Clockwise from left: Smash Up: Marvel, the Jumanji fan-made replica game, Mondo Jurassic Park jigsaw puzzle, and Tales From the Loop.

در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ: سر و صدا کردن: تعجببه Jumanji فن ساخته شده ماکت بازی Mondo ژوراسیک پارک اره منبت کاری اره مویی پازل قصه های از حلقه.
تصویر: Op, بد بو بیگانگان هنر, Mondo, رایگان لیگ انتشارات

خوش آمدید به بازی قفسه, io9 ستون همه چیز در مورد بازی های هیئت مدیره و میز roleplaying بازی. چیزهایی هستند…پیچیده در حال حاضر. برخی از شرکت های بازی مجبور به تعطیل کردن تولید در حالی که دیگران در حال انتشار بازی رایگان برای کمک به مردمی که در طول اجتماعی فاصله. ما باید همه از آن به همراه برخی از هیجان انگیز اطلاعیه ها و سرد اره منبت کاری اره مویی پازل.

تبلیغات


اخبار و اطلاعیه های

تولید و حمل و نقل تاخیر

چند بازی هیئت مدیره شرکت اعلام کرده اند تولید و یا حمل و نقل تاخیر به دلیل covid-19 بیماری همه گیر. Fantasy Flight Games است اعلام کرد نمی توان آن را انتشار هر گونه بازی های جدید تا اطلاع ثانوی (پدر یکی است گزارش همان رودخانه اسب). علاوه بر تبادل نظر استودیو بازی است که قادر به کشتی های در حال حاضر به عنوان انبار بسته شده است. اگر شما به دنبال به خرید هر یک از بازی ها ما توصیه می کنیم چک کردن در با شرکت های بازی برای پیدا کردن خود را در زمان حمل و نقل شرایط.

بار ممکن است دشوار اما برخی از این شرکت ها در حال تلاش برای کمک به در طول این زمان نیاز است. برای مثال آخرین جمعه دیدم عظیم “محتوای رایگان جمعه” رویداد که در آن چندین هیئت مدیره شرکت های بازی منتشر شد رایگان چاپ-و-بازی بازی ها (اطلاعات بیشتر در مورد که در زیر). علاوه بر این میدی ها به طور موقت تغییر خدمات خود را به تبدیل شدن به یک توزیع کننده KN95 ماسک. با توجه به اخبار محلی گزارشیک دهم از درآمد حاصل خواهد شد به اهدا بهداشت و درمان کارگران در یوتا که در آن شرکت استوار است.

محتوای رایگان جمعه (و هر روز)

بسیاری از بازی های هیئت مدیره شرکت شده اند پله به ارائه محتوای رایگان برای مردم گیر به عنوان صفحه اصلی در اجتماعی فاصله. Asmodee ساخته شده رایگان چاپ-و-بازی نسخه های مختلفی از بزرگترین بازی ها از جمله Catan, Dixitو باز کردن! فرار اتاق ماجراهای. جادوگران از ساحل است از دادن رایگان Dungeons & Dragons مواد. برای کسانی که مایل یک خانواده کوچک مطابق با زمان, کارت علیه بشریت منتشر کرده است رایگان دوستدار خانواده نسخه از آن به طور معمول مبتذل کارت بازی. علاوه بر تبادل نظر Game Studios منتشر کرده است یک کپی رایگان از سرزمین عجایبقبلا فقط در دسترس به عنوان یک بین المللی رومیز بعد منحصر به فرد. مطمئن باشید برای بررسی از مورد علاقه خود را در هیئت مدیره شرکت های بازی برای بیشتر (و سعی کنید برای حمایت از آنها را اگر شما می توانید). برای هر کسی بدون چاپگر (به معنی بسیاری از ما), فدرال اکسپرس را چاپ آنلاین به نظر می رسد هنوز عملیاتی هر چند من می خواهم دو را بررسی کنید قبل از سفارش.

Will you find your perfect match or get ghosted?

آیا شما در پیدا کردن بازی مناسب خود را یا ارواح?
تصویر: Z-Man بازی

تبلیغات

عشق نامه: فرستنده

من به این یکی خاص و فریاد چرا که آن را به دو نیمه خنده دار. Z-Man بازی منتشر کرده است رایگان چاپ-و-بازی بازی های کپی از نامه عشق: فرستندهکه این شرکت اعلام کرد به عنوان یک April Fools’ شوخی است که شما در واقع می تواند دانلود (به دلیل تقلید می کنی مردم در حال حاضر باید یک جرم و جنایت). آن را یک “مدرن” نسخه از بازی های کلاسیک بر اساس دوستیابی آنلاین که در آن بازیکنان با یکدیگر رقابت برای جلب توجه مطابقت کامل خود را بر اساس مشخصات دوستیابی تصویر. سازمان دیده بان برای گربه ماهی! عشق نامه: فرستنده در دسترس است به عنوان یک چاپ رایگان و بازی در اینجا.

تبلیغات

Rawr.

Rawr.
تصویر: Mondo

Mondo, اره منبت کاری اره مویی پازل

Mondo مشهور است برای آن زرق و برق دار, پوستر فیلم, و در حال حاضر آنها می تواند سقوط از هم جدا قبل از چشم شما! اما نگران نباشید شما می توانید آنها را به عقب با هم. به گزارش خونین نفرت انگیزجهان است انتشار برخی از آن یاد پوستر فیلم به عنوان 1,000-قطعه اره منبت کاری اره مویی پازل. آنها شامل پوستر از پارک ژوراسیک, Gremlins, مرگو مارول سینمایی جهان است. همه آنها در دسترس از Mondo فروشگاه اینجا.

تبلیغات

همه گیر به روز رسانی

در یک بیانیهZ-بازی مرد گفت: آن را نمی خواهد اعلام هر گونه جدید آنفلوآنزای مرغی بازی ها و یا گسترش برای هم بودن “از احترام به کسانی که تحت تاثیر این وضعیت فعلی است.”

تبلیغات

Red Skull and Captain Marvel are ready to lead an army.

جمجمه سرخ و کاپیتان مارول آماده برای رهبری ارتش.
تصویر: Op

سر و صدا کردن: مارول

Op است و پرده برداری از آن برای اولین بار مبادرت به Alderac سرگرمی گروه نبرد رویال حق رای دادن با Smash Up: مارول. حرکت به شرح زیر در سال گذشته همکاری خود را با مجوز کاراکتر به سر و صدا کردنکه “shufflebuilding” حق رای دادن بازی که در آن بازیکن خود را با ایده آل داستانی ارتش های ایجاد شده با استفاده از شخصیت های قدرتمند و شخصیت استعارههای. این آخرین قسط به ارمغان می آورد شخصیت های مارول مانند کاپیتان مارول طیف و جمجمه قرمز به میدان نبرد. سر و صدا کردن: Marvel تنظیم شده است برای بیرون آمدن از این سقوط هر چند که تاریخ انتشار تواند تغییر به دلیل بیماری همه گیر.

تبلیغات


Crowdfunding

توجه داشته باشید: این covid-19 همه گیر و مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین را نهفته هیئت مدیره بازی تولید. ما به شدت به شما توصیه برای بررسی با Kickstarter توسعه دهندگان در مورد تاخیر احتمالی, اما اجازه ندهید که منصرف کردن شما از حمایت از این کمپین.

تبلیغات

قصه از حلقه: بازی روی صفحه

رایگان لیگ انتشارات است که با انتشار یک میز مینیاتور بازی تخته نسخه از آن قصه از حلقه سر بازی. آینده پس از اولین Amazon Studios’ قصه های از حلقه سریبازی هیئت مدیره است و بازیکنان در نقش نوجوانان بررسی اتفاقات عجیب و غریب در اطراف حلقه. ویژگی های بازی چند زرق و برق دار, مینیاتور بر اساس سیمون Stålenhag را خلق روبات و همچنین تخصصی سناریو برای گیم پلی. قصه از حلقه: از هیئت مدیره بازی را در Kickstarter طریق ممکن است 7. حداقل تعهد برای یک کپی است که حدود 61 و آن را به بیرون آمدن در مارس سال 2021.

تبلیغات

فن ساخته شده Jumanji بازی تخته ماکت

بیماری های همه گیر, tornados, ملخ: خوب که در سمت چپ خود Jumanji بازی می گذرد ؟ ما نوع زندگی در دنیای واقعی نسخه Jumanji در حال حاضر, بنابراین آن را تنها حس می کند به یک کپی از خود را. بد بو بیگانگان هنر بالا بردن بودجه به تولید با کیفیت بالا و فن های کپی Jumanji هیئت مدیره بازی. این چیزی است که زرق و برق دار, این برنامه شامل دست حک شده, طراحی, تخته مغناطیسی قطعات بازی و حتی داخلی صفحه نمایش با انیمیشن که شبیه به آنهایی که در این فیلم است. این جای تعجب سازندگان آن مطرح کرده اند بیش از 100.000 دلار…زمانی که آنها می خواهم در ابتدا خواسته برای $5,000. ماکت بازی خواهد بود در Kickstarter تا مارس 23 و مبارزات انتخاباتی در حال حاضر پذیرش تعهدات برای سومین دسته ای. هزینه آن $295 و قرار است در ماه اکتبر.

تبلیغات

امگا: مراسم

امگا: مراسم مدیریت منابع بازی که در آن بازیکن در حال neophytes در تلاش برای آغاز شود به یک جامعه مخفی. بازی می گیرد در یک مرموز مراسم که در آن شما باید به تماس بر قدرت egregores یا ارواح به گذشتن از 12 فاز از مراسم. بازیکنان ترکیب رونز و احضار ارواح به راهنمای آنها را در تلاش خود را برای تبدیل شدن به یک عضو از سفارش امگا—بعد از یکی از آنها تنها با پذیرش یکی از شما. امگا: مراسم خواهد بود در Kickstarter طریق ممکن است 2. حداقل تعهد برای یک کپی است $37 و آن را به بیرون می آیند در ماه اکتبر.

تبلیغات

Veilwraith

Veilwraith انفرادی فانتزی کارت بازی مجموعه ای در جهان از Kilforth سری. هر دور بازی است بیش از یک سری از “عکس های شرح داری” است که ترکیب را به این کمپین که در آن بازیکن (با نام مستعار Veilwraith) به جمع آوری پنج کلید و شکست تمام دشمنان با استفاده از خاطرات برای کمک به مبارزه خود را. در بیانیه ای که در آن Kickstarter این شرکت گفت: به دلیل covid-19 همه گیر آن را انجام دور با تمام Kickstarter انحصاری و کشش اهداف و می خواهد به سعی کنید و بازی را بعدها در دسترس برای کسانی که نمی توانیم به صندوق Kickstarter در حال حاضر. Veilwraith را در Kickstarter از طریق آوریل 30. حداقل تعهد برای یک کپی است $38 و آن را به بیرون می آیند در ماه دسامبر.

تبلیغات

حفاری زمین

یک گروه از بیگانگان فرود بر زمین برای یکی از دلایل مهم: برای کسب درآمد از طریق هنر می پردازد. حفاری زمین مدیریت منابع بازی که در آن بازیکن در نقش بیگانگان در تلاش برای حفر یک دسته از انسان آثار به فروش به موزه هنر…یک گام مهم در رقابت برای قدرت از اتحادیه رایگان مسابقات به عنوان کار می کنند به زمین ساکن است. بازیکنان باید به حقه بازی مصنوع حفاری با مبارزات قدرت در Mothership. صرف زمان بیش از حد بر روی زمین یکی دیگر از نژاد بیگانه ممکن است سعی کنید خود را به جای. حفاری زمین را در Kickstarter از طریق مارس 29. حداقل تعهد برای کپی 50 دلار است و این مجموعه به بیرون آمدن در ماه نوامبر.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو