کریستوفر نولان را ‘شعار’ شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد

movie
برادران وارنر تصاویر

شعار تقریبا لعنت به نظر می رسد در این نقطه است. با وجود بهترین تلاش های برادران وارنر و کارگردان کریستوفر نولان به فیلم تئاتر این تابستان coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی را شکسته این برنامه. استودیو تاخیر جاسوسی/علمی تخیلی, فیلم های پرفروش چند بار و در حال حاضر آن را بصورتی پایدار و محکم پشت در قفسه — برادران وارنر به آن به طور نامحدود به تعویق افتاد.

روایت بیش از چند ماه گذشته این بوده است که شعار به عنوان یکی از اولین و مهمترین پست-مستند منتشر, می تواند تکان خوردن در تئاتر بازگشت به زندگی پس از آنها بازگشایی شد — فرض علاقمندان به سینما احساس به اندازه کافی امن برای بازگشت به قراضه. با توجه نولان شور و شوق برای تئاتر تجربه, آن را بسیار بعید است که برادران وارنر خواهد جست و خیز سینما به طور کامل و برتر شعار دیجیتالی. استودیو صبر کنید تا زمانی که یک تئاتری نسخه قابل دوام است.

برادران وارنر و نولان هنوز بندر امید از آوردن آن به تئاتر در این سال ، “ما خواهد شد به اشتراک گذاری جدید سال 2020 تاریخ انتشار imminently برای شعارکریستوفر نولان را کاملا اصلی و ذهن دمیدن ویژگی” استودیو رئیس Toby Emmerich گفت: تنوع در بیانیه ای. “ما در حال درمان شعار سنتی مانند روز جهانی-و-تاریخ انتشار و آینده ما بازاریابی و توزیع برنامه های که منعکس خواهد کرد.”

برادران وارنر خواهد بود انعطاف پذیر خود را با اجرای برنامه های انواع گزارش در نهایت به این معنی که مردم در کشورهای دیگر می تواند دیدن فیلم قبل از استودیو انتشار آن در داخل کشور. حتی ممکن است وجود مبهوت تاریخ انتشار در آمریکا شروع در شهرستانها را انتخاب کنید که در آن مقامات تلقی آن به اندازه کافی امن اجازه می دهد تا تئاتر به بازگشایی شده است. در هر صورت ما پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد انتشار برنامه های به زودی به اندازه کافی.

در این مقاله: تئاتر, برادران وارنر, فیلم, coronavirus christophernolan, است warnerbros, فیلم, شعار, کریستوفر نولان, فیلم covid-19, sci-fi, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>