کریس DiMarco سهام باطل بحث زباله او ضربه تایگر وودز با طول مشهور کارشناسی ارشد نبرد

بهانه ای برای ما باقی مانده گیر کرده در کارشناسی ارشد حالت اما چه چیز دیگری است که واقعا در رفتن در حال حاضر شما می دانید ؟ به هر حال یکی از مهمترین و دوباره به تماشای مسابقات هفته گذشته معروف 2005 دوئل بین تایگر وودز و کریس DiMarco. اما در حالی که این دو بازیکن داد و ستد jabs با باشگاه گلف معلوم DiMarco همچنین آمار ببر با برخی از باطل زباله-بحث در آن دور نهایی.

بسیاری از شوخی گذشته چند روز است که هفته گذشته به خصوص دشوار است برای DiMarco به عنوان گلف طرفداران از جان گذشته برای تماشای هر چیزی قرار داده استادان مسابقات از سال 2005 و 2004—هنگامی که DiMarco تا به حال یک روز بازی در فینال جفت شدن با فیل مایکلسون—بازگشت در کانون توجه است. اما DiMarco واقعا به نظر می رسد برای لذت بردن از صحبت کردن در مورد خود را (تقریبا) شکوه روز به عنوان توسط اثبات اخیر خود در گفتگو با ESPN مایکل کالینز.

مرتبط با: 23 چیزهایی که شما ممکن است به یاد داشته باشید در مورد 2005 کارشناسی ارشد

شما می توانید تماشا و گوش دادن به کل زیر مصاحبه اما در ابتدا ما می خواستیم به برجسته یک زن و شوهر مبادلات در طول روز بین جنگل و DiMarco. این بازی ماهرانه بین این دشمنان آشنا و جام رایدر و رئیس جمهور جام هم تیمی آغاز شد و قبل از آنها حتی teed ، به عنوان DiMarco می گوید کالینز افتخار دانشگاه فلوریدا آلوم نوشت: “برو Gators” بر روی توپ گلف و رنده شده آن را به ببر شمع از توپ coyly تظاهر او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن.

“و من تبدیل به اطراف و من او را بکشد sharpie از جیب عقب خود را و او از آن بازدید به من” DiMarco به یاد می آورد. “و به جای گفتن” برو Gators,’ آن گفت: “F— Gators.” من در واقع نگه داشته است که توپ. من باید آن را در جایی.”

آره که یک دروازه بان.

“این در واقع خوب” DiMarco اضافه شده است. “این یک آرام بخش عامل برای من برای رفتن به توپ را روی گوه با آن کمی از سرگرم کننده قبل از دور آغاز شده است.”

خوب بازیگوش گفتگوی بورسی متوقف نمی وجود دارد. در نهم سوراخ, جنگل و شوهر هر دو زدم آن نزدیک و مرغک. DiMarco که تا به حال آمار 4-آهن(!) به ببر تبادل گوه و تنگ تر ساخته شده مطمئن شوید که به شما اجازه ببر دانم که آن زده بهتر در مقابل نه.

“من فکر می کنم راه رفتن که سبز چون من آمار آن را خیلی خوب است که طرف مقابل من بود به او گفت:” آیا شما خسته از قرار دادن اولین نشده است؟'” DiMarco گفت. Boom! “و او به نوعی به من کمی پوزخند مانند اساسا چه توپ گلف گفت: در مورد Gators.”

مرتبط با: تایگر وودز’ یاد کارشناسی ارشد تراشه-در مقابل کریس DiMarco نوبت 15

البته جنگل زخم تا آخر خنده—و هدف قرار دادن یک نزدیک تر از کریس که اول حذفی سوراخ به راه اندازی برنده مرغک. اما آن را به حال شده است یک لذت نبرد برای هر دو.

“این نوع از چیزی که او دوست دارد. اگر شما می تواند به او صحبت خواهم که در زمین گلف او را دوست دارد که” سه بار PGA Tour برنده اضافه شده است. “این بدان معناست که شما نه تنها بهترین گلف از کسی اما کسی را نیز به شما کمی تلخه بیش از حد وجود دارد و این که فقط نیمه سوخت از آتش برای همه است.”

اما آن را بسیار پررنگ به صحبت کردن با ببر می خواهم که در یک نقطه. به هر حال تماشای تمام مصاحبه است که در آن DiMarco همچنین توصیف صحنه در شماره 16 برای ببر یاد تراشه-در:

شما خوب, ورزشی, کریس, اما حتی بهتر از رقیب. و در حالی که ممکن است شما یک ژاکت سبز ثابت کند که حداقل شما باید خیلی باحال توپ گلف به عنوان یک یادآوری.

سخت کار کردن: ببر قرنطینه عنوان دفاع و فیل را با شکوه کارشناسی ارشد ردا

تماشای فیلم بیشتر از حلقه

سازمان دیده بان در حال حاضر: گلف خلاصه تصویری.

در ابتدا در ظاهر خلاصه گلف

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>