Cloudflare قطع برق, قطع ارتباط به اختلاف DownDetector و دیگران

Nov 2, 2019 San Francisco / CA / USA - Exterior view of Cloudflare headquarters; Cloudflare, Inc. is an Ameircan web infrastructure and website security company
آندره Stanescu via Getty Images

اگر شما با داشتن مشکل در دسترسی به یک سایت اینترنتی یا خدمات آن ممکن است اتصال شما. خدمات است که تکیه بر Cloudflare برای DNS و ذخیره برای کمک به آنها اقامت آنلاین در حال حاضر غیر قابل دسترس برای بسیاری از مردم است. تحت تاثیر خدمات شامل اختلاف در authy Feedly و DownDetector (که هنوز هم صادقانه به اطلاع مردم در مورد این موضوع در توییتر).

این موضوع نیز ممکن است بر مردم که تکیه بر Cloudflare برای DNS وضوح از طریق آن 1.1.1.1 اگر شما با استفاده از آن و سپس تعویض به سرویس دهنده ISP شما و یا DNS گوگل (8.8.8.8 یا 8.8.4.4) می تواند کمک کند.

Cloudflare اذعان کرده است یک مسئله وجود دارد و گفت: “راه حل در حال اجرا است.” برخی گزارش کرده اند که قادر به دسترسی به اختلاف دوباره در حال حاضر, اما ما هنوز هم از دیدن مقدار زیادی از صفحات خطا.

Patreon.com error message

Engadget

Cloudflare:

Cloudflare در حال بررسی مسائل با Cloudflare برطرف و ما در لبه شبکه در مکان های خاص.

مشتریان با استفاده از Cloudflare خدمات در مناطق خاصی نهفته به عنوان درخواست ها ممکن است موفق و/یا ممکن است خطاهای نمایش داده می شود.

مراکز داده ها نهفته عبارتند از: SJC انجمنها, دریا, LAX, ORD, IAD, یورو, ATL, LHR, AMS FRA CDG

در حال توسعه…

در این مقاله: اختلاف در authy, DNS, cloudflare, قطع Patreon سرنوشت Valorant, شورش, بازی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>