Centers for Disease Control and Prevention director Dr. Robert Redfield.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر دکتر رابرت Redfield.
عکس: کوین Dietsch-استخر (گتی ایماژ)

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری نمی تجدید نظر در دستورالعمل های آن برای مدارس در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با وجود رئیس جمهور فاسد تهدید از عذاب اگر آنها را به طور کامل نمی بازگشت به کلاس های حضوری این مدیر آژانس رابرت Redfield گفت: در روز پنج شنبه. اما او می گویند اضافی “مرجع اسناد” منتشر خواهد شد به قوانین بیشتر “عملی است.”

تبلیغات

مقامات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نه به ذکر است رئیس جمهور خود را نگه دارید در تناقض با یکدیگر در آنچه که دقیقا این طرح و ایجاد سردرگمی تنها چند هفته قبل از شروع ترم پاییز. این زمان CDC دستورالعمل شامل توصیه هایی مانند نگه داشتن میز شش فوت از هم جدا شدن جمعی جمع آوری مکان هایی مانند اتاق ناهار خوری و زمین های بازی الزامی پوشش صورت برای دانش آموزان و کارکنان و محدود کردن استفاده از به طور منظم و ضد عفونی مشترک اقلام مانند الکترونیک یا تجهیزات سالن های بدنسازی. آنها به شدت پیشنهاد پروتکل برای کاهش خطر بهداشت عمومی و نه الزام آور قانون و نظام های در حال اجرا به طور عمده در سطح محلی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است در مورد عصبانی گفت: دستورالعمل چرا که او catastrophically قادر به درک هر چیزی که در اطراف او اما کاهش نظرسنجی اعداد و معتقد است عجله کودکان را به مدارس به عنوان سریع و ارزان که ممکن است در طول یک مواج همه گیر خواهد شد به نحوی بازگرداندن ظاهر عادی. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است آنچه که او همیشه می کند: تقاضای واقعی او ترجیح می دهم به جای یکی که در واقع وجود دارد.

تبلیغات

در چهارشنبه تهمت و تهدید مدارس با خودداری از بودجه فدرال اگر آنها هنوز به طور کامل بازگشایی که او ظاهرا بی اطلاع او فاقد قانون اساسی قدرت را انجام دهد. او همچنین اصرار داشت که دموکرات ها بودند توطئه برای نگه داشتن مدارس بسته به او صدمه دیده است سیاسی.

پس از همه, اگر شما نمی توانید ضرب و شتم همه گیر پیوستن به آن!

به راحتی ناشناس CDC رسمی نیز اعزام این هفته برای گفتن سی ان ان که “مدارس باید اولین و آخرین را ببندید.” وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos پیشنهاد کرد در روز پنج شنبه که اگر مدارس دولتی را به طور کامل نمی بازگشایی کاخ سفید را به نحوی “را که پول” و آن را برای خانواده ها به دنبال آموزش و پرورش در جای دیگر (احتمالا خصوصی و یا نهادهای مذهبی).

تبلیغات

این سطح خطر از بازگشایی مدارس است unestablished. این ممکن است خطرناک تر برای معلمان و کارکنان و جوامع محلی نسبت به دانش آموزان خود را و آن را نیز به وزن برابر عمده عواقب ادامه داد: خاموش شدن ناگهانی برای آموزش و پرورش دانش آموزان و بهزيستی روانشناختی. کسانی که کارشناسان بهداشت عمومی در حمایت از بازگشایی مدارس می خواهیم با در نظر گرفتن نوع از اقدامات قابل توجهی که مغلوب ساختن پیشی جستن است و خواستار شود سیراب. هر واشنگتن پست, مدرسه مدیران هشدار می دهند آنها نمی تواند به طور همزمان دنبال دقیق دستورالعمل های ایمنی و بازگشایی کامل هر چند مقامات دولت مانند DeVos و Redfield را مغایر با یکدیگر در مورد اینکه آیا یک مدل ترکیبی قابل قبول است.

تبلیغات

CDC تا حد زیادی شده است و کنار در حال انجام همه گیر. Redfield گزارش شده است که بر روی یخ نازک با کاخ سفید برای coronavirus تست افتضاحات در یک دست و به صورت دوره ای در تناقض مغلوب ساختن پیشی جستن همه-است-به خوبی روایت و ظاهرا شمارش بیش از حد بسیاری از coronavirus مرگ و میر در دیگر. در ماه مه CDC شد بنا به گزارش متوقف از انتشار در عمق راهنمای کسب و کار به عنوان متحده با عجله به بازگشایی و رئیس جمهور مشغول اعلام پیروزی; سپس آن را در زمان یک هفته به پست سست دستورالعمل و نمی پست اصلی مجموعه تا روز بعد. عجله reopenings همراه با مبهم و متناقض پیام از مقامات بهداشتی هستند یک بخش بزرگ از همین موارد تایید شده در ایالات متحده را پس از رسید به بیش از سه میلیون نفر است.

روز چهارشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس به نظر می رسید برای نشان دادن به خبرنگاران گفت که آینده مطالب تکمیلی طراحی شده است برای بهتر ارام کردن رئیس جمهور تورم خشم لوب: “رئیس جمهور گفت: امروز ما فقط نمی خواهم هدایت می شود بیش از حد دشوار است و به همین دلیل هفته آینده CDC برای رفتن به صدور یک مجموعه جدید از ابزارهای مختلف پنج اسنادی که ارائه خواهد شد و حتی بیشتر وضوح در هدایت رفتن به جلو است.”

تبلیغات

Redfield پنجه خط حزب در چهارشنبه گفتن در جمع خبرنگاران گفت: “من می خواهم به آن را بسیار روشن است که چیست و نه قصد CDC دستورالعمل است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک منطق برای حفظ مدارس بسته شده است.” در روز پنج شنبه او اصرار داشت که هر کس در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در همان صفحه و دستورالعمل نمی توان تغییر داد فقط تکمیل شده با مواد جدید است.

“ما دستورالعمل ها دستورالعمل های ما, اما ما می رویم به ارائه اضافی مرجع اسناد به کمک اساسا جوامع در تلاش برای باز کردن K-طریق-12s,” Redfield گفت: در Good Morning America. “این یک تجدید نظر در دستورالعمل; آن را فقط به ارائه اطلاعات اضافی برای کمک به مدارس قادر به استفاده از راهنمایی های ما را رو به جلو است.”

تبلیغات

اما Redfield همچنین پیشنهاد کرد که این دستورالعمل ممکن است ساخته شده و قابل انعطاف تر: “در حال حاضر ما در حال ادامه برای کار با حوزه های قضایی محلی به چگونه می خواهید آنها را به مجموعه ای از راهنمایی هایی که داده ام را عملی برای مدارس خود به بازگشایی شده است.”

به نظر نمی رسد که هر کس در هر نقطه نزدیک به بودن در همان صفحه. با توجه به ان بی سی نیوزاین مواد اضافی در حال آماده شدن هستند صادر شده توسط کاخ سفید نمی CDC و “شامل برخی از کسانی صادر شده توسط CDC در مارس و توصیه های از آکادمی اطفال آمریکا.” ان بی سی نیوز نیز گزارش داد که مقامات دولت با توجه به برنامه ریزی برای “کراوات بودجه فدرال برای مدارس به سرعت خود را بازگشایی قصد دارد به عنوان بخشی از کنگره مذاکرات بیش از یک فاز 4 محرک لایحه است.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله