خرید رپورتاژ

University student writing in a book while sitting at desk with laptop and coffee up at college campus. Female student studying at college library.
jacoblund via Getty Images

کالج مدیره امروز اعلام کرد که در حال توسعه است در خانه نسخه های SAT و ACT کالج پذیرش آزمون در مورد مدرسه آتن همچنان در پاییز. این سازمان گفت که کار بر روی نسخه های دیجیتال از آزمون و که آنها می تواند اداره می شود به طور مشابه را به در خانه نسخه از تعیین سطح پیشرفته (AP) آزمون است که آن را برنامه ریزی و به اجرا در می. به گزارش نیویورک تایمزAP آزمون خواهد شد در حال حاضر 45 دقیقه به جای سه ساعت خواهد بود و کتاب باز.

در بیانیه این سازمان گفت: “در صورت بعید است که مدارس بازگشایی این سقوط کالج هیئت مدیره ارائه خواهد شد digital SAT برای استفاده در خانه بود و چگونه ما در حال ارائه دیجیتال امتحانات به 3 میلیون AP دانش آموزان در این بهار.” همچنین کار بر روی در خانه ها نسخه از این عمل می کنند. در میان coronavirus همه گیر کالج هیئت مدیره در حال حاضر به حالت تعلیق در SAT و ACT کالج پذیرش در آزمون برای این که از ماه ژوئن است.

کالج مدیره همچنین گفت که در خانه نشسته و تست خواهد بود “ساده و امن و عادلانه برای همه در دسترس و معتبر برای استفاده در پذیرش کالج” اما مشخص نیست که چگونه آن را می تواند انجام شود به خصوص برای کسانی که فاقد منابع قابل اعتماد مانند پهنای باند اینترنت.

اگر مدارس انجام, باز, دوباره, دانشگاه, هیئت مدیره گفت: این امر فراهم آخر هفته SAT دولت هر ماه در ابتدای ماه اوت. همچنین این برنامه به “به طور قابل توجهی گسترش” ظرفیت برای تست یک بار بازگشایی مدارس.

حتی این ممکن است لازم باشد. در این وضعیت بسیاری از کالج ها باید چشم پوشی الزامات مورد نیاز برای تست استاندارد برای 2021 متقاضیان است.

در این مقاله: شنبه, عمل, امتحانات, آزمون, covid19 ، coronavirus, اخبار, دنده فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو