موس کامپیوتر co-مخترع ویلیام انگلیسی می میرد 91

William 'Bill' English
توسط Marcin Wichary از سان فرانسیسکو, U. S. A. – لایحه فارسی آپلود شده توسط ادوارد CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=9722998

یکی از پیشگامان کامپیوتر مدرن رابط گذشت دور: نیویورک تایمز گزارش داد که ویلیام “بیل” فارسی درگذشت, در جولای 26th, از نارسایی تنفسی در سن 91. در کنار داگلاس Englebart در موسسه تحقیقات استنفورد زبان انگلیسی کمک به توسعه اولین موس کامپیوتر قرار داده و با هم یک سال 1968 “مادر همه دموی” مشخص شده که بسیاری از مفاهیم که به رایانه های شخصی بیش از چند دهه از جمله رابط کاربر گرافیکی آنلاین, ویرایش متن, تماس های تصویری و لینک های ابرمتن.

در حالی که Englebart در نظر گرفته شد, رویایی, زبان انگلیسی یکی از تنها افرادی که واقعا درک ایده ها و استعداد آنها را به ثمر. او ساخته شده است ماوس پس از Englebart جلب یک طرح از آن, به عنوان مثال. در حالی که Englebart شد نشان دادن این مفاهیم در آن سال 1968 رویداد انگلیسی بود سازماندهی چیزهایی در پشت صحنه.

آن را سخت برای دیدن فارسی میراث. در حالی که صفحه نمایش لمسی که به طور فزاینده ای مشترک بسیاری از ویژگی های دیگر او و Englebart پیش بینی می شود تصفیه شده در مکان هایی مانند Xerox PARC و پیدا کردن راه خود را به جریان اصلی که در آن آنها هنوز هم تسلط بر امروز. در این معنا, زبان انگلیسی می تواند حضور خود را احساس برای دهه های آینده است.

در این مقاله: ویلیام انگلیسی, Douglas Englebart, ماوس, کامپیوتر شخصی, کامپیوتر, رابط کاربری, رابط, اگهی, ویدیو, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de