چین سفارشات Infinite صاحب به جلو کار برنامه است که در کنار بازرسان

FUZHOU, CHINA - MAY 05: People visit the ByteDance stand during the 2nd Digital China Summit & Exhibition at Fuzhou Strait International Conference & Exhibition Center on May 5, 2019 in Fuzhou, Fujian Province of China. The 2nd Digital China Summit with the theme of 'IT application: new growth drivers for new developments and achievements' will be held on May 6-8 in Fuzhou. (Photo by Visual China Group via Getty Images/Visual China Group via Getty Images)
VCG via Getty Images

Infinite صاحب ByteDance متهم شده است از سانسور در خارج از کشور, اما این رو فقط مخالف ادعا می کند در آن سرزمین است. چین فضای مجازی دولت دستور داده است تا ByteDance به طور موقت کشیدن آن کار مشترک برنامه Feishu برای تقریبا یک ماه پس از یادگیری است که در آن محتوا مجاز از ممنوع, سایت هایی مانند Facebook و Twitter در آن خوراک خبری است. این شرکت تا به حال کشیده تغذیه در ماه مارس پس از مقامات مطرح آلارم, اما هنوز هم به اندازه کافی برای جلوگیری از خاموش شدن است.

موازی برنامه برای کشورهای فراتر از چین, شوخی تحت تاثیر قرار نمی.

این حادثه می تواند برخورد یک ضربه به ByteDance است که در حال گسترش به دنیای کسب و کار پس از تمرکز زیادی از توجه خود را بر برنامه های رسانه های اجتماعی مانند Infinite. اما آن را نیز یک یادآوری است که ByteDance سرنوشت است که در نهایت به چین از سیاست های مهم نیست که چقدر باز و موفق خدمات خود را در خارج از کشور هستند.

در این مقاله: چین ByteDance, Feishu کار از خانه سانسور, اینترنت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر