تماشای مایکل جردن را دیوانه و تلاش برای تحت الشعاع قرار دادن NBA سلسله از 1980s است یک یادآوری از آنچه که بازیکن توانمندی عصر است اما حذف: سفر قهرمان داستان قوس سرشار از رقابت و خائنانی و در نتیجه پیوند بین سوپراستار و شهرستان جعلی در طول زمان با جنگ از دست داد و برنده شد.

از 1980-87 لس آنجلس لیکرز بوستون سلتیکز و فیلادلفیا 76ers duked آن را برای تاج و تخت با حداقل یک ضرب و شتم دیگر هر سال اما در سال 86 زمانی که یک جوان Hakeem Olajuwon مانع دیگری لیکرز-Celtics حماسه. او بیش از حد خواهد خود را به دلیل نزدیک به یک دهه بعد با همان Houston Rockets. شخصیت خود را سبک و درگیری همه تربیت آشنایی به عنوان طرح آشکار به سمت سالانه قطعنامه.

این یک داستان غنی و حتی طرفداران گاه به گاه در آن شهرستانها نمی تواند کمک کند اما به دنبال با نفس bated و آن چیزی سرگرمی مردمی در همه جا دیگری می تواند پیوستن به midstream و درک مانند یک فیلم حق رای دادن. شما لازم نیست که برای دیدن هر فیلم در مارول سینمایی جهان به دانستن ابرقهرمانان اتحاد و دشمنان. بنابراین زمانی که دیترویت پیستونز در نهایت شکست سلتیکز در سال 1987 و پس از آن لیکرز در سال 1989 هر کس می تواند درک آنچه Isiah Thomas را از طریق رفته بود به ضرب و شتم لری پرنده و سحر و جادو جانسون.

It took four years for Michael Jordan's Chicago Bulls to slay the Bad Boy Detroit Pistons. (Focus on Sport via Getty Images)
از آن زمان چهار سال برای مایکل جردن شیکاگو بولز به ذبح پسر بد دیترویت پیستونز. (تمرکز در ورزش از طریق گتی ایماژ)

قهرمانانه ظهور مایکل جردن

همان می رود برای اردن Bulls که جان سالم به در برد سه مستقیم حذفی ضرر و زیان به پیستون قبل از اول اعلام پیروزی در سال 1991. مشعل گذشت و این داستان همچنان ادامه دارد. و هنگامی که شیکاگو slayed هر می تواند رقیب — کلاید درکسلر را Portland Trail Blazers, Charles Barkley را Phoenix Suns, Patrick Ewing نیویورک نیکز Reggie Miller ایندیانا پیسرز و کارل مالون را یوتا جاز — ما تا به حال یک درک کامل از اردن عظمت است. (آن را خوب است برای دیدن او چهره Hakeem راکت،)

برچیدن گاو قبل از اردن می تواند slayed همراه با 1999 تحریم دوباره این طرح و پس از آن افزایش جریان حرکت بازیکن رها شده آن در دسترس نباشد. از شکیل اونیل-کوبه برایانت لیکرز و تیم دانکن سن آنتونیو اسپرز تقسیم پنج بعدی مستقیم عناوین را با قهرمان نهایی از تصویر آن هرگز احساس همان. دانکن شخصیت و عدم تعادل رقابتی در کنفرانس شرق کمک نمی کند مسائل را به rebranding لیگ رقابت و طبیعت گذرا مدرن سوپراستار حذف آشنایی که تربیت تحقیر و جرم فتنه است.

در “آخرین رقص” اردن گفت: او می خواست از این فرصت برای دفاع از عنوان تا شیکاگو دیگر می تواند. او هرگز شانس و ما هرگز این داستان را از طریق. چه کسی می تواند بگوید که چگونه ما قدردانی از سلسله های ساخته شده توسط اونیل برایانت و دانکن ممکن است تغییر کرده بود یا شکست اردن گاو?

آنچه از دست داده بود زمانی که اردن چپ شیکاگو

در سال 2004 پیستون به یک سوپراستار-کمتر تیمی که reveled در پایین-بازی به ثمر رساند و به عنوان اتصالات انتقال از آشنا star-لادن رقابت برای زودگذر superteams. دشمنی بین Shaq و کوبه birthed 2006 قهرمان Miami Heat, اول استخدام-تفنگ عنوان در حافظه اخیر است. داشتن مبارزه اردن گاو در اورلاندو و دانکن اسپرز در L. A. اونیل هرگز متعلق به میامی راه ستاره های بزرگ قبل از او بودند ریشه دوانده در franchises. که تیم همچنین راه اندازی Dwyane Wade اما ما به او.

2008 سلتیکز قالب را شکست و تبدیل 24-پیروزی تیم را به یک قهرمان یک شبه با تجارت, خرید از کوین گارنت و ری آلن. که البته ساخته شده برایانت به عنوان در سال 2009 و 2010 همه بیشتر قابل توجه از آنجایی که ما تا به حال به دنبال سفر خود را از طریق مبهم اواسط 2000s به ظهور یک قهرمان دوباره. آن هم چیزی است که ما در مورد Dirk Nowitzki 2011 Dallas Mavericks — آهسته ساخت از حق رای دادن در اطراف انفرادی سوپراستار که ما تا به حال دیده ظهور و سقوط هم قبل از.

مطمئن بوستون قدردانی پل پیرس arc اما اکثر طرفداران NBA ببینید که انگشتر به عنوان هدیه Kevin McHale به شهرستان در قالب Garnett. همان می رود برای فصل گذشته است. تورنتو reveled در آن تنها قهرمانی, اجرا, اما بسیاری از ناظران دیدم Kawhi Leonard به عنوان داستان. بازیکنان همیشه سزاوار بیشتر از اعتباری — اردن به ما یادآوری می کند که — اما طرفداران تمایل دارند به دنبال تیم است و آن را بیشتر سرگرم کننده به دنبال یکی است که بازده همان شخصیت های هر فصل است. “The Office” خوب بود که مایکل اسکات چپ.

Dwyane Wade, Chris Bosh and LeBron James joined forces to take down a super Boston Celtics team. (Marc Serota/Getty Images)
Dwyane وید کریس باش و LeBron James پیوست و نیروهای خود را به یک سوپر تیم بوستون سلتیکز. (Marc Serota/گتی ایماژ)

افزایش LeBron James به عنوان یک ضدقهرمان

اگر 2008 سلتیکز را شکست قالب, LeBron James, کامل یک هنر نیست هر کس قدردانی. به جای دوباره بجای اول برگشتن از حذفی ضرر و زیان به بوستون و ادامه سفر قهرمان با کلیولند کاوالیرز, James پیوست وید گرما و بقیه سابقه است. عادلانه یا نه درک است که جیمز — طبیعی وارث اردن تاج و تخت — تعقیب حلقه به جای آنها را به دست آورده. جایی که او ممکن است slayed بوستون در کلیولند و درمان ما به سال از جنگ بین خود کاوالیرز و وید گرما ما به جای آن آمد به درک که قهرمانی می آیند پیش ساخته به جای ساخته شده آجر به آجر در طول زمان است.

آن چیزی است که ما را دوست داشت در مورد 2014 اسپرز که پس از کهنه قوس داستان شد یابم ما نوستالژی برای پیری دانکن و 2015 Golden State Warriors یک قهرمان وطنی که قبلا در زمان خود حذفی توده از سن آنتونیو و لس آنجلس کلیپرز. ما خسته از رزمندگان زمانی که کوین دورنت پیوست آنها به جای بازگشت با رعد و برق برای یکی دیگر از نرم افزار در آن و فرصتی برای ایجاد ماندگار رقابت بین Oklahoma City, طلایی دولت و L. A. Clippers. داشتن او را تماشا می کردند از دست دادن جنگ به دانکن اسپرز, James’ گرما و استفان کاری را رزمندگان ما را دیده اند دورانت در همان رقابتی قالب به عنوان کسانی که superstars از سال 1980 به جای آن از نوعی کیک کوچک او ساخته شده بود.

جیمز تا می گذراند برخی از داستان های جذاب از خود رهایی خود را از زیر بار بوستون تبدیل شده بود در سال 2012 و حتی پس از آن در زمان بازگشت به Cavs تیم بازسازی به مناسب قهرمانی خود را در قالب و ناراحت کننده 73-پیروزی رزمندگان در سال 2016 برای ما به درک خود سفر قهرمان. او بازنویسی فیلمنامه و من مطمئن نیستم این نسخه به عنوان سرگرم کننده است. رفته قرضه بین سوپراستار و شهر آشنایی از رقابت و از طریق خطوط طرفداران گاه به گاه می تواند ردیابی از سال به سال. آن را مانند محله های قدیمی است که خریداری شده تا با عجله بازسازی به همه نگاه همان و فروش برای سود.

آن را آهسته ساخت به اوج قهرمانی در روز و در حال حاضر همه چیز سریع حل کنند.

باید فصل رزومه و لیکرز کسب عنوان قهرمانی در این سال و یا وجود هر گونه شانس در لس آنجلس خواهد ریور که حلقه همان راه طرفداران بود که برایانت بازگشت به قله کوه یک دهه پیش است ؟ نگاهی لئونارد سفر بیش از گذشته چندین فصل است. او را تبدیل به یک rogue assassin که متعلق به هیچ تیم. هیچ سابقه به درک با او در کلیپرز. همین کار را با دورنت و بروکلین نتس در حال حاضر. Giannis Antetokounmpo را Milwaukee Bucks ممکن است آخرین امید ما به صورت سنتی NBA heroics.

من می دانم که من مانند یک مرد است. خوب برای ستاره های بزرگ برای اعمال نفوذ قدرت خود را به یک تعادل کار و زندگی مناسب است که خود تنظیمات شخصی اما این بدان معنا نیست که نتیجه قابل قدردانی است ، اگر اردن doc به ما آموخته است هر چیزی در آن است که داستان ها بهترین زمانی که گفته شده در طول زمان. شاید یک روز ما خواهد شد نگاه بر روی James’ journey به عنوان NBA شکوه روز اما در حال حاضر آن را مطمئن شوید که احساس می کند مانند اردن arc بهتر است.

– – – – – – –

بن رهربچ تحریریه برای یاهو ورزشی. یک نکته? ایمیل او را در rohrbach_ben@yahoo.com و یا در توییتر دنبال او! Follow @brohrbach

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو