خرید رپورتاژ

BURBANK, CALIFORNIA - OCTOBER 29: Kevin Reilly, Content Officer of HBO Max and President of TNT, TBS, & TruTV, speaks onstage at HBO Max WarnerMedia Investor Day Presentation at Warner Bros. Studios on October 29, 2019 in Burbank, California. (Photo by Presley Ann/Getty Images for WarnerMedia)
پریسلی ان/گتی ایماژ برای WarnerMedia

WarnerMedia نیست در ابتدا می گویند که چگونه ارائه دهندگان تلویزیون در کنار, AT&T ارائه خواهد HBO Max, اما که در حال حاضر تبدیل شدن به پاک کردن از طریق اول تا به حال معامله است. ارائه دهنده کابل منشور فرود آمد چند سال توافق را که HBO حداکثر در دسترس همه موجود در آن HBO مشترکین در طیف در هیچ هزینه اضافی. شما فقط باید برای ورود به HBO Max برنامه به شروع به تماشای. کسانی که به طور منظم و بدون HBO می توانید به اشتراک حداکثر به طور مستقیم از طریق منشور اگر چه بسیار وجود دارد نیاز است که اگر شما می دانید راه خود را در اطراف یک مرورگر وب..

شما باید دسترسی به HBO Max از طریق منشور پس از راه اندازی آن مدتی در مه.

در حالی که حداکثر یک سرویس مستقل است که به منظور درخواست تجدید نظر به برش طناب (حتی مقابله با یوتیوب تلویزیون) وجود دارد شکی نیست که کابل همکاری های شبیه به این مهم به WarnerMedia اساسی استراتژی است. آن را تلاش برای رقابت با وقت جریان خدمات مانند Netflix و Amazon Prime, تصویری, و این بدان معناست که ساختمان یک مخاطب به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است — هیچ-فوق العاده-شارژ دسترسی است یک افزایش بزرگ به خصوص اگر منشور ایجاد شده در دسترسی به آن از طریق کابل جعبه.

در این مقاله: HBO, hbo حداکثر جریان, تلویزیون, تلویزیون, WarnerMedia, at&t, منشور, منشور, ارتباطات, اینترنت, طیف, اخبار, دنده, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو