خرید رپورتاژ

به نحوی من تبدیل به مرد در Engadget که دوست دارد Chromebooks. آن را عجیب و غریب تو رفتگی در دیوار, اما من معتقدم که برای بسیاری از مردم حق Chromebook بزرگ می تواند کامپیوتر های روزمره. به عنوان مثل من نگه داشته ام من چشم را برای سال در حال حاضر در چه بهترین تمام اطراف Chromebook است-و برای چند سال در حال حاضر یکی از ASUS’ Chromebook منعکس شده است من به طور پیش فرض ، در سال 2017 و 2019 شرکت منتشر عالی مدل که هر دو احساس بهترین گزینه های موجود در آن زمان است.

در حال حاضر ASUS است یکی دیگر از تلنگر برای فروش Chromebook تلنگر C436. در بسیاری از راه های آن را شبیه به نسخه در سال گذشته, اما آن را نیز غیر قابل انکار ارتقا دهید. آن را نازک تر و سبک تر و دارای پردازنده قوی تر و گزینه های آن شامل RAM, و ذخیره سازی. اما به عنوان شما ممکن است انتظار شما برای پرداخت این ارتقاء به عنوان C436 شروع می شود در $799. به عنوان Chromebooks بیشتر توانمند و پر هزینه من همیشه به دنبال یکی است که بازدید نقطه شیرین بین مشخصات, ویژگی ها و قیمت. متاسفانه ASUS کاملا ضربه نقطه این زمان.

Engadget نمره

فقیر

Uninspiring

خوب

عالی

کلید

ASUS
Chromebook تلنگر

79

جوانب مثبت
  • صفحه کلید بسیار عالی
  • عملکرد عالی
  • مقدار زیادی از RAM و فضای ذخیره سازی
  • صفحه نمایش جامد
  • نازک تر و سبک تر از مدل قبلی
منفی
  • متوسط عمر باتری
  • بسیار گران قیمت

خلاصه

ASUS بازگشته است با یکی دیگر از جامد Chromebook اما تلنگر C436 است به عنوان آسان نیست به توصیه به پیشینیان خود است. آن را به خوبی طراحی شده و دارای یک صفحه کلید بزرگ و جامد صفحه نمایش. اما متوسط عمر باتری بسیار بالا و قیمت ورود آن را سخت به توصیه مگر اینکه شما می توانید با استفاده از سیستم عامل Chrome برای تمام محاسبات خود را نیاز دارد.

برای اولین بار به بررسی Chromebook تلنگر C436?
رتبه بندی های شما به ما کمک راهنمای خریدار برای همه بهتر است.
نوشتن یک بررسی

گالری: ASUS Chromebook تلنگر C436 نقد و بررسی عکس | 11 عکس


11
  • +7

سخت افزار

مانند پیشینیان خود Chromebook تلنگر C436 نیست متمایز ترین لپ تاپ, اما آن را به خوبی ساخته شده است. ASUS رفت و با یک منیزیم آلیاژ آلومینیوم شاسی که قوی و بسیار سبک وزن و اما آن نقره ای رنگ احساس مطلوب این روز است. انتظار نداشتم استعداد می گویند سامسونگ کهکشان قرمز Chromebook یا حتی رنگ صورتی Pixelbook رفتن اما بسیار می گویند از نظر بصری. سفید خالص را درب باعث می شود برای یک کنتراست خوبی اما هنوز هم نسبتا عادی طراحی شده است.

با وجود آن که C436 کنه بیشتر از این جعبه برای حق بیمه لپ تاپ در سال 2020 است. این هم نازک تر و سبک تر از آن C434 است که عمده تسکین چرا که لپ تاپ خیلی سنگین و دلپذیری برای یک Chromebook. ASUS آخرین نیست فوق العاده نازک در 13.8 میلی متر یا نور در 2.4 پوند, اما آن را هنوز هم بهبود بیش از 3.2 پوند C434.

در حالی که تلنگر C436 مطابقت ندارد ابعاد جمع و جور سود سامسونگ Chromebook آن حجم فوق العاده باعث می شود اتاق برای یک دختر 14 اینچ 1080p صفحه نمایش لمسی با فوق العاده نازک و ناهنجاری. ASUS کشیده این ترفند در مدل سال گذشته و آن را فقط به عنوان قابل توجه در اینجا. در حالی که این صفحه نمایش بدیهی نیست به عنوان پیکسل های متراکم به عنوان 4K در صفحه نمایش سامسونگ جدیدترین Chromebook کمی بزرگتر از اندازه صفحه نمایش خوش آمدید. این صفحه نمایش نیز بهتر از این یکی در Pixelbook با رنگ های روشن تر و با کنتراست بالاتر. من ترجیح می دهم 16:10 نسبت اما صفحه نمایش بزرگتر حداقل معنی است که من می تواند میل لنگ با وضوح بالاتر قبل از متن می شود خونتان کوچک.

من در حال حاضر ذکر شده, Samsung Galaxy Chromebook چند بار به دلیل این طبیعی مقایسه نقطه (و نه فقط به خاطر من بررسی آن در هفته گذشته). هر دو لپ تاپ های حق بیمه ارائه شده با سخت افزار قدرتمند و 360 درجه لولا برای تبدیل به حالت تبلت. هر دو باید همان مجموعه ای از پورت و همچنین: دو USB-C (یکی در هر طرف) کارت حافظه microSD و یک جک هدفون. دو طرف همچنین دکمه پاور و کلید ولوم دو چیز مشترک در تبدیل لپ تاپ. عمده حرکت نزولی با تلنگر C436 است که آن را ندارد یک مدرسه قدیمی USB-پورت به عنوان C434 می کند. اگر که برای شما مهم است شما احتمالا بهتر است با مدل سال گذشته.

ASUS Chromebook Flip C436
ناتان Ingraham / Engadget

در نهایت وجود دارد بلندگوهای کوچک در هر طرف اما اینها خوشبختانه نه تنها آنهایی که. ASUS مارک تلنگر C436 با Harmon Kardon صوتی و ترکیبی از جانبی بلندگو و بلندگو نوار ساخته شده را به لولا لپ تاپ را به صورت شگفت انگیزی عملکرد مناسب و معقول. جدایی استریو است که اغلب نزدیک به غیر ممکن است برای اطلاع در یک لپ تاپ بیشتر بود در حال حاضر در اینجا از من انتظار می رود و کلی حجم و وضوح چشمگیر است. من نمی خواهد با استفاده از این دستگاه برای تمدید موسیقی-گوش دادن جلسات اما آن را بیش از قادر به در خرج کردن.

به عنوان با گذشته دو Chromebook تلنگر مدل صفحه کلید در C436 عالی است. آن را عمیق سفر های کلیدی است که باعث می شود برای تایپ کردن راحت را تجربه و آن را منطقی و آرام به عنوان به خوبی. من ممکن است نرخ Pixelbook Go صفحه کلید به عنوان کنون چندان کمی بهتر عمدتا به دلیل هر فردی کلید, کلاه, کمی, کمتر, تلو تلو خوردن; آن را نیز ساکت تر. اما با وجود آن چند هشدارهای من نمی دریغ به توصیه C436 به مردم ضربه زننده در مورد صفحه کلید خود را.

و فقط مانند سامسونگ آخرین C436 دارای یک حسگر اثر انگشت در ردیف بالا برای باز کردن قفل لپ تاپ و دیگر اعتبار نیاز دارد. آن را با این نسخهها کار بدون مشکل و من خوشحالم برای دیدن این گزینه ظاهر در اواسط محدوده رایانه های این روز است.

لای شیار است تقریبا به عنوان ستایش شایسته اما این کار انجام می شود. شکایت اصلی من با آن همان است که من با تقریبا در هر لپ تاپ های دیگر خارج وجود دارد: به اندازه کافی عمودی املاک و مستغلات. من مطمئن هستم که به همین دلیل بسیاری از سازندگان لپ تاپ قرار داده و چنین تنگ مک بر روی کامپیوتر است که در غیر این صورت باید مقدار زیادی از فضای عرشه اما در اینجا ما هستند.

ناتان Ingraham / Engadget

در استفاده از

هر بار که من نوشتن در مورد یک تبدیل خوانده شده Chromebook من به مقدمه چیزهایی گفت که من پیدا کردن بسیار کمی ابزار در کوه در می رم نسبتا بزرگ و سنگین در اطراف دستگاه به حالت قرص بنابراین چه خوب است که با این نسخهها کار تاثیر کمی در ارزیابی من. که گفت: Chromebook تلنگر C436 قوی و صاف لولا آیا شما تلنگر صفحه نمایش تمام راه را در اطراف و یا فقط استفاده از آن به عنوان یک لپ تاپ. و نسخه های اخیر سیستم عامل کروم 81 در واقع باعث می شود که تبلت تجربه بهتر با برخی از حرکات و ترفند UI. حالت تبلت شده است یک نقطه دردناک برای سیستم عامل کروم با مقدار زیادی از تاخیر تعویض برنامه های در حال حرکت از طریق UI, اما آن را در واقع بسیار صاف در C436.

مهم تر این است چگونه C436 انجام می دهد به عنوان یک لپ تاپ — و با سخت افزار قدرتمند در هیئت مدیره در اینجا این بود که یکی از بهترین سیستم عامل کروم تجربیات من و ام تا به حال. این $799 پایه C436 می آید با یک 10th-generation Intel Core i3 processor, 8GB RAM و 128 GB از ذخیره سازی. که بیش از اندازه کافی Chromebook برای بسیاری از مردم, اما $999 مدل من تست مراحل به یک پردازنده Core i5 processor 16GB RAM و 512GB از ذخیره سازی. در هر دو مورد ASUS با استفاده از اینتل قوی تر U-سری پردازنده های به جای قدرت Y سری تراشه های موجود در تلنگر قبلی. که به معنی عملکرد بهتر بلکه طرفداران لگد در به طور منظم حتی اگر من هل دادن چیزهایی که بیش از حد سخت است.

ASUS Chromebook Flip C436
ناتان Ingraham / Engadget

حتی مدل پایه نشان دهنده ارتقاء بزرگ بیش 2019 تلنگر بود که یک m3 و پردازنده نسبتا محقر 4GB RAM. جای تعجب نیست که 999 دلار تلنگر C436 من استفاده می شود تا به حال هیچ مشکلی با نگه داشتن گردش کار من که نیست وحشتناکی پردازنده های فشرده.. من معمولا یک زن و شوهر کروم ویندوز با شش تا 10 زبانه در هر, و پس از آن یک میزبان از Chrome نرم افزار در خود ویندوز. کسانی که شامل Todoist نگه داشتن Hangouts, تلگراف, Trello, Tweetdeck و شل; من هم معمولا جریان موسیقی با Spotify در یا موسیقی یوتیوب نرم افزار آندروید. این C436 همان پردازنده به عنوان کهکشان Chromebook اما دو رم. این به معنای من در واقع هرگز آمار هر slowdowns و یا سکسکه.

سال گذشته تلنگر بود کامپیوتر من می تواند پرتاب در کیف من اگر آن متهم شد و لازم نیست به نگرانی در مورد باتری در حال اجرا اما متاسفانه من نمی توانم بگویم همان تلنگر C436. من نه خوب ساعت از زمان کار از تلنگر با آن m3 پردازنده اما در این سال مدل تنها به طول انجامید در حدود شش ساعت در تست من. که وحشتناک نیست اما به مراتب از عملکرد استثنایی من از تلنگر و یا گوگل Pixelbook بروید. هنگامی که در حال اجرا یک پخش آزمون HD فیلم دانلود شده به تلنگر محلی سازی آن به طول انجامید هفت ساعت و 55 دقیقه قبل از خاموش کردن. که بد نیست, اما به طور کلی این لپ تاپ می افتد به مراتب کمتر از ASUS را تخمین می زند.

رقابت

Samsung Galaxy Chromebook
ناتان Ingraham / Engadget

در طول این بررسی من مقایسه Chromebook تلنگر C436 به کهکشان سامسونگ Chromebook. همانطور که از نوشتن این تلنگر C436 پیکربندی که من بررسی است و به همان قیمت به عنوان کهکشان Chromebook است و همان پردازنده و 360 درجه لولا. سامسونگ ارائه شده کمتر حافظه و رم, اما آن را کوچکتر در هر ابعاد و سبکتر نیز هست. اما احتمالا بزرگترین تفاوت این صفحه نمایش 4K و stowable قلم, دو چیز شما می توانید در ASUS مدل. تاپیک های زیادی در مورد کهکشان Chromebook اما آن وحشتناک عمر باتری به معنی آن سخت است توصیه می شود.

به طور طبیعی, گوگل چند مدل با توجه به ارزش. 2017 را Pixelbook یک کامپیوتر بزرگ هنگامی که آن را راه اندازی, اما آن را هنوز هم هزینه های $999; آن را کمی دشوار به توصیه یک لپ تاپ است که بیش از دو سال در این نقطه است. آن را بسیار خوب طراحی شده و می توانید اجرای Chrome OS هست اما مگر اینکه شما واقعا می خواهید یک تبدیل خوانده شده فرم عامل گوگل Pixelbook رفتن است که احتمالا یک انتخاب بهتر است.

رفتن ندارد 360 درجه, لولا, اما آن را یک پردازنده جدیدتر از اصل Pixelbook. رفتن همه در اطراف بزرگ Chromebook با یک صفحه کلید بسیار عالی و عمر باتری طولانی. پایه $649 مدل فقط اینتل m3 و پردازنده 64 GB از ذخیره سازی اما که احتمالا به اندازه کافی برای اکثر مردم صرف $849 مراحل همه چیز به یک نسل هشتم پردازنده پردازنده Core i5 8GB RAM و 128 GB از ذخیره سازی. که هنوز هم کمتر از $999 تلنگر C436 تست کردم اما باز هم باید آن را بیش از اندازه کافی برای بسیاری از.

اگر این مدل همه بیش از حد pricy در نظر بگیرید ASUS Chromebook تلنگر C434 از 2019. این شرکت می گوید آن را هنوز هم می تواند فروش آن هر چند از آن شده است خارج از بورس در جستجوهای اخیر. پردازنده نیست به عنوان قدرتمند است و آن را کمتر RAM, و ذخیره سازی اما هنوز هم ارائه می دهد یک صفحه نمایش بزرگ و صفحه کلید بهتر و عمر باتری از C436. با یک نقطه قیمت بیش از 500 دلار آن را به یک گزینه جامد.

تصویر های اعتباری: Nathan Ingraham / Engadget

خلاصه

با Chromebook تلنگر C436 ASUS انجام یک کار خوب در پرداختن به بسیاری از شکایات در مورد مدل سال گذشته. آن را نازک تر و سبک تر است; آن همچنین دارای یک پردازنده قوی تر و بیشتر RAM, و ذخیره سازی. اما عمر باتری در زمان ضربه و مهمتر از همه, آن را بسیار گران تر از قبل. تلنگر خط آغاز شده به عنوان یک بودجه سری اما پس از آن مدل بدست تصفیه شده تر و قدرتمند و هزینه افزایش یافت به عنوان یک نتیجه. پایه $799 مدل ارائه می دهد مقدار زیادی برای پول اضافی بیش از تلنگر C434 اما $999 یکی که من بررسی است فقط بیش از حد گران است مگر اینکه شما یک سیستم عامل کروم فن برای آنها پول بدون هدف است. این یک لپ تاپ خوب, اما متوسط عمر باتری و قیمت بالا به معنی اکثر خریداران بالقوه خواهد بود بهتر است با یک جایگزین ارزان تر است.

در این مقاله: asus chromebook chromebook تلنگر chromebook تلنگر c436 لپ تاپ, convertibles, شخصی, محاسبات, بررسی, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت