما یک فن از چرم نگاه ذره را پادگان مورد کیف پول سنتی مورد پلاستیک با علاوه بر این از یک اسلات کارت حافظه در پشت. دارنده کارت خم می شود کمی بیشتر به شما اضافه کردن به آن کار ستودنی برای قیمت و تنها می افزاید: عمده که در آن آن را کاملا مورد نیاز است. اگر شما نمی توانید پیدا کردن ذره پادگان برای گوشی اتمام Smartish کیف پول قاتلاست که بسیار شبیه می آید و در برخی از سرد و سبک و البته با کمتر تعریف دکمه را پوشش می دهد در دو طرف.

تبلیغات

هنگامی که تابع مسائل بیشتر از فرم

 If all you want is a case that can take a beating and hold your credit cards, the Spigen Slim Armor delivers.

اگر همه شما می خواهید یک مورد است که می تواند ضرب و شتم و نگهداری کارت های اعتباری خود را از Spigen Slim Armor ارائه می شود.
عکس: Whitson Gordon

اگر همه شما می خواهید یک مورد است که می تواند ضرب و شتم و نگهداری کارت های اعتباری خود را از Spigen Slim Armor ارائه می شود. من نمی دانم اگر من واقعا می خواهم به آن تماس بگیرید “باریک”—آن است که به صورت فله شما می خواهم انتظار از بیشتر موارد حفاظتی—اما آن را نشانی از آن دو شغل خوبی است. محافظت از گوشی شما کارت خود را نگه دارید و نمی توانید تصور کنید. کارت های پنهان در زیر یک درب کشویی که خوب است اگر شما می خواهم به جای تبلیغ نیست که شما در حال حمل یک کیف پول مورد آن می آید در چند رنگ اگر شما می خواهید یک کمی شخصیت.

تبلیغات

آن را به یک کیف پول به این مورد آن را به یک کیف پول و یک مورد

 At first blush, the Burkley Case Carson looks similar to other leather wallet cases—but you can pull the phone case portion out when you don’t need the wallet’s extra bulk.

در نگاه اول این Burkley مورد کارسون به نظر می رسد شبیه به دیگر کیف پول چرم موارد—اما شما می توانید گوشی مورد بخشی از زمانی که شما نیازی به کیف پول اضافی به صورت فله.
عکس: Whitson Gordon

تبلیغات

در نگاه اول این Burkley مورد کارسون به نظر می رسد شبیه به دیگر کیف پول چرم موارد—اما شما می توانید گوشی مورد بخشی از زمانی که شما نیازی به کیف پول اضافی به صورت فله. که یک راحتی بزرگ و با ساخته شده است در kickstand و تن از رنگ را انتخاب کنید (در کیفیت از پیش مضطرب چرم) این یکی از همه کاره ترین کیف پول, موارد, شما می توانید خرید در یک قیمت. من نه از طرفداران برابر بیش از قلاب مغناطیسی (من ترجیح می دهم Otterbox کوچکتر فلپ شخصا) اما برای بسیاری از فواید آن را بیشتر از جنبه های منفی است. اگر شما می خواهید چیزی کمی ارزان تر Dreem فیبوناچی است که مشابه با قلاب و چرم faux.

تبلیغات

فقط انتظار نداریم که آن را متناسب با در جیب شما

 The Twelve South BookBook is one of the most unique cases on the market, though, with an old-school book spine and plenty of storage for all the cards, cash, and knick-knacks you may need to hold.

این دوازده جنوبی BookBook یکی از منحصر به فرد ترین موارد در بازار هر چند با یک پیر مدرسه کتاب ستون فقرات و مقدار زیادی از ذخیره سازی برای همه کارت های نقدی و چیز قشنگ و کم knacks شما ممکن است نیاز به نگه دارید.
عکس: Whitson Gordon

دوازده جنوبی ساخته شده است نام خود را در طراحی منحصر به فرد اپل لوازم جانبی و آنها را به تعدادی از کیف پول چرم مواردی که مناسب (هه) لایحه. این دوازده جنوبی BookBook یکی از منحصر به فرد ترین موارد در بازار هر چند با یک پیر مدرسه کتاب ستون فقرات و مقدار زیادی از ذخیره سازی برای همه کارت های نقدی و چیز قشنگ و کم knacks شما ممکن است نیاز به نگه دارید. دوگانه مغناطیسی قفل انفصال مورد و ساخته شده است در kickstand این جک از همه معاملات, اما آن را نیز بسیار بزرگ است. این بیشتر از یک کیف یا کوله پشتی سبک مورد از به راحتی pocketable مورد, پس نگه داشتن آن در ذهن زمانی که شما فروشگاه. برای چیزی بیشتر قابل حمل دوازده جنوبی مجله است یک جایگزین خوب البته در دسترس نیست برای آخرین اپل (هنوز).

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>