CDC رسمی: این فقط آغاز از امریکا جدید کروناویروس افزایش


Illustration for article titled CDC Official: This Is Just The Beginning of Americas New Coronavirus Surge

تصویر: JAMA Network/YouTube

این فقط “آغاز” خطرناک موج جدیدی از کروناویروس موارد است که می تواند تبدیل به کشنده تر به عنوان آن می رسد یک جمعیت در آمریکابه گفته دکتر آنه Schuchat اصلی معاون مدیر CDC. ایالات متحده شناسایی حداقل 2.59 میلیون نفر و بیش از 126,000 مرگ و میر بیشترین تعداد در جهان تا کنون با کشورهای مانند فلوریدا و تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا و دیگران دچار رکورد تعداد موارد جدید در هر روز.

تبلیغات

نگران کننده ارزیابی شده بود توسط دکتر Schuchat طی مصاحبه ای با دکتر هوارد Bauchner از مجله انجمن پزشکی آمریکا بود که livestreamed دوشنبه در یوتیوب.

“آنچه که ما در ایالات متحده سخت است برای توصیف زیرا بسیاری از مختلف شیوع” Schuchat گفت: تاکید بر این که کاهش تخت بیمارستان ظرفیت در مکان هایی مانند تگزاس بود در مورد و این که “هیچ کس” می خواستم ببینم از تکرار آنچه که در نیویورک اتفاق افتاده. برخی از قطعات از تگزاس در حال حاضر اجرا از اتاق ICU برای بیماران مبتلا به covid-19.

تبلیغات

Schuchat اذعان کرد مرگ و میر این ویروس شده است پایین تر در طول هفته گذشته به دلیل جوانتر مردم در حال گرفتن این بیماری است می تواند به سرعت تغییر به عنوان سالم مردم آن را به تصویب جمعیت که بیشتر آسیب پذیر.

“من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از افکار واهی و پوچ در سراسر کشور که” هی تابستان است. همه چیز خوب میشه. ما بیش از این است.’ و ما حتی شروع به بیش از این است. وجود دارد بسیاری از عوامل نگران کننده در مورد آخرین هفته یا بیشتر. این افزایش در بسیاری از مکان ها” Schuchat گفت.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

Schuchat نظرات به دست آوردن توجه ملی به رغم منحصر به فرد بودن به یوتیوب به جای گفتن سی ان ان به سادگی از آنجا که مقامات بهداشت عمومی در CDC به ندرت داده شده است یک فرصت برای تعامل با مردم به طور مستقیم. مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم بارها رد افرادی مانند دکتر Anthony Fauci توانایی به صحبت می کنند به, اخبار سازمان های, و تحت یک دولت طبیعی, کارشناسان مانند Schuchat داده می شود مقدار زیادی از زمان برای برقراری ارتباط با مردم آمریکا است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم نیست یک دولت طبیعی.

Schuchat صرف یک مقدار مناسب و معقول از زمان در طول مصاحبه تاکید کرد که آب و هوای گرم تابستان کمک می کند نه برای جلوگیری از گسترش این ویروس در سراسر کشور چیزی است که برخی از مشخصات بالا کارشناسان بهداشت و درمان مانند سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb امیدوار بود برای چند ماه پیش است. Schuchat همچنین تاکید کرد که تنها راه برای مقابله با این بیماری همه گیر شد برای تشویق به پوشیدن ماسک برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله و به سطح شیب دار تا دولت به رهبری تماس ردیابی افرادی که تست مثبت است.

تبلیغات

“من فکر می کنم ما واقعا نیاز به انجام رفتاری مداخلات اجتماعی فاصله و تماس با ردیابی و جداسازی و قرنطینه که به دنبال آن است که به نگه داشتن به یک سطح پایین که ممکن است” Schuchat گفت.

Schuchat به رسمیت شناخته شده که کشورهای دیگر در سراسر جهان تا به حال درگیر این بیماری همه گیر با روش های است که اجازه داده اند آنها را برای پیدا کردن موارد به سرعت و منزوی کردن بیمار به طوری که آن را گسترش.

تبلیغات

“ما در وضعیت نیوزیلند یا سنگاپور یا کره که در آن آنها را یک مورد جدید است که به سرعت شناسایی شده و تمام مخاطبین ترسیم شده و مردم جدا هستند که بیمار هستند و افرادی که در معرض هستند قرنطینه و آنها می تواند به نگه داشتن همه چیز تحت کنترل است. ما باید راه بیش از حد ویروس در سراسر کشور است که در حال حاضر” Schuchat گفت.

در حالی که Schuchat درست بود به تماس از موفقیت های نیوزیلند و سنگاپور او اذعان نشود که حتی کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا و چینشده اند که ضربه سخت توسط ویروس باید منعکس شده است و قادر به بازگشایی مهم بدون جدید شعله ور شدن یو پی اس از بیماری چرا که دولت هایشان هنوز هم بر خلاف ایالات متحده است.

تبلیغات

مصاحبه جاما دکتر Bauchner گفت که عالی بود به شنیدن مایک پنس به تازگی صحبت بیشتر در مورد ماسک چیزی بود که یک بی دست و پا تزریق به مکالمه به حداقل می گویند. و در حالی که پنس را به یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه که در آن او گفت که آمریکایی ها باید به دنبال دولت های محلی خود را مشاوره در ماسک او به صراحت می گویند که هر آمریکایی باید با پوشیدن ماسک. به جای پنس گفت: حداقل سه بار است که مردم باید دعا.

“من فکر می کنم ما باید هر کس در هیئت مدیره در این نقطه به دلیل آن را فقط در مورد حفاظت از خود و سلامت آن را مورد حفاظت از افراد دیگر سلامت است. و بیشتر از ما است که این کار بیشتر جوامع ما هستند محافظت می شود و بیشتر ما قادر به خارج و در مورد” Schuchat گفت: در 33 دقیقه یوتیوب مصاحبه.

تبلیغات

بالا مقامات بهداشتی در آمریکا بود و در ابتدا گفت که ماسک های غیر ضروری بود برای عموم مردم اما ما آنجا متوجه شدند که این نادرست مشاوره عمدا جعل به طوری که آمریکایی ها نمی خرید ماسک که ممکن است مورد نیاز برای خط مقدم سلامت کارگران است.

Whistleblower دکتر ریچارد روشن از وزارت بهداشت و خدمات انسانی, شهادت ماه گذشته که آمریکا دولت پیشنهاد دستکاری اطلاعات در مورد اینکه آیا N95 ماسک کار می کرد برای مبارزه با گسترش coronavirus به اطمینان حاصل شود که وجود دارد به اندازه کافی ماسک برای پزشکان و پرستاران. و دکتر Anthony Fauci, یکی از مورد اعتماد ترین مشاوران در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار بستری در اوایل این ماه است که او گفت: آمریکایی ها ماسک کار نمی کند چرا که او نگران بود در مورد عرضه.

تبلیغات

اما Schuchat هنوز هم اصرار دارد که ارتباطات عمومی در ماسک صورت نبود انگیزه چیزی جز پیروی از علم است.

“این است که ما در اشتباه بودند و پس از آن تغییر ذهن ما این است که ما را نگه داشته و یادگیری و ما از این ویروس گسترش می تواند قبل از شما هر گونه علائم این ویروس گسترش می تواند با صحبت کردن به مردم” Schuchat گفت.

وجود دارد بیش از یک دوجین نگران نقاط در ایالات متحده با مکان هایی مانند فلوریدا هوستون و لس آنجلس با دیدن برخی از نگران کننده ترین روند. فلوریدا گزارش 5,266 جدید کروناویروس موارد و 28 جدید مرگ و میر در روز دوشنبه با توجه به Tampa Bay Times. لس آنجلس گزارش نگران کننده پلیثانیه 2,903 جدید موارد در روز دوشنبهsشعله روز, رکورد, و مقامات بهداشتی وجود دارد هشدار می دهند این منطقه به زودی اجرا از تخت ICU. تعداد موارد تایید شده در L. A. شهرستان در حال حاضر در صدر 100,000 با مقدار زیادی از کسب و کار بازگشایی مثل هیچ بیماری همه گیر در چشم.

تبلیغات

ایالات متحده یک راه طولانی پیش رو وقتی که می آید به همه گیر و مردم در حال حاضر پیش بینی تغییرات اساسی به جامعه که چوب با هر کس برای نسل های آینده. و Schuchat می گوید که این خواهد بود که در تاریخ همتراز با دیگر تحولات تاریخی مانند 1918 آنفولانزای همه گیر در پایان جنگ جهانی اول

“در حالی که شما برنامه ریزی برای آن شما فکر می کنم در مورد آن, شما باید که انسان انکار آن است که واقعا اتفاق می افتد در سازمان دیده بان خود را, اما آن اتفاق می افتد” Schuchat گفت. “من فکر می کنم آنچه که ما در حال تجربه به عنوان یک جامعه جهانی واقعا بد است و آن را شبیه به سال 1918 تحول را تجربه کنند.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de