مشترک توجه داشته باشید کهکشان 9 مشکلات و نحوه رفع آنها

خیره کننده سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 9 باقی مانده است یکی از بهترین سامسونگ گوشی های هوشمند تا به امروز حتی اگر آن را به حال شده است در روزگاری توسط سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 10 کهکشان توجه داشته باشید به علاوه 10. آن را فوق العاده قدرتمند همراه با یک دوربین و حتی بهبود توجه داشته باشید که امضا ویژگی ها: S Pen. اما کامل نیست و هر دستگاه سهم خود را از مشکلات و مسائل است.

اگر شما به یک مشکل اجرا don’t cry یا پرتاب تلفن خود را در بن — ما حفر شده در اطراف برای پیدا کردن برخی از رایج ترین کهکشان توجه داشته باشید 9 مشکلات و مسائل به علاوه رفع خواهیم کرد که نگه داشتن دستگاه خود را در حال اجرا هموار.

مشکل: گوشی دیگر نمی تواند سریع شارژ

گوشی های هوشمند مانند توجه داشته باشید 9 قادر به شارژ در سریع سرعت پس از آن یک بد شانسی که این ویژگی به درستی عمل نمی یا در همه. کاربران گزارش شده است که توجه داشته باشید 9s قادر به شارژ سریع هر چند عادی شارژ هنوز هم کار می کند. وجود ندارد محدود حل نشده است, اما در اینجا برخی از راه حل های که ممکن است این ترفند را انجام دهد.

راه حل بالقوه:

 • به منظور سریع شارژ کنید, شارژ آجر و کابل سازگار هستند. این مجموعه گنجانده شده خود را با توجه 9 همراه با تطبیقی سریع شارژ اما ساییدگی و پارگی ممکن است علت آن را به از دست دادن عملکرد. در صورتی که مورد, شما ممکن است بخواهید به سرمایه گذاری در جدید USB-C کابل.
 • همچنین کمک می کند تا به پاک کردن پورت شارژ. بهترین تمرین است برای اسپری باز با هوای فشرده گردگیر, به دنبال یک نور مسواک زدن با یک سواب پنبه.
 • خود را مقصر نیز ممکن است شارژ سریع تنظیمات خود را. رفتن به تنظیمات > دستگاه مراقبت > باتری > شارژ > و مطمئن شوید که شارژ سریع است جابجا کنید ، پلاگین در یک شارژر سریع برای دیدن اگر آن کار می کند.

مشکل: صفحه نمایش تغییر رنگ پس از به روز رسانی

توجه داشته باشید 9 است که هنوز هم یک جانور از یک گوشی هوشمند در سال 2020 به لطف مداوم به روز رسانی نرم افزار. در حالی که در نظر گرفته شده برای بهبود عملکرد بسیاری از کاربران گزارش شده است مسائل مربوط به صفحه نمایش تغییر رنگ پس اخیر تکه. آنچه به نظر می رسد مانند یک دائم فیلتر نور آبی را پر می کند صفحه نمایش توجه داشته باشید 9 و کارخانه بازنشانی نمی کند و آن را حذف کنید.

راه حل بالقوه:

 • در حالی که وجود ندارد یک راه حل رسمی کاربران پیدا کرده اند موفقیت با پاک کردن تلفن خود را پارتیشن کش. قبل از انجام این کار مطمئن شوید که داده های خود را و فایل های شما حمایت کردن. دستگاه را خاموش کنید و سپس آن را به عقب با نگه داشتن Power + Volume Up کلید. انتشار آنها را زمانی که سامسونگ لوگوی بوت ظاهر میشود و شما باید یک لیست از گزینه. حرکت کردن با فشار دادن دکمه های Volume Down key را انتخاب کنید و پاک کردن پارتیشن کش با فشار دادن کلید Power کلید. را انتخاب کنید و Yes > راه اندازی مجدد سیستم در حال حاضر.
 • در حال حاضر سامسونگ تنها پیشنهاد کرد که کاربران تجربه صفحه نمایش موضوع باید گوشی های خود را جایگزین در محلی مرکز خدمات. در حالی که این به احتمال زیاد مشکل رفع آن نیاز به زمان و پول است.

مشکل: توجه داشته باشید 9 گرم شدن

سامسونگ طرفداران طبعا نگران تلفن های خود را تا حرارت زیر توجه داشته باشید 7 افتضاح. اما این که می گویند بیش از حد نباید جدی گرفته شود. کاملا چند نکته 9 صاحبان اشاره کرده اند که دستگاه های خود را بیش از حد هستند به طور قابل توجهی. این به نظر می رسد با آمدن مشکلات دیگر مانند کاهش عمر باتری. در بدترین موارد شکایت مردم از گوشی بیش از حد داغ برای برگزاری با پشت و دو طرف در حال تبدیل شدن بسیار داغ است.

راه حل:

 • تماس با سامسونگ و یا خرده فروش خود را بلافاصله. در حالی که تلفن های همراه می تواند گرم در طول شارژ سریع و فشرده وظایف مانند بازی — آن را نباید بیش از حد گرم شدن به نگه دارید و نباید انجام این کار در خارج از این فعالیت ها است. اگر گوشی شما بیش از حد به طور مداوم آن می تواند اشاره به یک مشکل با باتری و باتری معیوب می تواند جدی خطر آتش سوزی.

اشکال: ناوبری, نوار هنوز هم نشان می دهد در حالی که با استفاده از حرکات

یکی UI در اندروید 9.0 پای اضافه شده است بسیاری از ویژگی های مفید به تبصره 9 و ژست کنترل یکی از آنها است. برخی از کاربران پیدا کردن نرم افزار از کلید های دور می رویم به عنوان آنها باید پس از تبدیل کنترل های جدید در. در حالی که آن را در یک گوشی-شکستن شکایت توسط هر کشش آن را قطعا آزار دهنده است. خوشبختانه رفع آن آسان به نظر می رسد.

راه حل:

 • سامسونگ نشان می دهد پاک کردن کش خود را پارتیشن برای مقابله با مسائل شبیه به این. برای انجام این کار دستگاه را خاموش کنید و سپس با نگه داشتن حجم بالا و بیکسبی کلید. و سپس فشار دهید و نگه دارید کلید قدرت نیز هست. زمانی که لوگوی آندروید به نظر می رسد انتشار هر سه کلید. زمانی که آندروید سیستم بازیابی به نظر می رسد استفاده از کلیدهای volume را انتخاب کنید پاک کردن پارتیشن کشو روی آن ضربه بزنید دکمه پاور آن را انتخاب کنید. این باید حذف اطلاعات شخصی خود را, اما ما هنوز هم توصیه پشتیبان گیری گوشی خود را فقط در مورد.

موضوع: دوربین buzzes در هنگام زوم

توجه داشته باشید کهکشان 9 برخوردار است از استثنایی مجموعه ای از خلق کرده اما این بدان معنا نیست که آن را بدون برخی از مسائل. شکایت در مورد دوربین انجماد و عقب مانده اند اما آنها جایگزین شده است توسط یکی دیگر از مشکل است. کاربران در حال شکایت از سر و صدا وزوز در حالی که با استفاده از دوربین خود را و آن را به نظر می رسد مرتبط با استفاده از لنز تله. در حالی که برخی می گویند این سر و صدا چیزی جز دلخوری دیگران پیدا کرده اند این مشکل نیز آمده است با تمرکز بر مسائل در حالی که با استفاده از این لنز.

راه حل:

 • متاسفانه این به نظر می رسد سخت افزار مسئله وجود دارد بسیار دیگری شما می توانید دیگر از ارسال دستگاه خود را به سامسونگ و یا آن را به یک شخص ثالث فروشگاه به تعمیر.

مشکل: حجم کاهش می دهد در طول پخش رسانه ها

برخی از کاربران با توجه به تصویری که حجم کاهش چند دقیقه به پخش رسانه ای است. مشکل این است که اتفاق می افتد در یوتیوب و دیگر برنامه های از جمله سامسونگ خود برنامه و به نظر می رسد اتفاق می افتد به طور انحصاری چندین دقیقه به پخش. این موضوع همچنان ادامه دارد به حالت امن — که نشان می دهد این مشکل نیست و ناشی از یک برنامه شخص ثالث.

در حال حاضر حذف پست در سامسونگ فروم حاکی از به روز رسانی نرم افزار می تواند در رفع این مشکل اما این است که در تقابل با سایر مشاوره از دیگری حذف پست که در آن یکی از سامسونگ رسمی به مدیران توصیه می شود جایگزینی واحد. بر خلاف برخی از مسائل دیگر به نظر می رسد این یکی نبوده است ثابت توسط اندروید 9.0 پای به روز رسانی.

راه حل:

 • در حالی که سامسونگ هنوز به طور رسمی اذعان کرد که مشکل به نظر می رسد یک کاربر ممکن است نمیفهمد موضوع: Dolby Atmos. اگر شما با داشتن مشکلات با صدای خود را کاهش سر به تنظیمات > صداها و لرزش > پیشرفته تنظیمات صدا > کیفیت صدا و افکتو مطمئن شوید Dolby Atmos فعال است.

موضوع: اطلاعیه آرام

بسیاری از آنها ابراز نگرانی می کند که توجه داشته باشید 9 را آهنگ های زنگ و هشدار از طریق حجم ساکت تر از دیگر مقایسه گوشی های و, به ویژه هنگامی که در مقایسه با سال گذشته Galaxy Note 8. به نظر می رسد که در حالی که گوشی در ضربات برای موسیقی و ویدئو تنها پایین بلندگو استفاده می شود برای اطلاعیه ها و آهنگ های زنگ.

راه حل:

راه حل بالقوه:

 • یک کاربر ادعا می کند آرام سخنران سخت افزاری گسل. با توجه به aritra.hamarimuskan هر دو از خود توجه داشته باشید 9 بلندگو آتش طی اطلاعیه در حالی که هدفون متصل به گوشی اما تنها پایین بلندگو آتش سوزی بدون هدفون وصل شده. یک سخنران شلیک بدیهی است که ساکت تر از دو و احتمالا مقصر این مسئله است. این کاربر خاص تا به حال برخی از مشکل در گرفتن یک نماینده سامسونگ به قبول تقصیر اما آنها توصیه می شود شما را اجرا هدفون تست اگر شما رنج می برند این مشکل است. شما ممکن است قادر به استفاده از آن به عنوان اهرم با سامسونگ برای جایگزینی واحد.

مشکل: بالا سخنران متناقض در طول تماس

توجه داشته باشید 9 با استفاده از پایین بلندگو و خروجی صدای گوشی در بالای گوشی برای رساندن صدای استریو. متاسفانه به نظر می رسد که خروجی صدای گوشی در بالای گوشی کار متناقض برای برخی از کاربران در حالت بلندگو در تماس است. با توجه به برخی از مطالب بالا بلندگو کار می کنند گاهی اوقات وقتی گوشی منتقل شده است اما قطع خواهد شد در زمان های دیگر.

این است به خصوص جالب مشکل به دلیل, به عنوان برخی از کاربران با اشاره به بالا سخنران تنها به معنای کار برای موسیقی و فیلم و نباید پا زدن در بلندگو در همه. به نظر می رسد این سنسور در بالای گوشی است قطع و یا کاهش واضحی سخنران زمانی که مسدود شده است. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد آزار دهنده دیگر کاربران اشاره کرده اند این است که یکی از ویژگی های ایمنی به عنوان برترین گوشی کامل سخنران در حق خود و اگر سنسور تشخیص آن چیزی است که فکر می کند یک گوش آن را کاهش می دهد حجم برای ایمنی.

راه حل:

 • سعی کنید به نگه داشتن اشیاء دور از گوشی خود را بالا سنسور و سعی کنید آن را به حرکت در اطراف.

راه حل های بالقوه:

مشکل: S Pen ثبت نام در بخش های خاصی از صفحه نمایش

S Pen است که علاوه بر فوق العاده به تبصره 9 را با برخی از ویژگی های جدید اضافه شده به آخرین نسخه از سامسونگ گوشی های بزرگ. اما آن را فقط به یکی دیگر از قطعه ای از گوشی که می تواند به اشتباه و برخی از کاربران با داشتن مسائل را با S Pen کار نمی کند و در بخش های خاصی از خود توجه داشته باشید 9 صفحه نمایش.

راه حل های ممکن:

 • شما با استفاده از یک مورد محافظ با یک آهنربا? بسیاری از موارد استفاده از کیف پول آهن ربا برای برگزاری پوشش بسته و کسانی که ربا می تواند تداخل با S Pen و توجه داشته باشید 9. سعی کنید در نظر گرفتن این مورد و تلاش دوباره است.
 • سامسونگ راه حل های مختلفی شما می توانید سعی کنید اگر S Pen درست کار نمی کند:
  • انجام soft reset با پایین نگه داشتن حجم پایین کلید برای 10 ثانیه. سپس با نگه داشتن دکمه قدرت در حالی که هنوز نگه داشتن حجم پایین تا زمانی که گوشی خود را ری بوت.
  • اطمینان از خود S Pen متصل است به درستی. سر به تنظیمات > ویژگی های پیشرفته > S Pen > S Pen از راه دورو سپس مطمئن شوید که سوئیچ روشن است.
 • اگر که کار نمی کند, شما ممکن است معیوب صفحه نمایش و یا S Pen. تماس با سامسونگ در مورد جایگزینی است.

موضوع: کلید های ناوبری بی

برخی از کاربران گزارش که مبتنی بر نرم افزار کلید های ناوبری در پایین توجه داشته باشید 9 صفحه نمایش در حال انجماد و تبدیل شدن به بی. کاربران گزارش داده اند که این مسئله متناوب اما هنگامی که آن رخ می دهد, آن می تواند تا 10 به 20 شیپور خاموشی به فشار از طریق یک فرمان و اغلب این موضوع نمی رفت تا زمانی که گوشی دوباره راه اندازی شده است.

به نظر می رسد که این مسئله تنها محدود به دستگاه های سامسونگ با استفاده از پیش فرض سامسونگ تجربه launcher — یک کاربر با استفاده از Nova Launcher گفت: او فقط به حال این موضوع در حالی که در تبصره 9 صفحه.

ریشه مشکل این است که ظاهرا یک به روز رسانی های اخیر به سامسونگ پرداخت که توضیح می دهد که چرا این موضوع نشده است در اطراف از تبصره 9 را راه اندازی.

راه حل:

 • به نظر می رسد که یک راه اندازی مجدد گوشی را روشن مسائل حداقل برای یک زمان.
 • یک کاربر گزارش شده است که در حال تغییر خود توجه داشته باشید 9 موضوع از طریق سامسونگ تم برنامه خود را با حل مسائل. این است که به شدت حدیثی, اما آن را به ارزش یک شات اگر شما در حال گرفتن این موضوع به طور مداوم.

راه حل:

 • پس مشکل مربوط به سامسونگ پرداخت, راه اندازی, سامسونگ پرداخت است که ظاهرا به اندازه کافی برای حل این مسئله است. به نظر می رسد که برخی از فرم نامرئی pop-up از سامسونگ پرداخت مسدود کردن کلید و جعبه از بین می رود هنگامی که سامسونگ پرداخت تنظیم شده است. این یک راه حل های عجیب و غریب اما ظاهرا کار می کند.
 • مشکل به نظر می رسد حل شده است با توجه 9 روز رسانی به آندروید 9.0 پای.

مشکل: دوربین وقفه و یا انجماد برای چند ثانیه

کاربران رسمی سامسونگ مرجع تخصصی و XDA توسعه دهندگان شده اند شکایت از عقب مانده و انجماد در حالی که با استفاده از تبصره 9 این دوربین است. این موضوع به نظر می رسد اتفاق می افتد هر دو در هنگام گرفتن عکس و ضبط ویدئو و پاکسازی cache تغییر کارت حافظه MicroSD و راه اندازی مجدد گوشی هیچ تاثیری. “دوربین موفق” هشدار نیز به نظر می رسد مرتبط با این موضوع است.

راه حل:

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>