کنکورد جایگزینی از رونق مافوق صوت لبه سمت اولین پرواز

در اکتبر 24, 2003, کنکورد سوار بر آن نهایی تجاری پرواز — از New York JFK به هیترو لندن — قبل از مافوق صوت هواپیما قرار داده شد به بازنشستگی پس از 27 سال خدمت.

تا به حال هیچ دیگر جت مسافربری مافوق صوت ایجاد شده را به محل کنکورد هر چند یک شرکت به نام بوم مافوق صوت دارای تنظیم مناظر خود را در انجام درست آن.

کلرادو مبتنی بر بوم اعلام کرده است که رونمایی تاریخ برای XB-1 هواپیما که نشان می دهد فن آوری های کلیدی برای طراحی نهایی آن پیشنهاد اورتور جت مسافربری مافوق صوت.

مجازی اجرای رویداد برگزار خواهد شد در 7 اکتبر و ارائه اولین نگاه مناسب در تکمیل اینباره هواپیما که یک سوم از اندازه از اورتور ابعاد برنامه ریزی شده. ارائه از تیم است که طراحی و ساخته شده این هواپیما خواهد گرفت و در طول این رویداد.

هواپیما را از ویژگی های یک فیبر کربن کامپوزیت ساخت و ساز کامپیوتر, بهینه سازی راندمان بالا آیرودینامیک و کارآمد مافوق صوت نیروی محرکه سیستم. این را قادر می سازد آن را به محیط زیست مهربانتر با حداکثر بهره وری سوخت با استفاده از موتور است که می تواند به جای پایدار حمل و نقل هوایی سوخت و حداقل سطح سر و صدا.

“XB-1 است که محصول نهایی از سال ها از توسعه تلاش از جمله چند تونل باد تست های ده ها تن از ساختاری آزمون صدها نفر از شبیه سازی تکرار و ده ها هزار ساعت کار” شرکت گفت.

XB-1 خود را آغاز تست برنامه بعد از این سال است و انتظار می رود به اولین پرواز خود را در سال 2021. هنگامی که این تیم خوشحال است که با عملکرد خود آن را حرکت به سمت ساختمان اولین اورتور مافوق صوت هواپیما برای مسافری تجاری خدمات.

اورتور را در صندلی تا 75 مردم و رسیدن به سرعت ماخ-2.2 — تقریبا از 1700 مایل در ساعت یا بیش از دو برابر سرعت صوت. حدود 30 قبل از دستور در حال حاضر ساخته شده توسط شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان, و اگر توسعه آن همچنان در مسیر تجاری خدمات با استفاده از اورتور می تواند شروع در سال 2030.

رونق آغاز شده است که در سال 2014 دریافت کرده است حمایت از ریچارد برانسون, باکره, گروهی, در میان دیگران می گوید که مونتاژ یک تیم از بیش از 140 نفر که با هم باید کمک به بیش از 220 هوا و فضاپیما برنامه های.

“با XB-1 ما نشان می دهد که ما در حال آماده به مافوق صوت” گفت: Blake شول بوم موسس و مدیر عامل شرکت افزود: “ما اطمینان حاصل کرد که این هواپیمای مافوق صوت در آینده ایمن و سازگار با محیط زیست و از لحاظ اقتصادی پایدار است.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im