کوکا کولا می دهد تا در تبلیغات رسانه های اجتماعی به طور کامل

کوکا کولا در روز جمعه گفت که از آن خواهد شد از بین بردن آن میلیون ها دلار در تبلیغات از تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی به طور کامل برای 30 روز آینده. این شرکت گفت: این حرکت نیست و بخشی از رشد تعداد تبلیغ تحریم Facebook بیش از محتوای آن اعتدال سیاست اما “زمان برای ارزیابی مجدد تبلیغات ما سیاست را برای تعیین اینکه آیا بازنگری نیاز دارد.”

“وجود دارد هیچ جایی برای نژاد پرستی در جهان و وجود دارد هیچ جایی برای نژاد پرستی در رسانه های اجتماعی” گفت: کوکا کولا مدیر عامل و رئیس جیمز Quincey در بیانیه ای به CNBC.

وقتی پرسیده شد که اگر آنها را به پیوستن به بیش از 100 تبلیغ کنندگان دیگر از جمله بسیاری از نام خانواده مانند ارائه دهنده تلفن همراه Verizon, بستنی, ساز, Ben & jerry’s, و همچنین خرده فروشان شمال, چهره, Patagonia, و ترویج در جلوگیری از نفرت برای سود شرکت کاهش یافته است اما در عوض گفت: “ما در حال توقف.”

Coke Bottle Cap Red Background
جورجو Trovato در Unsplash

پس از یک هفته پر سر و صدا شرکت اعلام کرد قصد دارد به رها Facebook برای ماه جولای در رشد تحریم موسس مارک زوکربرگ به ظاهر مجوف به فشار اعلام جمعه که پلت فرم رسانه های اجتماعی آغاز خواهد شد “منع گسترده تر دسته از نفرت محتوای تبلیغات است.” اما روشن است که تغییرات زوکربرگ اعلام کرد به اندازه کافی نیست — خود شرکت آمده است در زیر آتش اجازه می دهد نژادپرستانه یا نفرت محتوا همراه با پست از سیاستمداران مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که دیگر شبکه های اجتماعی را مسدود و یا به عنوان برچسب “ستایش خشونت است.”

کوکا کولا بیانیه جمعه خطوط با ماموریت #StopHateForProfit کمپین اما این شرکت قطعا موفق به تراز خود را با آن است.

کوکا کولا صرف به طور متوسط 4 میلیارد دلار در تبلیغات هر سال است. اگر این شرکت قصد دارد به رسانه های اجتماعی از این معادله برای 30 روز در سطح جهان از آن جالب خواهد بود تا ببینید که در آن آنها را انتخاب کنید به صرف پول. تلویزیون ads یا شاید بیلبوردهای? شاید آن را به صرف پول اضافی در دیجیتال خز تکنولوژی برای آن یاد کامپیوتری خرس های قطبی.

ویراستاران’ توصیه های