چین راه اندازی اولین کشور مستقل ماموریت به مریخ کامل با Rover


A Long March-5 rocket launches from Wenchang Space Launch Center in southern China’s Hainan Province on July 23, 2020.

طولانی مارس-5 راه اندازی موشک از Wenchang فضا راه اندازی مرکز در جنوب چین Hainan استان در 23 ژوئیه سال 2020 است.
عکس: نوح Celis (گتی ایماژ)

چین با موفقیت راه اندازی اولین مستقل ماموریت به مریخ دوبله Tianwen-1 از Wenchang فضا راه اندازی مرکز در استان هاینان در روز پنج شنبه. چین “Long March-5” موشک حمل یک مدارگرد کاوشگر و حتی یک uncrewed رور است که کاوش در سطح مریخ در سال 2021 ارائه همه چیز می رود با توجه به طرح.

تبلیغات

چین برای اولین بار اقدام به یک ماموریت به مریخ در سال 2011 زمانی که تجهیزات آن پریدند سوار بر یک روسیه, موشک, اما این موشک شکست خورده در حال سقوط به زمین است. امروز راه اندازی نشانه یک دوره جدید برای چین فضای جاه طلبی تلاش سه نقاط عطف است که در زمان ایالات متحده در دهه های فراموش فردی در قطعه: در مدار مریخ اجرای فرود نرم بر روی مریخ و رانندگی مریخ نورد بر سطح مریخ است.

فقط دو کشور را با موفقیت در مریخ فرود: اتحاد جماهیر شوروی سابق برای اولین بار در سال 1971 و ایالات متحده آمریکا برای اولین بار در سال 1976. ایالات متحده آمریکا به اتمام رسانده است چندین مریخ ماموریت پس از سال 1970 از جمله اولین مریخ نورد در مریخ به نام Sojourner که فرود در جولای 4, 1996.

تبلیغات

چین موشک را در رسیدن به مریخ در ماه فوریه از سال 2021 نسبتا سریع سفر از آنجا که زمین و مریخ فوق العاده نزدیک در حال حاضر. نزدیکی این دو سیاره است یک پنجره فرصت است که اتفاق می افتد تنها یک بار در هر سال. اما این بدان معناست که بسیاری از کشورها برنامه ریزی شده خود را در مریخ راه اندازی برای این تابستان با امارات متحده عربی راه اندازی اولین ماموریت به سیاره سرخ این آخر هفته گذشته و ناسا در حال برنامه ریزی برای راه اندازی آن آخرین مریخ دوبله پشتکار مدتی در اوایل ماه اوت است.

چینی رسانه های دولتی سازمان رادیو فردا منتشر شد فیلم از پرتاب در یوتیوب.

چین کاوشگر فعال خواهد بود حدود 92 روز زمین (90 مریخ روز) با توجه به اخبار خروجی ششم تنو اطلاعات از مریخ نورد خواهد بود رله به زمین از طریق مدارگرد که باید در کمیسیون برای حداقل یک سال مریخی (687 روز زمین).

چین مریخ اقدامات 6.6 فوت 5.4 فوت و وزن آن در حدود 529 پوند است. مریخ نورد مجهز به تعدادی از ابزارهای مهم ترین آن ها دقیق در فضای سایت خبری سهموی با قوس الکتریکی:

  • رادار نافذ زمین قادر به تصویربرداری 100 متر زیر سطح
  • چند طیف دوربین
  • ناوبری و توپوگرافی دوربین
  • سطح ترکیب آشکارساز
  • آشکارساز میدان مغناطیسی
  • هواشناسی اندازه گیری ابزار.
تبلیغات

مردم قرن 20 اغلب بازدید از خواب مریخ وجود دارد مقدار زیادی از وعده های که ما انجام می دهد که فقط در قرن 21 است. اما حتی بلند پروازانه ترین دانشمندان مانند ورنر فون براون به رسمیت شناخته شده در 1950s که آن می تواند یک صد سال قبل از انسان تا کنون پا بر روی این سیاره است.

تکنولوژی کارآفرینان مانند ایلان هنوز هم اصرار دارند که آنها را قادر به گرفتن انسان به مریخ تا سال 2024اما بسیاری از منتقدان که شک چنین چیزی امکان پذیر است که در یک بازه زمانی کوتاه است. مشک است گفت: او مانند مرگ در مریخ—احتمالا از سن ، اما با توجه به مشک را به اخیر به نزدیکی با چینکه مشخص نیست اگر او می خواهم همیشه در نظر راه اندازی شده است که از کشور به جای ایالات متحده چیزی است که می تواند یک ضربه بزرگ به آمریکا اعتبار در فضا است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>