یکی از مدرن NBA بزرگ چه ifs است چه اتفاقی می افتاد اگر پس از آن-NBA کمیسر دیوید استرن نمی سنبله تجارت که فرستاده اند Chris Paul به لس آنجلس لیکرز در سال 2011.

به عنوان آن معلوم است حتی بزرگتر یکی نشسته بود در سایه پل بازار تجارت.

به عنوان مستند در کتاب “پیروزی ماشین” توسط Ethan اشتراوس رزمندگان گزارش تلاش برای به دست آوردن پل از New Orleans Hornets که همان زمستان است.

قیمت رزمندگان را که باید پرداخت شود ؟ دو جوان سپاه پاسداران به نام Stephen Curry و کلی تامپسون. چنین تجارت غیر قابل تصور است امروز با بهره مندی از حقیقت است اما معامله شد بنا به گزارش تقریبا انجام شده تا پل پا در.

چگونه Chris Paul کشته شدن یک چلپ چلوپ برادران فیلمهای تجارت

گزیده ای از کتاب از طریق NBC Sports:

رزمندگان اقدام به تجارت خصوصی به کاری و کلی تامپسون برای کریس پل در سال 2011. آن را دور از هم تنها کاری بود خرید اما در این مثال معامله شد بسیار نزدیک به اتمام است. مایرز ساخته شده ارائه و اورلئانز GM دل Demps متاثر بود. گرفتن کریس پل که می خواستم از نیواورلئان اما تا به حال هیچ وجه قصد بازی برای درهم و برهم رزمندگان. پل گفت: رزمندگان آنها می تواند انجام دهد این تجارت, اما او نمی خواهد ماندن زمانی که او قرارداد تا فصل به پایان برسد.”

گاهی اوقات سخت به یاد داشته باشید که قبل از رزمندگان مسلط شدند NBA این تیم آنقدر نامناسب است که طرفداران خود را هو صاحب جو Lacob از طریق jersey بازنشستگی مراسم از حق رای دادن بزرگ کریس Mullin. شما فقط می توانید تصور کنید که چگونه با صدای بلند بوس خواهد بود در حال حاضر اگر کاری و تامپسون به دست آورد موفقیت آنها را دیده ام با اورلئانز/پلیکان.

سابق رزمندگان مدیر کل لری رایلی است پس از رد این تیم تا به حال هر گونه بحث در مورد تجارت کاری یا پل اما پل رفت و به تایید از سمت خود در طول یک ظاهر بی وقفه را “پس از حزب.”

“آره, من به یاد داشته باشید آن است. داستان واقعی” پل گفت: هنگامی که درباره کاری-تامپسون ارائه دهد. “رخ داده است که با چند تیم است. من در واقع می خواستم هرگز به بیرون آمدن غرب است. من متولد و بزرگ شده در سواحل شرق. شما می دانید منظورم چیست ؟ بنابراین من هرگز دیوانه در مورد L. A. و تمام است که تا زمانی که من در نهایت از اینجا و زندگی در اینجا.

“در آن زمان همه من می دانستم که واقعا در مورد خلیج است که من تا به حال شده است وجود دارد به بازی و همه چیز درست شد بنابراین پر از تپه و من فقط فکر کردم در مورد ‘Full House.'”

پل را بعد از رفتن بر روی تواند داد و ستد به لس آنجلس کلیپرز در یک معامله است که فرستاده Eric Gordon, Chris Kaman, Al-Farouq Aminu و یک پیش نویس انتخاب کنید که در نهایت Austin رودخانه ها به نیواورلئان. رزمندگان را بر روی پیروزی سه قهرمانی با دو تا از بزرگترین 3-نقطه اکشن تمام دوران است.

آن را سخت به تصور کنید چه اتفاقی می افتاد اگر کاری و تامپسون به پایان رسید تا در نیواورلئان اما رزمندگان ممکن است هنوز هم می خواهید برای ارسال یک سبد هدیه به پل. و احتمالا Bob Saget بیش از حد.

Stephen Curry on the Hornets. Chris Paul on the Warriors. No Warriors dynasty. No Lob City. (Photo by Ezra Shaw/Getty Images)
Stephen Curry در اورلئانز. کریس پل در رزمندگان. هیچ رزمندگان سلسله. هیچ تنبلی و سنگینی حرکت کردن شهر است. (عکس توسط عزرا شاو/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو