این تصویر نمادین اچ در مغز ما منجمد در زمان حاضر ما به یاد داشته باشید در کنار امثال محمد علی بارگذاری تا دست راست خود را به جورج فورمن تصادفا در اطراف در یک حلقه بوکس در زئیر بیش از 40 سال پیش.

مایکل جردن را تمدید راست دست دادن آخرین پرش به ضرب گلوله به شیکاگو گاو فشار اضافی مورد نیاز است با 5.2 ثانیه به سمت چپ در سالت لیک سیتی در سال 1998 به پرچ ششمین عنوان NBA. این احساس تاریخی در لحظه اسیر کاملا با ان بی سی Bob Costas که ساخته شده توجه داشته باشید از چگونه نمادین این احساس چگونه شعری به آن نگاه کرد.

“چه کسی می داند چه گشوده خواهد شد در چند ماه آینده …” کوستاس گفت: “اما در صورتی که این آخرین تصویر از مایکل جردن چه با شکوه است آن؟”

ما در فانتزی سوخت ذهن لحظه ای بود خیالی با این باور و پس از آن واقعیت است که اردن بود و احتمالا خداحافظی با فروپاشی قریب الوقوع از بولز در راه است. عملی واقعیت اما ساده بود: اردن نیاز به تلاش اضافی در آن لحظه را برای سه ماهه چهارم است که تولید بسیاری از جامپر که ضربه جلو لبه نشانه پاهایش خسته.

فیزیکی مارول اردن به لیگ به عنوان طولانی فرز و چابک ورزشی عجایب با در دست کسی است که تحسین بود ، و مقلدان باید سعی کردم به تقلید جوانتر نسخه از اردن است که می تواند درمان مدافعان مانند میانه-دانش آموزان در فانتزی اردوگاه گرفتن به سبد خرید در یک لحظه متوجه افزایش فوق و غرش از طریق غول های در حاشیه با سهولت.

“آخرین رقص” اردن است که احترام. 1998 سری نبود خود را کارآمد ترین آماری قابل توجه و تماشایی است. یکی می تواند استدلال خود را در سال 1997 نشان میدهد که بیشترین چهار بازی تاثیری در برنده شدن در یک سری در فینال تاریخ: buzzer-beater در بازی 1, 38-13-9 در بازی 2 مشهور “flu game” در بازی 5 و برنده کمک به استیو کر در بازی 6.

(Graphic by Paul Rosales/Yahoo Sports)
(گرافیک توسط پل روسالس/Yahoo Sports)

اردن در سال 1998 فصل او بود 12th بالاترین در هر paling در مقایسه با دیگر چهار MVP مبارزات و به وضوح برخی از او نتواند در نزدیکی. بود اما بدون شک او مستحق چون از فرمان او لحظه ای از هر لحظه.

اردن در آن روز بود که 35 سال هنوز هم بهترین بازیکن بسکتبال در زمین البته بدون بالا پرواز سوء استفاده. اردن در آن روز بود که کشیدن یک گاو حق رای دادن و قصد نابودی خود را به خط پایان در خالص را با یک شرکت ستاره در Scottie Pippen که می تواند انجام دهد کمی بیش از spectate به دلیل زخمی که نمی توانید بهتر با سه روز استراحت.

اردن در آن روز می دانستم که سال ها از رقیب شد ابتلا به بدن خود و حتی ذهن خود را. بازگشت به فینال شد 2-3-2 و خریداران رو به رو شد چشم انداز یک بازی 7 در جاده ها و احتمالا باد 3-1 سری سرب با یک تیم در دود برابر جاز تیم ملی در حال رشد در اعتماد به نفس — و اردن بوده است و بدون هر صورت ظاهر از Pippen او می خواهم به این بستگی دارد از طریق قهرمانی اجرا می شود و یا تقریبا هر کس دیگری.

به عنوان مخالف به انجام این کار بیش از همه دوباره برای 48 دقیقه چهارشنبه شب او زمام امور را به دست خود برای 41.9 ثانیه به سمت چپ که یکشنبه شب که تنها گاو به لمس توپ از لحظه ای که آن را inbounded.

پس از chided از طریق سال های اولیه خود را برای اعتماد هم تیمی های خود به اندازه کافی اردن تا به حال برای رفتن با غرایز طبیعی برای آنچه که بسیاری بر این باورند که واقعی خود را نهایی کنند در grand مرحله.

آن تولید می شود شاید بزرگترین کلاچ ترتیب در 30 سال گذشته از ورزش اگر نه دیگر. لیآپ, سرقت, بلوز.

شش.

که بازو را در آن تصویر کامل بلوز تبدیل به یک شبح LeBron James تعقیب است. آن را احساس می کند مانند یک سفت بازو از اردن به همه LeBron ورزشی معاصران و حتی به کسی که تا گستاخی ادعا کرد او معتقد بود او گرفتار اردن در سال 2016 با غیر محتمل قهرمانی بیش از 73-پیروزی رزمندگان طلایی امور خارجه.

اما جیمز نشده و بسته به نوع که قضاوت آن را به عنوان نزدیک به عنوان برخی می خواهم به این باور است.

شاید این فرصت به بهترین اردن در این اساطیر نشده خود را ارائه شده است. علی که جای کسی را گرفتن فورمن در سال 1974 بود که نه تنها یک دهه از حذف عجول و بی پروا چلنجر که در زمان پایین توانمند سانی Liston شد اما چند سال خارج از دادگاه ناشی از تبعید است که در زمان دور بسیاری نخست سال است.

علی شد آدم های فلک زده در زئیر با بسیاری از ترس برای ایمنی خود را در برابر جوان hard-hitting مباشر. که هشتم دور ترکیب خاموش توسط دست راست او انداخت و او نگه داشته در مجلسی که علی یاد می شود ،

او 32 که در بوکس سال احساس 40 ،

جیمز نزدیک شد 32 هنگامی که او مهندسی باز گشت در برابر رزمندگان بود اما هنوز هم پس از نزدیک به فیزیکی خود را نخست. شبح جیمز تعقیب است و بیشتر در مورد شرایط نسبت به مرد است. واضح بود اردن مشغول به کار بود در مکر بیش از هدیه در سال 1998 اصول حمل او بیش از آخرتی ورزشکاری ذهن با استفاده از هر بسته باز کردن حریف و تولید شده است.

جیمز خواهد بود 36 در پایان سال با چند تا از فرصت گرانبها در مقابل او را به عنوان حرفه خود بادها را. این COVID-19 همه گیر می تواند بسیار خوبی را به دور از بقیه شانس خود را با نخبگان بازیکنان بهتر (Giannis Antetokounmpo) و سالم (Kevin Durant) و فقط به عنوان پررنگ در به چالش کشیدن جیمز در طبقه (Kawhi Leonard).

جیمز هنوز هم می دهد یادآوری از خود دلاوری های ورزشی, اما او نقل مکان کرد و به یک مرحله متفاوت از خود را در دادگاه زندگی با حرکت به نقطه گارد. این امر می تواند یک کتمان حقیقت به تماس او را “زمین محدود” اما از نکات برجسته این بچه که سر افزایش یافت و بالای لبه — به معنای واقعی کلمه — در سال 2010 احساس می کند مانند یک متفاوت مریخ از یکی از ما می بینیم امروز, ورزشی.

بازی صندلی جنرال موتورز برای کمک به لیکرز به دست آوردن آنتونی دیویس باعث می شود آن را مشکل تر برای تولید چنین مستقل لحظه مانند اردن بود که شب که می افزاید: به افسانه هاو روایات قومی داده می شود فرهنگ امروز.

اردن ساخته شده بهترین شرایط خود.

جیمز می کند آنچه که او می تواند به ایجاد بهترین شرایط.

اما لحظات خود را در حال آمدن هر زمان که ورزش می تواند منطقی رزومه. موارد که در آن ما می دانیم که او نه در جسمی او و اگر او را مناسب underdog که آیا او چیزی از خود را در مخزن به جلو از به را تشکیل می دهند تفاوت.

این که چرا اردن و علی در این اقشار تنها آنها متعلق به و به همین دلیل آن را سخت را برای بسیاری به آنها بپیوندید.

فیل جکسون دوبله 1998 فصل “آخرین رقص” به نظر می رسد بسیار مناسب با توجه به در آن لحظات پایانی آن اردن boogieing پایین همه توسط خود را.

در برخی از نقطه جیمز را به boogie down, خود ارضایی, بیش از حد.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت