‘Command & Conquer Remastered’ به روز رسانی 90s RTS اقدام برای 4K مانیتور

25 سال پس از Westwood Studios’ اولین Command & Conquer بازی لگد کردن آمار زمان واقعی استراتژی سری پارسه می توانید برگردید ساعت با Remastered Collection. در حال حاضر در دسترس در هر دو EA Origin store و بخار برای 20 دلار آن را شامل هر دو هر دو Command & Conquer: Tiberian سحر و هشدار قرمزو همچنین گسترش خود بسته: Covert Ops Counterstrike و پس.

این بازی در حال حاضر قابل پخش در 4K با به روز رسانی است که لمس گرافیکی در بازی — شما می توانید به عقب و جلو سوئیچ بین قدیم و جدید به نظر می رسد در پرواز — به عنوان به خوبی به عنوان آن موسیقی و قشنگ FMV صحنه است که در حال حاضر در HD با زیرنویس. برای راه اندازی EA به ارمغان آورد یک دوست قدیمی از Brotherhood of Nod.

بهتر است EA منتشر کرده است کد منبع برای هر دو عنوان تحت GPL نسخه 3.0 مجوز که باید ارائه کمک برای modders و سطح سازندگان و آن را حتی از جمله پشتیبانی برای سازماندهی و اضافه کردن فایرفاکس از طریق بخار کارگاه. سنگ نقش توسعه جدید remastered نسخه و همه چیز را با وزارت دفاع از خود, اطراف مخزن که ترفند بازی ماموت تانک به آتش تاکتیکی کلاهک. در Reddit ارسال ترسیم منبع باز انتشار EA تولید جیم Vessella توضیح داد که این تیم نبود قادر به تحقق یک وعده در راه اندازی LAN بازی هنوز در دسترس نیست واقعا آورد اواسط 90s از احساس.

تا کنون برداشت به نظر می رسد تا حد زیادی مثبت با یک تقویم رتبه نشستن در 83/8.8 اگر چه برخی از بازیکنان تا به حال مسائل اعم از اینکه قادر به راه اندازی این عنوان آنلاین مسائل مربوط به ثبات و فریم لکنت زبان. توسعه دهندگان گفت که آنها در حال کار بر روی ایجاد ثبات در سرور و برخی از پیشنهادات برای کاهش نرخ فریم مشکلات — سعی کنید از نصب بر روی یک SSD اگر شما از یک در حالی که آنها جمع آوری داده های بیشتر. در صورتی که بیش از حد به سوال شما البته می توانید بازی بازی های نسخه های کلاسیک به صورت رایگان.

در این مقاله: command and conquer, Command and Conquer Remastered Collection, EA, Westwood Studios, rts استراتژی زمان واقعی, remastered, سنگ نقش, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>