چین با موفقیت راه اندازی آن Tianwen-1 مریخ

The Long March 5 Y-4 rocket, carrying an unmanned Mars probe of the Tianwen-1 mission, takes off from Wenchang Space Launch Center in Wenchang, Hainan Province, China July 23, 2020. REUTERS/Carlos Garcia Rawlins
کارلوس گارسیا رولینز / ایسنا

چین راه اندازی کرده است Tianwen-1 کاوشگر مریخ و مدارگرد ماموریت و موفقیت رسیده از پیش تعیین شده انتقال مدار با توجه به CASC ملت اصلی فضای پیمانکار است. ماموریت راه اندازی در اوایل صبح امروز در طولانی قدرتمند مارس 5 موشک از Wenchang راه اندازی سایت. اگر در این ماموریت موفق — و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از موانع در راه چین می تواند پیوستن به ما به عنوان تنها کشور دیگری به یک مریخ نورد به سیاره سرخ را در سطح.

طراحی شده برای بررسی سیاره سرخ را به زمین شناسی ، 530 پوند مریخ نورد مجهز به شش دستگاه از جمله یک ایستگاه میدان مغناطیسی ردیاب و رادار نافذ زمین همراه با دو دوربین. این مدارگرد را در کنسرت با رور و حمل دو دوربین, زیر سطحی نفوذ رادار و زمین شناسی طیف سنج.

مرحله بعدی ماموریت بسیار مهم خواهد بود برای Tianwen-1. در سال 2011 چین با موفقیت راه اندازی Yinghuo-1 ماموریت مریخ و به پارکینگ مدار داخل اوکراین موشک Zenit. اما سوختگی طراحی شده برای ارسال آن از مدار مریخ به شکست ترک این رشته بیش از زمین است. آن را در نهایت دوباره وارد مدار ما و از هم پاشیده بیش از اقیانوس آرام در ژانویه 2012.

اضافه کردن به مشکل چین در تلاش است تا خود را برای اولین بار مریخ نورد فرود بر روی مریخ, تنها چیزی که ما موفق شده است تا کنون. سیاره سرخ با آشغال باقی مانده از قبلی شکست خورده تلاش های اروپا و اتحاد جماهیر شوروی سابق و ایالات متحده به همان اندازه. موفقیت را در نتیجه تاج چین به عنوان یک کشور در نظر اکتشاف فضا.

Tianwen-1 تبدیل شده است و دوم از سه ماموریت برای راه اندازی در طول زمان پنجره مریخ عبور نسبتا نزدیک زمین است. امارات متحده عربی با موفقیت راه اندازی شد جهان عرب اولین ماموریت به مریخ تنها سه روز پیش و ما خواهد شد راه اندازی آن پشتکار مریخ نورد به مریخ در ماه جولای 30th. هر سه ماموریت انتظار می رود برای رسیدن به در فوریه 2021.

در این مقاله: Tianwen-1, راه اندازی, مریخ, چین, پارکینگ, مدار, مریخ مدارگرد اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im