مشترک سامسونگ Galaxy S8 مشکلات و نحوه رفع آنها

و شکی نیست که چشم نواز منحنی قدرت خام و وسوسه انگیز ویژگی های سامسونگ Galaxy S8 را به اثبات رساند. این گوشی های هوشمند بسیار عالی است, اما آن را نیز گران قیمت است به این معنی که شما باید هر حق انتظار آن را به درستی کار خارج از جعبه. متاسفانه این ویژگی های اتصالات هستند یک واقعیت برای هر دستگاه. ما شده ایم گوش دادن به بازخورد کاربر و ما با هم یک لیست مشترک Galaxy S8 مشکلات با مشاوره در مورد چگونه به کار در اطراف و یا رفع آنها.

یکی مشکل شما قطعا نمی خواهید به, اگر چه, این است که یک دندانه در قاب و یا یک نرم افزار که در زرق و برق دار, صفحه نمایش منحنی. به همین دلیل سرمایه گذاری در یکی از بهترین Galaxy S8 موارد یا S8 به علاوه موارد حرکت هوشمند است.

Glitch: می توانم پیدا کردن تصاویر ذخیره شده در Google app

وجود یک موضوع در اندروید مرکزی فروم در مورد مردم قادر به پیدا کردن تصاویر است که آنها دریافت و به کهکشان خود را S8 از Google app.

رفع ممکن است:

 • اولین چیزی که به انجام این است که نگاه در من فایل های برنامه و به آن ضربه بزنید محبوبیت.
 • این ممکن است دلیل این که شما داده نشده گوگل برنامه اجازه ذخیره سازی. شما می توانید این را با رفتن به تنظیمات > نرم افزار > Google > مجوز و روشن نیست در ذخیره سازی اجازه. تصاویر نجات شما از حالا به بعد ظاهر خواهد شد در محبوبیت پوشه.
 • شما ممکن است قادر به پیدا کردن که قبلا دریافت تصاویر با باز کردن برنامه Google بهره برداری بیشتر در پایین سمت چپ و پس از آن مجموعه.

موضوع: رطوبت در پورت شارژ

ما دیده ایم موضوعات مورد مردم یک “رطوبت در پورت شارژ” پیام است که نمی خواهد برود خود S8 و S8 به علاوه در XDA توسعه دهندگان فروم و سامسونگ پشتیبانی فروم. این است اندازه گیری ایمنی است که طراحی شده است برای جلوگیری از هر گونه خطر شوک و یا آسیب به گوشی که پورت شارژ مرطوب است اما به نظر می رسد که می توانید آن را نادرست گیر کرده.

پتانسیل رفع:

 • خود را S8 لرزش. خشک و تلفن به طور کامل و ترک آن را مستغرق در یک کاسه برنج نپخته یک شبه.
 • مطمئن شوید که شما با استفاده از رسمی کابل و آداپتور برق آمد که با گوشی خود را.
 • اگر شما مطمئن شوید که آن را خشک کنید و سپس تأمین کردن گوشی به طور کامل با پایین نگه داشتن دکمه Power و سپس بهره برداری از قدرت کردن. پلاگین شارژر با S8 هنوز هم خاموش و سپس روشن کنید.
 • شما می توانید سعی کنید تمیز کردن خود را S8 پورت با یک سواب پنبه و الکل.
 • به عنوان آخرین چاره در آن ارزش پشتوانه همه چیز و کارخانه بازنشانی خود را S8 را به عنوان پشتیبانی سامسونگ از شما خواهد خواست به این را امتحان کنید به هر حال. اما برخی از افرادی که تلاش کرده اند این گزارش که آن را تنها فراهم رفع موقت است.
 • خود را گزینه نهایی برای تماس با سامسونگ در مورد تعمیر و یا تعویض.

راه حل:

Glitch: آیکون برنامه مدالها کار نمی کند

تعداد کمی از مردم متوجه شده اند که آیکون برنامه مدالها نشان می دهد یک پیام جدید و یا یکی دیگر از اطلاع رسانی در یک برنامه را متوقف کرده اند و برای آنها کار. وجود یک موضوع در اندروید مرکزی فروم در مورد آن. خوشبختانه ثابت باید نسبتا آسان است.

راه حل های بالقوه:

 • رفتن به تنظیمات > اطلاعیه ها و مطمئن شوید که آیکون برنامه مدالها فعال است. سپس به پایین رفته و تیک برنامه های فردی برای اطمینان از آنهایی که شما می خواهید برای دریافت اطلاعیه از نیست خاموش.
 • سعی کنید با رفتن به تنظیمات > نرم افزار > منو (سه نقطه در بالا و سمت راست) > ویژه access > دسترسی اطلاع رسانی > سامسونگ دگزامتازون خانه و مطمئن شوید که آن را جابجا کنید ،
 • اگر شما با استفاده از پرتاب های مختلف و سپس آن را ممکن است پشتیبانی از آیکون برنامه مدالها. اگر شما با استفاده از Nova Launcher, پس از نصب یک نرم افزار مانند Notifyer برای رفتن با آن.

مشکل: عمر باتری ضعیف است

کاملا چند S8 صاحبان شکایت شده است در مورد عمر باتری ضعیف در XDA توسعه دهندگان فروم به خصوص پس از دریافت این به روز رسانی به آندروید 8.0 Oreo. وجود دارد چند چیز مختلف شما می توانید سعی کنید برای کاهش این موضوع است.

راه حل:

 • اگر شما سر به تنظیمات > دستگاه مراقبت > باتری > حالت قدرتو سپس شما می توانید ضامن در قدرت حالت صرفه جویی در, هر چند آن را محدود می کند عملکرد و غیر فعال کردن برخی از توابع.
 • شما همچنین باید نگاه کنید در تنظیمات > دستگاه مراقبت> باتری برای تشنه قدرت نرم افزار و در نظر گرفتن حذف آنها.
 • اگر شما رفتن به تنظیمات > صفحه نمایششما می توانید مجموعه ای پایین تر با وضوح و روشنایی صفحه نمایش برای صرفه جویی در باتری است.
 • شما ممکن است در نظر snagging یکی از بهترین و قابل حمل شارژر باتری برای حمل در اطراف با شما.
 • برنامه تلفن را باز کنید و روی آن ضربه بزنید منو (سه نقطه در بالا و سمت راست) و سپس تنظیمات و پایین حرکت به Wi-Fi Calling. ضامن آن را و ببینید که اگر آن کمک می کند.
 • اگر شما با استفاده از یک کارت حافظه microSD و سپس سعی کنید آن را حذف و تست کنید اگر عمر باتری را بهبود می بخشد. اگر آن را ندارد, سپس به بالا محتویات مجدد کارت و آزمون آن در پشت گوشی — ممکن است فاسد فایل و یا شماره بر روی کارت.
 • شما می توانید سعی کنید با محدود کردن داده های پس زمینه از طریق تنظیمات > اتصالات > Data usage > اطلاعات بهینه ساز.

پتانسیل رفع:

 • سعی کنید پاک کردن پارتیشن کش. شروع شده توسط خود را تبدیل S8 یا S8 به علاوه ، پایین نگه داشتن حجم بالا و بیکسبی کلید را فشار داده و نگه داشتن دکمه پاور بیش از حد. هنگامی که می بینید لوگوی آندروید بر روی صفحه نمایش شما می توانید اجازه رفتن. آندروید بازیابی منوی بارگذاری خواهد شد و شما می توانید با استفاده از حجم پایین را فشار دهید برای برجسته کردن و پاک کردن پارتیشن کش و سپس دکمه Power را فشار دهید تا آن را انتخاب کنید. برجسته بله با حجم پایین و سپس پاور را انتخاب کنید دوباره. هنگامی که آن را انجام داده و دکمه Power برای انتخاب سیستم راه اندازی مجدد در حال حاضر.
 • آخرین رفت و آمد مکرر یک تنظیم مجدد کارخانه که پاک کردن تلفن به طور کامل. این به این معنی شما باید برای تنظیم همه چیز را دوباره از ابتدا. پشت هر چیزی که شما می خواهید به نگه دارید و سپس رفتن به تنظیمات > پشتیبان گیری و بازنشانی > بازنشانی داده های کارخانه ، سپس روی ضربه بزنید تنظیم مجدد دستگاهو در نهایت پاک کردن همه چیز. زمانی که S8 راهاندازی مجدد آن را به عنوان جدید نیست restore a previous backup.

موضوع: تاخیر در صفحه اصلی

همه از سامسونگ دستگاه های — از جمله کهکشان S8 — با یک رابط سفارشی کاربر در بالای آندروید. شده اند وجود دارد برخی از گزارش ها که حتی زمانی که در حال اجرا بر روی قدرتمند S8 سخت افزار UI گاهی اوقات می تواند تولید برخی از تاخیر به ویژه هنگامی که با استفاده از پرتاب خانه. اگر شما تجربه مسائل از این قبیل در دستگاه سامسونگ تحویل داده شده ثابت است که ممکن است این ترفند را انجام دهد.

راه حل بالقوه:

 • مطمئن شوید که شما به روز رسانی به آخرین نسخه از اندروید است. شما می توانید این را در تنظیمات > به روز رسانی نرم افزار > دانلود و نصب کنید. سامسونگ منتشر شد به روز رسانی به طور خاص طراحی شده برای کاهش لکنت زبان است که هنگامی رخ می دهد که کشیدن بالا و پایین برای باز کردن و بستن برنامه کشو. همچنین گفت: به منظور بهبود توانایی خواندن آیکون متن در یک تصویر زمینه.

راه حل:

 • شما همیشه می توانید سعی کنید یک لانچر مختلف. ما یک لیست از بهترین های اندروید موتورسواری به شما برخی از ایده های.
 • اگر شما یک بیکسبی remap برنامه نصب کنید و سپس از بین بردن آن و تست دوباره.

مشکل: تصادفی ری بوت

ما شاهد چندین گزارش از S8 و S8 به علاوه صاحبان درد و رنج از تصادفی راه اندازی مجدد مشکل است. وجود دارد تعدادی از موضوعات در XDA توسعه دهندگان فروم و اندیشه مرکزی فروم اطراف این مشکل است. برای بسیاری از مردم S8 یا S8 Plus است راه اندازی مجدد خود را به ظاهر به طور تصادفی. این می تواند کم و یا آن را می تواند رخ دهد چند بار در روز. وجود دارد چند چیز ارزش تلاش برای دیدن اگر شما می توانید این مشکل را حل کند.

راه حل های بالقوه:

 • مطمئن شوید که نرم افزار خود را به روز است. شما باید درخواست برای به روز رسانی به زودی به عنوان نرم افزار جدید در دسترس است اگر شما به Wi-Fi متصل, اما شما همچنین می توانید نگاه کنید در تنظیمات > به روز رسانی نرم افزار > دانلود و نصب کنید.
 • ما توصیه می کنیم پاک کردن کش خود را پارتیشن اول به عنوان این را نمی خواهد حذف هر یک از اطلاعات شخصی شما. به آن را امتحان کنید خود را به نوبه خود S8 یا S8 به علاوه ، پایین نگه داشتن حجم بالا و بیکسبی کلید را فشار داده و نگه داشتن دکمه پاور بیش از حد. هنگامی که می بینید لوگوی آندروید بر روی صفحه نمایش شما می توانید اجازه رفتن. آندروید بازیابی منوی بارگذاری خواهد شد و شما می توانید با استفاده از حجم پایین را فشار دهید برای برجسته کردن و پاک کردن پارتیشن کش و سپس دکمه Power را فشار دهید تا آن را انتخاب کنید. برجسته بله با حجم پایین و سپس پاور را انتخاب کنید دوباره. هنگامی که آن را انجام داده و دکمه Power برای انتخاب سیستم راه اندازی مجدد در حال حاضر.
 • اگر شما از یک کارت حافظه microSD را در خود کهکشان S8 یا S8 به علاوه پس از آن سعی کنید از بین بردن آن است. تست کنید اگر مجدد مشکل حل شود. شما ممکن است می خواهید به بازگشت به بالا محتویات کارت خود را و سپس مجدد آن قبل از آن تلاش خود را S8 دوباره.
 • حالت امن اجازه می دهد تا شما را به اجرای دستگاه بدون برنامه های شخص ثالث بنابراین شما می توانید تست اینکه آیا یک برنامه ممکن است باعث خود را ری بوت. آن را امتحان کنید خود را به نوبه خود S8 و سپس فشار دهید و نگه دارید کلید قدرت تا زمانی که شما ببینید آرم سامسونگ و سپس اجازه رفتن از قدرت و فشار دهید و نگه داشتن حجم پایین کلید. در حفظ و نگه داشتن آن تا زمانی که تلفن شروع می شود تا به طور کامل و شما باید ببینید Safe mode در گوشه پایین سمت چپ. اگر ری بوت رفته و سپس از آن یک مورد کار کردن که برنامه مشکل هستند. شما می توانید حذف یکی یکی یا سعی کنید یک تنظیم مجدد کارخانه.
 • اگر چه در آن مشغول به کار نشده برای هر یک تنظیم مجدد کارخانه به نظر می رسد به کار کرده اند و برای برخی از مردم است. اگر شما می خواهید به آن را امتحان کنید و سپس برگشت تا همه چیز را برای اولین بار و به نوبه خود S8 یا S8 به علاوه ، مطبوعات و نگه داشتن حجم بالا و بیکسبی کلید را فشار داده و نگه دارید و دکمه پاور را به عنوان به خوبی. شما می توانید اجازه دهید که به شما احساس لرزش تلفن. استفاده از حجم پایین را فشار دهید برای برجسته کردن پاک کردن داده ها/تنظیم مجدد کارخانه گزینه و دکمه پاور آن را انتخاب کنید و سپس برجسته بله با حجم پایین را انتخاب کنید و با قدرت. هنگامی که آن را انجام داده و برجسته راه اندازی مجدد سیستم در حال حاضر و با استفاده از قدرت به آن را انتخاب کنید. ما توصیه می کنیم با تنظیم گوشی به عنوان جدید برای تست اگر راه اندازی مجدد مشکل حل شود. آیا بازگرداندن هر گونه پشتیبان گیری. اگر به نظر می رسد به کار می شود و سپس شما می توانید سعی کنید بازگرداندن کمی در یک زمان. شاید شروع با مخاطبین و پس از آن حرکت می کند اگر مجدد بدون مشکل باز می گرداند. ممکن است بهترین راه برای نصب برنامه های خود را به صورت دستی حذف به جای بازگرداندن آنها را.
 • اگر شما تنظیم مجدد کارخانه خود را S8 یا S8 پلاس و اجتناب بازگرداندن هر گونه پشتیبان گیری اما ری بوت هنوز هم باقی بماند پس از آن ما می خواهم پیشنهاد تماس با سامسونگ حامل خود را و یا خود را به خرده فروش و درخواست در مورد تعویض گوشی.

موضوع: شارژ بی سیم متوقف و یا کار نمی کند

کاملا چند مردم اجرا به شارژ بی سیم مسائل خود را با کهکشان S8 یا S8 را به عنوان مورد بحث در XDA توسعه دهندگان فروم. برخی در حال گرفتن یک پیام در مورد شارژ بی سیم بودن متوقف شد, برخی نمی توانید سریع شارژ به کار برخی از آنها پیدا کردن که گوشی بسیار داغ می شود و دیگران با داشتن مشکل گرفتن شارژ بی سیم در همه کار.

راه حل های بالقوه:

 • اگر شما با استفاده از محافظ صورت سعی کنید آن را حذف و تست کنید اگر که باعث می شود تفاوت. شارژ بی سیم فقط خوب کار خواهد کرد با برخی از موارد, اما آن را اغلب گوشی خیلی گرمتر است.
 • همچنین ارزش تجربه با موقعیت خود را S8 یا S8 به علاوه. حتی اگر شما انتخاب کردن برای یکی از بهترین های بی سیم, شارژر, شما ممکن است پیدا کردن آن بهتر کار می کند اگر شما به نوبه خود گوشی خود را یک وری یا حرکت آن را در اطراف برای به دست آوردن یک اتصال بهتر است.
 • سعی کنید با تغییر کابل و شارژر دیواری است که شما با استفاده از. بی سیم شارژ سریع ظاهرا کار نمی کند با بسیاری از شخص ثالث لوازم جانبی. اگر شما با استفاده از یک سامسونگ سریع شارژ بی سیم, پد با کابل و شارژر دیواری که آمد خود را با S8, سپس آن را باید کار کند.
 • اگر شخص ثالث خود را بی سیم شارژ نگه می دارد توقف و برنده را سریع شارژ کنید و سپس تغییر دیوار شارژر یا آداپتور برق است که شما با استفاده از آن. شما باید قادر به گرفتن آن را به کار در حالت عادی شارژ بی سیم سرعت با تعویض کردن سریع شارژ بی سیم آداپتور و با استفاده از یک استاندارد به جای.
 • اگر شما با استفاده از یک نوار قدرت سعی کنید اتصال به طور مستقیم به دیوار به جای. همچنین ارزش تست با بیش از یک پریز فقط به حکومت که از.

دلخوری: قرمز-رنگی صفحه نمایش

وجود دارد برخی از گزارش ها در ابتدا از کره جنوبی, در مورد S8 و S8 به همراه داشتن قرمز رنگی نمایش می دهد. به نظر می رسد به یک مشکل برای بسیاری از مردم در این تاپیک در XDA توسعه دهندگان فروم. برخی از ضعف های قرمز در لبه دیگران گزارش یک اثر خفیفی از رنگ صورتی بر روی همه چیز سفید است. آن را ممکن است بیشتر قابل توجه اگر شما مشاهده صفحه نمایش در زاویه.

راه حل های بالقوه:

 • سامسونگ منتشر شد پچ برای رسیدگی به این موضوع است. اگر شما آن را ندارید و در عین حال پس از آن چک کنید در تنظیمات > به روز رسانی نرم افزار > دانلود و نصب کنید.
 • شما می توانید تنظیم تعادل رنگ خود را با رفتن به تنظیمات > صفحه نمایش و سپس اسکرول به پایین و انتخاب دید پیشرفت > تنظیم رنگ.
 • برخی از مردم گزارش می دهند که آنها بسیار خوشحال پس از تبادل خود را S8 یا S8 به علاوه برای یک گوشی جدید. وجود دارد گاهی اوقات تولید تفاوت با دسته های مختلف از گوشی های. اگر آن را واقعا آزار شما, سپس آن را ممکن است ارزش تماس با سامسونگ حامل خود را و یا خود را به خرده فروش و درخواست برای جایگزینی است.

Glitch: Wi-Fi قطع یا کاهش

تعداد کمی از مردم در حال مبارزه برای دریافت Wi-Fi کار به درستی در برخی از شبکه های خود را با S8 یا S8 به علاوه همانگونه که تاپیک در XDA توسعه دهندگان و اندیشه مرکزی. آن را ممکن است اتصال و اجرا در یک سرعت خوب در ابتدا, اما پس از مدتی آن را قطع و یا افت می کند بدون توضیح.

راه حل های بالقوه:

 • همیشه شروع با ساده راه اندازی مجدد روتر شما و گوشی خود را.
 • رفتن به تنظیمات > اتصالات > Wi-Fi > منو (سه نقطه های کوچک در بالا و سمت راست). شیر پیشرفته و مطمئن شوید که شبکه هوشمند سوئیچ خاموش است. اگر آن را در حال حاضر فقط سعی کنید روشن نیست آن را خاموش و دوباره.
 • چک کنید در تنظیمات > اتصالات > Wi-Fi > پیشرفته و مطمئن شوید که Wi-Fi را در طول خواب تنظیم شده است برای همیشه.
 • رفتن به تنظیمات > اتصالات > Wi-Fi > پیشرفته > مدیریت شبکه های, شیر, مشکل شبکه و پس از آن فراموش نکنید. خود را راه اندازی مجدد S8 و روتر و سپس اتصال دوباره از ابتدا.
 • برخی از مردم گزارش موفقیت پس از رفتن به تنظیمات > اتصالات > مکان > بهبود دقت و تبدیل بلوتوث اسکن کردن.
 • سعی کنید تغییر خود را از Wi-Fi کانال از طریق صفحه مدیریت برای روتر خود را. مراجعه به روتر شما تولید کننده یا ISP خود را برای دستورالعمل.
 • مطمئن شوید که سیستم عامل روتر است تا به تاریخ و مک فیلترینگ خاموش است و یا که شما اضافه کردن آدرس MAC خود را S8. مراجعه به روتر شما تولید کننده یا ISP خود را برای دستورالعمل. شما می توانید پیدا کردن خود را S8 مک آدرس ذکر شده در تنظیمات > اتصالات > Wi-Fi > پیشرفته.

مشکل: لبه روشنایی کار نمی کند

اگر شما بوده ام به دنبال اطلاعیه به نور تا لبه های خود S8 یا S8 به علاوه صفحه نمایش اما لبه روشنایی نشده است کار می کند, سپس شما به تنهایی نیست. وجود یک موضوع در XDA توسعه دهندگان این بحث بسیار مشکل است. برخی از مردم در حال گرفتن لبه روشنایی برخی تنها آن زمانی که S8 است و برخی می گویند آن را با این نسخهها کار در صورت بالا یا پایین.

راه حل های بالقوه:

 • رفتن به تنظیمات > صفحه نمایش > لبه صفحه نمایش > روشنایی لبه و مطمئن شوید که آن را برای همیشهو سپس به ضربه بزنید مدیریت اطلاعیه ها و مطمئن شوید که برنامه های شما می خواهید برای دریافت اطلاعیه از حالتها هستند ، شایان ذکر برخی از برنامه های شخص ثالث را نمی خواهد کار با لبه روشنایی.
 • رفتن به تنظیمات > صفحه نمایش و مطمئن شوید که به نگه داشتن صفحه نمایش خاموش است خاموش. حتی اگر آن را خاموش کنید روشن نیست آن را خاموش و دوباره.

موضوع: Google Play دانلود برنامه متوقف می شود در 100% و نصب نمی شود

این مشترک است (و مزاحم) موضوع شده است که بحث در موضوعات در اندروید مرکزی و XDA توسعه دهندگان. در هنگام دانلود برنامه از Google Play دانلود می شود به 100% اما برنامه نصب نمی شود.

راه حل های بالقوه:

 • شروع شده توسط راه اندازی مجدد گوشی خود را.
 • اگر آن را هنوز هم یک موضوع, سعی کنید خود را پاکسازی Play Store و Play Services کش و داده ها. توجه داشته باشید: اگر شما پاک کردن اطلاعات حساب کاربری گوگل خود را حذف خواهد شد از فروشگاه بازی و شما نیاز به دوباره وارد سیستم شوید. رفتن به تنظیمات > نرم افزار > فروشگاه Google Play > ذخیره سازی را انتخاب کنید و پاک کردن کش و یا پاک کردن داده ها.
 • حذف و دوباره اضافه کردن حساب گوگل خود را. شما ممکن است نیاز به خاموش کردن گوشی خود را در امنیت با رفتن به Settings > Lock screen > نوع قفل صفحه و وارد کردن پین یا رمز عبور. ضربه بزنید ، سپس روی ضربه تند وشدید زدن > حذف داده ها. برای حذف حساب کاربری خود را, رفتن به تنظیمات > حساب ها و پشتیبان گیری > حساب > گوگل و به نام حساب. شیر بیشتر (در بالا و سمت راست) را انتخاب کنید و حذف حساب. به re-اضافه کردن حساب خود را, رفتن به تنظیمات > حساب ها و پشتیبان گیری > حساب و سپس در پایین حرکت به پایین و روی آن ضربه بزنید اضافه کردن حساب. سپس روی ضربه بزنید گوگل (گوشی شما ممکن است بخواهید برای الگوی خود را پین یا رمز عبور) را وارد کنید و حساب کاربری گوگل خود را ایمیل و رمز عبور بررسی شرایط استفاده از خدمات, و که در آن است.
 • بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که شما با استفاده از جدیدترین نسخه Google Play Services. رفتن به تنظیمات > نرم افزار > Google Play Services. پایین را انتخاب کنید و جزئیات برنامه در فروشگاه. اگر وجود دارد یک به روز رسانی در دسترس است ، به ضربه بزنید به روز رسانی به آن را نصب کنید.
 • غیر فعال کردن گوگل نرم افزار را با رفتن به تنظیمات > نرم افزار > گوگل > غیر فعال کردن.
 • اگر هیچ یک از این راه حل کار شما می توانید سعی کنید یک تنظیم مجدد کارخانه. اگر شما می خواهید به آن را امتحان کنید و سپس برگشت تا همه چیز را برای اولین بار و به نوبه خود S8 یا S8 به علاوه ، مطبوعات و نگه داشتن حجم بالا و بیکسبی کلید را فشار داده و نگه دارید و دکمه پاور را به عنوان به خوبی. شما می توانید اجازه دهید که به شما احساس لرزش تلفن. استفاده از حجم پایین را فشار دهید برای برجسته کردن پاک کردن داده ها/تنظیم مجدد کارخانه گزینه و دکمه پاور آن را انتخاب کنید و سپس برجسته بله با حجم پایین را انتخاب کنید و با قدرت. هنگامی که آن را انجام داده و برجسته راه اندازی مجدد سیستم در حال حاضر و با استفاده از قدرت به آن را انتخاب کنید. ما توصیه می کنیم با تنظیم گوشی به عنوان جدید برای تست اگر راه اندازی مجدد مشکل حل شود. آیا بازگرداندن هر گونه پشتیبان گیری.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>