شورلت در حال کار بر روی اندازه کامل برقی وانت

"Alcoa, Tennessee, USA - April 17, 2011: The legendary Chevrolet \""Bow-Tie\"" emblem is displayed on the grill of a new Chevy Silverado pick-up truck. After government aid during the recession allowed General Motors to shed a great deal of debt, the company has been enjoying far more success in recent times."
WendellandCarolyn via Getty Images

GM نشان داده است آن مارک های مختلف’ برق خودرو قصد دارد در آن 10 گزارش توسعه پایدار و یکی از قابل توجه ترین پروژه های شورلت را شرط کامیون. ظاهرا باشگاه در حال کار بر روی آن برای اولین بار تمام سایز برقی کامیون وانت و آن خواهد شد که قابلیت اجرای بیش از 400 مایل با یک شارژ. که تقریبا همه GM نشان داد در مورد آن و به عنوان Autoblog یادداشت که مشخص نیست اگر EV خواهد بود, هیجانی, Silverado یا یک مدل جدید در دسترس نباشد.

یک شایعه در اطراف رفت و سال گذشته که جنرال موتورز خواهد شد انتشار اولین برقی کامیون در سال 2021 اما معلوم نیست اگر این مدل خاص است. این نیز روشن نیست که اگر کامیون های ذکر شده در این گزارش خواهد بود و یکی از 20 خودروهای الکتریکی جنرال موتورز متعهد خواهد بود در جاده ها توسط 2023. جنرال موتورز ساخته شده و تعهد به رول کردن تعداد قابل توجهی از EVs اواسط 2020s چند سال پیش در امیدوار است که آن مارک’ صف خواهد شد بیشتر برق می آیند 2030. این خودروساز اعلام کرد که این سرمایه گذاری $2.2 میلیارد دلار به تبدیل آن به Detroit-همترمکک تسهیلات به اولین کارخانه مونتاژ است که به طور کامل اختصاص داده شده به EVs.

در علاوه بر این به یک اندازه کامل برقی کامیون, GM نیز خود را نشان داد دیگر برندها ” قصد دارد در گزارش. شورلت آزاد اواسط اندازه SUV الکتریکی و یک پیچ با یک SUV طراحی شده است. کادیلاک در حال کار بر روی دو سه ردیف لوکس الکتریکی Suv ها و اعلام برقی Celestiq بیانیه خودرو. در نهایت GMC در حال توسعه الکتریکی هامر در حالی که بیوک خواهد شد انتشار یک SUV الکتریکی و ابزار جمع و جور خودرو.

در این مقاله: شورلت وانت, کامیون, خودرو الکتریکی, EV, وانت, کامیون, ماشین های الکتریکی, کامیون, ماشین های الکتریکی, اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>