تغییر آب و هوا می تواند در برخورد با کروناویروس برای ایجاد یک تابستان از جهنم

کریس DeGraw/Digital Trends با عطارد مجموعه ای برای اوج گرفتن به سطح بی سابقه ای در سال 2020, آب و هوا و کارشنا

توسط DOSTEMANSALAM در 16 خرداد 1399
کریس DeGraw/Digital Trends

با عطارد مجموعه ای برای اوج گرفتن به سطح بی سابقه ای در سال 2020, آب و هوا و کارشناسان ترس که رکورد درجه حرارت بالا را طولانی coronavirus محدودیت کنون بیشتر به چالش کشیدن.

دانشمندان به طور فزاینده ای نگران آن است که ترکیبی از گرمایش جهانی یک بحران اقتصادی و همه گیر مستندات می تواند برای یک مدت طولانی و سوزان فصل است.

شرکت ابزار خاموش کردن برق به علت عدم پرداخت در گرمترین ماه حتی می تواند به نوبه خود به عمده بهداشت عمومی را تهدید و خنک کننده مراکز ممکن است کافی نیست اگر محدودیت های جلوگیری از بیش از حد بسیاری از مردم از تجمع در داخل.

یوهانا Bozuwa co-مدیر آب و هوا و انرژی برنامه در دموکراسی مشارکتی یک اتاق فکر و مرکز تحقیقات گفت: "بسیاری از آنها در برخورد با واقعیت از بیکاری" و برخی ممکن است پیدا کردن آن سخت به پرداخت خود را افزایش صورتحساب برق.

دولت های ایالتی در سراسر کشور برقرار کرده اند ممنوعیت شرکت ابزار خاموش کردن سرویس به علت عدم پرداخت صورتحساب در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اما با 21 برق سیستم خاموش شدن ممنوعیت انقضای در ماه ژوئن دو سوم از کشورهای چپ می تواند بدون چنین موقت حمایت از مصرف کننده با توجه به تجزیه و تحلیل توسط مرکز تنوع زیستی.

بالا و حرارت بالا

سازمان ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) گفت: در حال حاضر وجود دارد این است که 75 درصد شانس است که در این سال خواهد بود داغترین پس از اندازه گیری شد و برای اولین بار وارد شده در سال 1880.

پیش بینی ها نشان می دهد داغتر از میانگین درجه حرارت از ژوئن تا اوت های زیادی از شمال و اقیانوس اطلس در علاوه بر این به یک نوار زیادی از ایالات متحده از تگزاس به شمال غربی.

که پیش بینی به شرح زیر ژانویه-برای-مارس دوره است که به عنوان رتبه دوم-گرمترین تا کنون با توجه به NOAA.

"پنج گرمترین سال در تاریخ ثبت شده است از سال 2015 به عنوان اثرات تغییر آب و هوا شروع به ضربه زدن به ما" Bozuwa گفت: روندهای دیجیتال. "و به نظر می رسد به عنوان اگر سال 2020 خواهد بود."

Ana ortega

فقط قبل از آغاز رسمی هواشناسی تابستان یک موج گرما در اواخر ماه مه فرا گرفته کالیفرنیا مرکزی و بخش هایی از جنوب غربی کویر.

خطرناک درجه حرارت به سه رقمی پوشانده مکان هایی مانند فرسنو, کالیفرنیا, و ققنوس و بالا رفتن سرسام آور شب درجه حرارت به معنای زمان کمتر برای خنک کردن قبل از سپیده دم.

از آنجا که میانگین درجه حرارت در زمین و در دریا تعیین می شوند در دراز مدت در روند انتشار گازهای گلخانه ای دانشمندان فکر نمی کنم جهانی کاهش انتشار دی اکسید کربن ناشی از کوروناویروس خاموش شدن ناگهانی خواهد حرکت سوزن بسیار.

جهانی کاهش انتشار دی اکسید کربن ناشی از کوروناویروس خاموش شدن ناگهانی خواهد حرکت سوزن بسیار.

مطالعات اولیه نشان می دهد coronavirus ضعیف با درجه حرارت گرم اما معلوم نیست چقدر قوی خورشید و گرما و رطوبت از آمریکای شمالی تابستان به شما کمک کند انتقال این ویروس است.

مقامات بهداشت عمومی در ایالات متحده هشدار داده اند که مستندات ممکن است در محل باقی می ماند در طول ماه های تابستان.

'پرداخت نشده بیشتر لوایح انرژی'

مسن آمریکایی ها و دیگر آسیب پذیر جوامع در حال حاضر به طور نامتناسبی تحت تاثیر coronavirus بحران است. شدید, مشکلات پزشکی همراه با اقتصادی می تواند ترکیب معمول تابستان عوامل استرس زا است.

آدرین Hollis ارشد آب و هوا و عدالت و سلامت دانشمند در اتحادیه دانشمندان نگران گفت: اقلیت ها و گروه های کم درآمد — در علاوه بر این به بسیاری از جوامع روستایی — در میان جمعیت حساس به تهدید های زیست محیطی.

Guillermo Legaria/گتی ایماژ

"خیلی از افرادی که در حال تبدیل شدن به بیمار و در حال مرگ در این بیماری همه گیر هستند همان کسانی هستند که بیشترین اثر منفی تغییر آب و هوا" Hollis گفت.

او گفت که قرار گرفتن در معرض حرارت شدید می تواند منجر به "اثرات سوء بهداشتی [و] مجبور به مهاجرت به مناطق امن تر."

Hollis همچنین انتظار دارد که "بیشتر موارد آسم بیشتر حملات قلبی بیشتر در مسائل مربوط به سلامت روانی و عدم پرداخت صورتحساب های انرژی."

تهویه مطبوع و خنک کننده با مکانیزم می تواند به سقوط کوتاه در سال 2020 با بیکاری بسیاری از مردم قادر به تحمل این اصول برای جلوگیری از گرمای بیش از حد بدن.

"خیلی از افرادی که در حال تبدیل شدن به بیمار و در حال مرگ در این بیماری همه گیر هستند همان کسانی هستند که بیشترین تاثیر منفی تغییرات آب و هوا."

"جریان خنک کننده مناطق از وجود دارد که تقریبا به اندازه کافی — به احتمال زیاد مساعد نیست" به رعایت اقدامات ایمنی نهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس گفت: Hollis.

او افزود که دولت ها در تمام سطوح به صورت یک سیاست معضل در نگه داشتن مردم در خانه و دور از سواحل و استخرها. با کودکان در اردوگاه و یا مدرسه تنش می تواند جوش.

یک ائتلاف از 830 عدالت اجتماعی گروه به نام برای فدرال مهلت قانونی ابزار shutoffs که Bozuwa گفت: "ضروری است برای تامین امنیت فیزیکی و سلامت اقتصادی خانواده ها در سراسر ایالات متحده است." اما تا کنون هیچ قانون تصویب شده است.

آسیب پذیر شبکه برق?

به صورت روزمره مصرف کنندگان دماهای بالا رانندگی خواهد شد تا تقاضا برای مسکونی قدرت و می تواند در ترکیب با تغییرات در ساختار به افشای شبکه نقص به سرکوبگر امواج گرما.

سوزان Tierney یک مشاور ارشد در تجزیه و تحلیل گروه شرکت مشاوره گفت: آوریل گزارش شمال آمریکا الکتریکی قابلیت اطمینان شرکت (NERC) نشان زنجیره تامین اختلال می تواند شبکه بیشتر آسیب پذیر در ماه های آینده.

با وجود چنین نگرانی NERC در تابستان قابلیت اطمینان ارزیابی می گوید که "منابع پیش بینی شده در و یا بالاتر از سطح مورد نیاز برای برآوردن تابستان اوج تقاضا در زیر پیش بینی آب و هوا در تقریبا تمام ارزیابی مناطق است."

اما NERC رسانه های مشورتی صادر شده در مارس 28 اذعان کرد که "بی سابقه بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به افزایش عدم قطعیت در تقاضا پیش بینی" پیش از این عامل اوج فصل است.

مشاوره همچنین گفت که COVID-19 مستقیم "تهدید سلامت و ایمنی بحرانی صنعت نیروی کار است."

فقط به عنوان با کاهش قیمت ابزار ارائه دهنده Con Edison در شهر نیویورک در تابستان گذشته برخی از آمار کم درآمد محله با خطرات ناشی از گرما و مرگ و میر ناشی از تگزاس و یا کشورهای دیگر با سوزاننده درجه حرارت می تواند تجربه مسائل مشابه.

کاهش ظرفیت ذخیره

برخی از تحلیلگران می گویند که شبکه برق آماده رسیدگی به چنین بی سابقه تابستان است.

مایکل Goggin معاون رئیس جمهور از قدرت, بخش مشاوره, شبکه, استراتژی, LLC گفت: با دقت در پیش بینی تقاضای برق دشوار است بدون اینکه قادر به پیش بینی این دوره از coronavirus.

از یک طرف او تخمین می زند که قدرت تقاضا تا کنون بوده است بین 5 و 15 درصد بسته به منطقه از کشور است. که کاهش رانده است در درجه اول توسط کمتر صنعتی و تجاری استفاده کنید.

اما با بخش مسکونی مصرف تیک تاک بالاتر تابستان تقاضا خواهد شد تا حد زیادی خواهد دیکته چگونه به سرعت در این کشور بازگشایی, Goggin می گوید.

دقت پیش بینی تقاضای برق دشوار است بدون اینکه قادر به پیش بینی این دوره از coronavirus.

"در اکثر نقاط کشور باید بیش از اندازه کافی ظرفیت تولید," او گفت: هر چند او اضافه شده است که بخش هایی از تگزاس و لوئیزیانا و جنوب-منطقه مرکزی که کمترین سطح از ظرفیت ذخیره.

Goggin گفت که زمان واقعی قیمت گذاری مشوق هایی برای تولید کنندگان در حال کمک به کاهش فشار بر روی شبکه. او همچنین نشان داد که رشد قوی در انرژی خورشیدی و انرژی باد ممکن است کمک به آن منطقه در تابستان تحریک بعد از ظهر حتی اگر به طور کلی آب و هوا روند "مفید نیست" به شبکه اپراتورهای.

Goggin معتقد است که 90 درصد از تولید برق کمبود ناشی از سطح پایین توزیع مسائل از طوفان و یا اختلال در عملکرد. او همچنان خوشبین است که ضعیف تر به طور کلی تقاضا می تواند نورد خاموشی کمتر به احتمال زیاد این سال است.

او گفت که انتقال مسائل با توجه به تقاضا می تواند به کاهش بیشتر سرمایه گذاری در سیم های ساختمان افزونگی به شبکه و جایگزینی تجهیزات قدیمی.

Goggin بود امیدوار شبکه می تواند رسیدگی به هر گونه مسائل در طول این COVID-19-گرفتار تابستان و جلوگیری از یک شکست فاجعه بار.

"کاهش تقاضای کمک می کند, بنابراین من احساس خوش بینانه" Goggin گفت. "اما من نمی تواند حکومت آن را."

می خواهید بیشتر در اخبار, بررسی, راهنما و امکانات از روندهای دیجیتال? دنبال کنید با ما در اپل اخبار, اخبار گوگلو Flipboard.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب