چینی رسانه های دولتی معرفی شخصیت های متحرک با هدف آمریکایی تری-cotta


Gif: ایسنا/YouTube

چینی, اخبار استان خروجی انتخاب شده معرفی جدید رسانه های اجتماعی شخصیت در تلاش برای مقابله با انتقاد از چین به زبان انگلیسی-زبان رسانه در طول coronavirus بیماری همه گیر. شخصیت کارتونی به نام Terry-cotta, که توضیح می دهد که با استفاده از ماسک صورت در طول یک بیماری همه گیر خوب است که چین نیست احتکار PPE و این آمریکایی ها هستند که بسیار خدا را شکر برای چین کمک های مالی از تجهیزات پزشکی.

تبلیغات

این شخصیت جدید به نظر می رسد در یک ویدئو انیمیشن ساخته شده است که به مانند یک پریسکوپ livestream کامل با دیدگاه توسط بینندگان و قلب کمی تکان و لرزش بال به معنی تایید پیام منتقل. نام Terry-cotta یک بازی در چین قرمز مایل به قهوهای جنگجو مجسمه که تاریخ از قرن سوم پیش از میلاد.

“من نمی خواهم ماسک یا, اما شما می دانید با این ویروس وجود دارد ما بهتر بود محتاط” تری-cotta می گوید در یک ویدیو یوتیوب در پاسخ به خیالی اظهار نظر در مورد ماسک بودن “احمقانه است.”

بخش دیگری از این ویدئو جدید نشان می دهد که تری-cotta رسیدگی به شکایات که ماسک شده اند که حمل از چین در ماه های اخیر بودند معیوب یک رسوایی بزرگ در اسپانیااست که در خصوص ضربه سخت در گیر با بیش از 236,000 covid-19 عفونت و بیش از 27 ، 000 مرگ و میر.

تبلیغات

“سلام از اسپانیا و” خیالی Periscope نظر می خواند. “برخی از بیمارستان های ما شکایت خود را صادر ماسک های با کیفیت ضعیف. آنها می تواند نه محافظت از medicos.”

تری-cotta مجموعه ای از رکورد مستقیم از دولت چین دیدگاه اصرار دارد که ماسک هرگز قرار نبود به N95 کیفیت. به جای تری-cotta اصرار دارد, کسانی که, ماسک, بودند, با کیفیت پایین تر برای استفاده روزمره در خیابان و نباید دستور داده شده است توسط یک بیمارستان است.

“در واقع آنچه که ماسک این شرکت صادر شده به اسپانیا بودند که ماسک به صورت روزانه و حفاظت از” تری-cotta می گوید. “آنها به محافظ سطح فولاد ماسک, نه به ذکر N95. موارد شبیه به این نیز اتفاق افتاده است در هلند. پزشکان و پرستاران لطفا درخواست خود را به مدیریت بچه ها به شما نوع درست از ماسک است.”

در واقعیت, آن را فقط هلند و اسپانیا که شکایت کرده معیوب ماسک از چین است. فنلاند و هند و ترکیه و جمهوری چک و کانادا نیز وارد معیوب ماسک از توزیع کنندگان چینی. بسیاری از معیوب ماسک بودند ظاهرا N95 کیفیت با توجه به کانادا, اخبار رسانه هاو چین های پزشکی دستگاه تنظیم کننده گزارش در پایین ترک خورده صادرات معیوب PPE.

تبلیغات

تری-cotta همچنین آدرس سوال در مورد “احتکار” از PPE که در آن شخصیت های کارتونی را انکار می کند و با اشاره به چقدر چین صادرات در حال حاضر. تری-cotta همچنین خواستار افرادی که می گویند تست کیت های ساخته شده در چین در حال معیوب به “لطفا دنبال دستورالعمل” نشان می دهد که متخصصان پزشکی در کشورهای دیگر نمی دانم آنچه آنها در حال انجام است.

داستانی Periscope دیدگاه به نام “GunGene” می نویسد: “نمی خرید هر چیزی از تری. وجود ویروس در مسائل خود را.” نظر پژواک بیگانه و نژادپرستانه احساسات در بسیاری از کشورهای غربی در برابر مردم آسیایی تبار. نام GunGene است که به وضوح اشاره به سهل انگاری سیاست های آمریکا در سلاح گرم است.

تبلیغات

“شما می توانید می گویند آنچه شما می خواهم” تری-cotta در پاسخ به GunGene, chuckling. “شما خوش آمدید برای دور ماندن از ماسک. مانند رفتن به یک جمعیت و دور ماندن از ما هواکش اگر شما در بیمارستان بستری است.”

این ویدئو به پایان می رسد با خیالی دیدگاه از اورگان ضمن تشکر از چین برای اهدای تجهیزات پزشکی. این نظر مبتنی بر واقعی اهدای 50,000 ماسک از استان فوجیان به ایالت اورگن در ماه گذشته.

تبلیغات

“تری من اینجا هستم تا به شما برای کمک مالی خود را از ماسک می گوید:” اندرو در یک پریسکوپ-مانند نظر. “من از Oregon State مدیریت اضطراری ، ما با دریافت یک دسته از ماسک های اهدا شده توسط استان فوجیان و آنها را به مردم داد مبارزه با COVID19 در سراسر دولت است.”

“ممنونم اندرو. خوب است بدانید که ما کمک های مالی کمک کرد” تری-cotta می گوید. “لطفا فراموش مراقبت وجود دارد دوستان.”

تبلیغات

فرماندار اورگان کیت براون توییتی در مورد کمک مالی در مارس 28, تشکر “اورگان خواهر دولت در چین” اصرار دارد که دولت را “pay it forward” در آینده است.

قابل توجه یوتیوب ممنوع است در چین به طوری که مخاطب برای این ویدیو در جهان انگلیسی زبان با تاکید بر این ایالات متحده است. این انیمیشن تنها یکی از بسیاری از فیلم های جدید منتشر شده توسط رسانه های دولتی چین طی چند ماه گذشته که به دنبال تغییر روایت در مورد نقش چین در این بیماری همه گیر. سیاستمداران آمریکایی مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که چین باید به صورت همه گیر در زیر این نظریه که آن را انجام نمی به اندازه کافی برای جلوگیری از شیوع آن سرچشمه در ووهان.

تبلیغات

تلاش چینی رسانه های دولتی است که به وضوح تلاش برای نوسان آمریکایی عقیده و جالب اینجاست که طول می کشد یک صفحه از آمریکا راهکار از اعمال قدرت نرم از طریق رسانه های کانال. در قرن 20 آمریکا تحت سلطه جهان به عنوان های زیادی را از طریق رسانه های عمومی مانند فیلم و تلویزیون به عنوان آن را از طریق نیروی فیزیکی و اسلحه—هر چند وجود دارد مقدار زیادی از دوم تا مطمئن شوید.

در حال حاضر به نظر می رسد چین به نوبه خود به اعمال که همان قدرت نرم در قرن 21 با استفاده از ابزارهای جدید مانند YouTube, Facebook و Periscope برای دریافت پیام خود را در طول جنگ سرد جدیدحتی اگر همان کسانی که سیستم عامل ممنوع در چین است. تری-cotta ممکن است یا ممکن است به عنوان یک رسانه محبوب شکل اما ایده پشت تری-cotta در حال رفتن به با ما برای مدت زمان طولانی.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>