محافظه کار تحت سلطه ویسکانسین دیوان عالی کشور پرتاب کردن دولت Coronavirus اضطراری سفارش

معترضان در خارج از ایالتی ویسکانسین ساختمان کاپیتول در مدیسون در آوریل 24 سال 2020 است.عکس: کمیل Krzaczynski (

توسط DOSTEMANSALAM در 25 اردیبهشت 1399
Protestors outside the Wisconsin State Capitol building in Madison on April 24, 2020.
معترضان در خارج از ایالتی ویسکانسین ساختمان کاپیتول در مدیسون در آوریل 24 سال 2020 است.
عکس: کمیل Krzaczynski (خبرگزاری گتی ایماژ)

در یک فک انداختن حرکت در چهارشنبه محافظه کار تحت سلطه ویسکانسین دیوان عالی کشور انداخت از تمامیت از خاموش کردن اضطراری نظم دموکراتیک فرماندار تونی Evers' دولت دستور شامل رمان coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

Evers " منظور اعمال محدودیت در انجام عملیات های غیر ضروری کسب و کار تحمیل شده اجتماعی فاصله مورد نیاز بر روی آن باقی مانده است که باز به عنوان به خوبی به عنوان خواسته Wisconsinites به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است برای جلوگیری از گسترش ویروس. جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی ثبت کت و شلوار در برابر وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی وزیر-نماینده Andrea نخل و همچنین دیگر مقامات بهداشتی که Evers' دولت تمدید آن از آن اصلی تاریخ مارس 24 مارس 26. آنها claimed Evers تا به حال تجاوز خود را قدرت و تهدید به ترک ویسکانسین "در قتلگاه."

جمهوری خواهان' پیروزی در کت و شلوار می اندازد عملا تمامیت دولت راهکار برای شامل گسترش ویروس; با توجه به Milwaukee Journal Sentinel, رستوران ها, میله و حتی عظیم سالن های کنسرت خواهد بود قادر به ادامه کار عادی مگر اینکه مقامات محلی دخالت خود را با محدودیت. میلواکی شهردار تام برت است تصریح کرد که این شهر خود را به منظور باقی می ماند در اثر از جمله "همه مقررات در مجامع عمومی و رستوران و بار, عملیات."

تبلیغات

از حدود 1.4 میلیون مورد تأیید و بیش از 84,000 تایید مرگ و میر در سراسر ایالات متحده ذکر شده در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی ردیاب نسبتا کوچکی هستند در ویسکانسین: در اطراف 10,900 موارد و 420 مرگ و میر. با این حال سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb هشدار داده است که در برخی از ده ها تن از کشورهای شل شدن محدودیت وجود نمی نشست فدرال دستورالعمل برای انجام این کار coronavirus موارد دوباره در چشم انداز مثبت. محدود reopenings از کافه ها و کاباره ها در کره جنوبی در سئول پایتخت منجر به افزایش عفونت های جدیدو یک الگو شده است که در آینه در کشورهای دیگر.

دادگاه متوجه شد که نخل باید صادر سفارش از طریق زحمت کش rulemaking فرایند—که با توجه به قوه مقننه باز آن را وتو کند. قضات نوشت: در نظر اکثریت که آن را باور نمی کند یک "غیرمنتخب رسمی می تواند ایجاد قانون قابل استفاده برای همه افراد در طول دوره COVID-19 و موضوع مردم را به زندان زمانی که آنها را نافرمانی کند."

عدالت ربکا Dallet نوشت: در این نظر مخالف است که "این تصمیم بدون شک پایین به عنوان یکی از آشکار ترین نمونه های قضایی فعالیت در این دادگاه تاریخ است. و از آن خواهد شد Wisconsinites که پرداخت قیمت." ACLU of Wisconsin, مدیر اجرایی, Chris Ott با صدور بیانیه ای به مجله نگهبان مبنی بر این که سفارش کرده بود "شده است ابزاری در اجازه می دهد Wisconsinites به ماندن خانه از محل کار و محافظت از خود را از عفونت... ما اصرار کارفرمایان به نیروی مردم به کار قبل از آن است که امن برای انجام این کار و یا قبل از مراقبت از کودکان در دسترس است."

این 4-3 تصمیمبا چهار محافظه کار قضات پیوستن به نظر اکثریت و دیگری پیوستن به دادگاه دو لیبرالها در مخالفت بلافاصله موثر است. با توجه به مجله نگهبان آن نیز رشد هر گونه تلاش بین قوه مقننه و Evers برای رسیدن به توافق در گام دیگر دولت ممکن است به غرفه این ویروس را گسترش.

تبلیغات

قوه مقننه جمهوری خواهان خواسته بود دادگاه اجازه می دهد به منظور پایه ای برای یک هفته دیگر این مجله نگهبان گزارش فایده ای نداشت. وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه برنامه پشتیبان گیری. عربستان رهبری در هر دو دولت مجلس و سنا نیست پیشنهاد یک مقاله نوشت: اگر اوباما سناتور ایالت دن Freyen آیا انتشار یک بیانیه پیشنهاد که "خوب قدیمی از مد افتاده حس مشترک و مسئولیت شخصی" می تواند به نوعی شکاف را پر کنید تا زمانی که یک راه حل پدیدار می شود.

جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری ایالتی برنده یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه در ماه گذشته شکست Evers " منظور به تاخیر ایالتی ویسکانسین انتخابات در طول همه گیر—به راحتی در همان زمان به عنوان دادگاه عالی ایالات متحده به ضرب گلوله تمدید رای غیابی در دولت است. این بخشی از یک الگوی; دولت ایران نقل مکان کرد و به طور سیستماتیک نوار Evers بسیاری از فرمانداری قدرت پس از انتخابات خود را در سال 2018 در قدرت گرفتن است که به راحتی می تواند معکوس شود اگر حکومت تبدیل شدن به حزب جمهوری خواه کنترل.

تبلیغات

حاکم است به احتمال زیاد به تنفس زندگی بیشتر به یک تعیین می شود عمدتا به جناح راست جنبش برای "re-open امریکا" بدون توجه به توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی با احتیاط از فاجعه بالقوه.

نظرسنجی ماه گذشته نشان داد که اکثر آمریکایی ها بیشتر نگران خطرات ناشی از باز شدن بیش از حد به سرعت هر چند بیشتر آنهایی اخیر نشان می دهد که نگرانی از این بیماری همه گیر ممکن است ضعیف. این روند به خصوص قوی در میان محافظه کاران که اکنون محدودیت های کسب و کار برای اقتصاد ملی کاهش به سقوط آزاد و حمایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را خواستار بازگشت به حالت عادی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. در میان آنها گروه های مسلح فعالان و نظریه پردازان توطئه با روابط تفنگ لابی و سمت راست است که صحنه تظاهرات متعدد متحده اغلب بدون توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل های پشتیبانی شده توسط مقامات بهداشتی.

تبلیغات

در ویسکانسین هزار نفر نشان داد تا در اعتراض به محدودیت های اعمال شده در ماه آوریل در حالی که در کشور همسایه میشیگان مسلح معترضین را وارد دولت و کنگره و سرپیچی دولت خود قوانین اضطراری. این مترو تایمز گزارش داد که حداقل چهار Facebook گروه با مجموع 400,000 اعضای مخالف میشیگان منظور از "پارانویا جنسیتی و دستور زبان را به چالش کشیده, مطالب" از جمله تهدیدات متعدد در برابر فرماندار میشیگان گرچن Witmer. در تگزاس است و موجی از حوادث که در آن مردان مسلح حمل اسلحه های طولانی نشان داده اند تا به کسب و کار بازگشایی در نقض دولت بسته شدن سفارش در برهنه چالش به اجرای قانون است.

"ما قطعا نگران" Evers سخنگوی ملیسا Bauldauff گفت: نیویورک تایمز. او اضافه کرد که به عنوان دور به عنوان یک درخواست تجدید نظر می رود: "ما در حال از دست دادن است. درک ما این است که این پایان راه است."

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن