شورلت در حال توسعه اندازه کامل برقی وانت با 400 مایل محدوده

شورلت در حال کار بر روی اندازه کامل برقی وانت پیوستن به لیست برندها با چنین یک وسیله نقلیه در حال توسعه است.

جنرال موتورز نشان داد که برقی وانت در حال توسعه را از طریق آن 10 سالانه گزارش توسعه پایدار که در آن تولید کننده خودرو گفت که در نظر دارد به اختصاص بیش از 20 میلیارد دلار به آن برق و خودمختار خودرو برنامه های بین 2020 و 2025.

در یک بخش از گزارش برجسته این شرکت خودروهای الکتریکی جنرال موتورز گفت که برای شورلت آن “ساختمان در موفقیت 2020 Chevrolet Bolt EV” با توسعه شورلت شرط کامیون خواهد بود که برای اولین بار با اندازه کامل برقی کامیون وانت برای نام تجاری. این خودرو برنامه ریزی شده است به ارائه بیش از 400 کیلومتر از این محدوده در یک شارژ.

این گزارش همچنین نشان می دهد که نام تجاری در حال کار بر روی یک برقی متوسط SUV و Chevrolet Bolt EUV خواهد بود که این خودرو برای اولین بار در خارج از کادیلاک با نام تجاری است که ارائه خواهد شد سوپر کروز راننده کمک فن آوری است.

با توجه به جنرال موتورز آن باقی می ماند متعهد به نورد از 20 جدید خودروهای الکتریکی توسط 2023.

آینده برقی کامیون وانت

شورلت شرط کامیون است که برای اولین بار الکتریکی وانت کامیون اعلام شده توسط جنرال موتورز. که تمایز GMC هامر است که انتظار می رود برای شروع نورد به نمایندگی در پاییز 2021.

دیگر برقی کامیون وانت در توسعه عبارتند از: یک نوع دیگر از فورد F-150 این lore city استقامت و تسلا Cybertruck همه از آن نیز انتظار می رود به در وارد 2021. روندهای دیجیتال رسیده به جنرال موتورز برای کسب اطلاعات در انتشار برنامه ریزی شده پنجره شورلت شرط کامیون و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im