تغییر تصویر خود را: آن را یک روز جدید برای NCAA

واژه روز برای NCAA: “مدرن.”

یا شاید آن را “تغییر دهید.” سپس دوباره “اقدامات بی سابقه ای” نیز باید مقدار زیادی از زمان.

همه واقعی بودند.

پس از چند دهه از حفاری در مبارزه در دادگاه, راه اندازی کمپین های تبلیغاتی و یا فقط تکان دادن جمعی خود را سر “نه” NCAA را حکام موافقت کرده است به ارائه آن ورزشکاران همان آزادی اقتصادی به عنوان هر دانشجو در محوطه دانشگاه شروع در ژانویه سال 2021 در آخرین. آن را هنوز هم باید از یک رای در NCAA کنوانسیون اما تصویب هیئت مدیره باعث می شود آن همه اما اجتناب ناپذیر است.

“ما تصویب قانون برای ورزشکاران دانش آموز برای دریافت غرامت برای شخص ثالث تاییدیه” گفت: Ohio State مدیر ورزشی ژن اسمیت.

یعنی اگر شما می توانید یک باک سپس باک (با نظارت البته چون “گارد ریل” محبوب بود buzzword بیش از حد).

هنوز جزئیات به اتو کردن. وجود دارد بدون شک مسائل غیر منتظره است که می تواند شعله ور. یک اولویت داده خواهد شد به تلاش برای ایجاد عدالت در استخدام.

به NCAA اعتبار آن است که بسیار دیر به این حزب (المپیک داد تا اجرای “amateurism” در سال 1980) اما آن را ساخته است.

در اواخر بهتر از گیر در یکی دیگر از کار کمیته فرعی.

“زمان تغییر” بزرگ شرق کمیسر وال Ackerman گفت. “و ما اعتقاد داریم از صمیم قلب ورزش دانشگاهی نیاز به تغییر نیز هست.”

اصول ساده هستند.

اگر یک شرکت می خواهد به استخدام یک ورزشکار برای ترویج کسب و کار خود را می توانید. این می تواند طیف وسیعی از کوچک به بزرگ است.

پردیس شهر فروشنده فورد ممکن است به ظاهر هزینه برای ستاره کارفرمایی به امضا در نمایشگاه و کشیدن در برخی از پتانسیل خریداران خودرو. اگر بازیکن به اندازه کافی محبوب است — فکر می کنم توا Tagovailoa — پس شاید آلاباما فورد نمایندگی های او استفاده در تبلیغات و تابلوهای تبلیغاتی. اگر او واقعا به اندازه کافی بزرگ Ford Motor Co. می تواند چیزی در سراسر کشور.

شما هرگز نمی دانید.

اساسا Tagovailoa را به همان فرصت را به پول نقد در خود استعداد و شهرت زمانی که او یک دانش آموز کالج در آلاباما به عنوان او در حال حاضر به عنوان یک بازیکن حرفه ای به میامی دلفین ها.

College athletes will soon be able to profit off things like signing footballs. (AP)
کالج ورزشکاران به زودی قادر خواهد بود برای سود کردن چیزهایی مانند امضای توپ فوتبال. (AP)

بازیکن قادر خواهد بود برای حفظ یک عامل بازاریابی برای رسیدگی به معاملات. مدرسه خواهد بود جداگانه و “گارد ریل” (کلمه ای که دوباره) خواهد بود در محل قرار داده برای حفظ بوستر از این در فرآیند استخدام. ورزشکاران نیز نمی توانید استفاده کنید مدرسه آرم و یا لباس مشابه به NFL یا NBA.

بیشتر وجود دارد ، رسانه های اجتماعی یک هیولا در حال حاضر خیلی از این ممکن است انجام شود وجود دارد و نه از مسیرهای سنتی. در یک جهان که در آن یک کانکتیکات بالا معلم مدرسه ابتدایی به نام Charli D’Amelio می تواند متراکم کردن 50 میلیون-plus followers on Infinite در حدود شش ماه — و میلیون ها نفر آن را — هر چه جهان NCAA مطالعه باستان.

سمت کسب و کار مجاز بیش از حد. یک ورزشکار است که یک هنرمند ضبط و یا خود را باز می کند و یا خود شرکت نیست که حتی مربوط به ورزش را در نهایت اجازه داده شود.

اساسا بهترین (و یا محبوب ترین) ورزشکاران قادر خواهد بود به پول نقد در همان راه آن است که با ورزشکاران المپیک. نه هر عضو از ایالات متحده, تیم ژیمناستیک باعث می شود میلیون ها نفر اما سیمون Biles می کند و آن را تنها به کمک (از طریق بازاریابی) خود را خراب نکرده محبوبیت است.

در بسیاری از دانشگاه ها این است که رفتن به فوتبال و بازیکنان بسکتبال. وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها در جاهای دیگر اگر چه برای زن و المپیک ورزشی — یک ستاره هاکی زنان, بازیکن, در, گفتن, مینه سوتا-دلوت و یا یک کشتی گیر در ایالت آیووا هنوز هم ستاره ها و پتانسیل اثرگذارندهها.

NCAA در نهایت به اعتقاد داشتند که آنها قابل ملاحظه قوانین دستی می تواند و باید متوقف کردن چرخ های سرمایه داری. همچنین اذعان کرد که این روز از کنترل هر پنی در ورزش است. آن مقرراتزدایی.

قبل از این اگر شما می خواهید شرکت خود را در ارتباط با محبوب کالج برنامه شما تا به حال به مقابله با آن برنامه فردی قابل مشاهده است سر مربی یا NCAA — یعنی رسمی فروشنده ماشین آلاباما فوتبال یا نیک سابان در یک Aflac تجاری (پوشیدن logoless ژاکت).

این مدارس پرداخت بازیکنان — بیش از هر شهریه اتاق و هیئت مدیره. این است که مدارس دیگر گفت: هیچ کس دیگری می تواند پرداخت به بازیکنان.

که در آغوش از بازار آزاد باید تضعیف مشکل بازار سیاه که کشیده در کالج دو و میدانی برای چند دهه. و در حالی که برخی ممکن است فکر می کنم آلاباما فقط خرید تمام استخدام وجود دارد نمایندگی مجاز و فروش ماشین در هر شهر در آمریکا است. این در واقع باید مسطح کردن زمین بازی به دلیل آلاباما در حال حاضر می شود (تقریبا) همه بهترین ها را استخدام.

NCAA نمی آمد در اینجا به راحتی اما آن را در اینجا کردم.

سال از استدلال. سال از رسانه پارس. سال از ورزشکار شکایت. طرح دعوی در دادگاه توسط Ed O’Bannon و موجب سابق کتانی اجرایی سانی Vaccaro. این همه منجر به آهسته رو به وخامت افکار عمومی. در نهایت دولت و سیاستمداران رهبری کالیفرنیا در آمد و مجبور NCAA دست.

روز چهارشنبه NCAA رسما آن تغییر موضع یک روز بسیاری می دانستند اجتناب ناپذیر بود اما همیشه احساس غیر ممکن است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر