مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به اضافه شش نشانه های جدید به لیست خود را برای COVID-19: لرز و تکان دادن مکرر با لرز و درد عضلانی و سردرد و گلو درد و از دست دادن طعم و بوی.

تب و سرفه و تنگی نفس بودند علائم اصلی CDC توصیه های عمومی به دنبال تا به حال, اما این ها می تواند یک تفاوت که تست شده برای coronavirus و که نمی کند با توجه به تعداد محدودی از کیت های آزمایش در دسترس است.

CDC هر چند هشدار داده است که “اورژانس علائم” برای نگران باقی می ماند تنگی قفسه سینه یا فشار و سختی تنفس. این می تواند همراه با سردرگمی ذهنی و/یا مایل به آبی لب یا صورت که حاکی از کاهش اکسیژن در جریان است. اگر شما رنج می برند از این علائم به دنبال توجه پزشکی.

CDC بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از روندهای دیجیتال. ما خواهد شد به روز رسانی این داستان زمانی که ما گوش به عقب.

لیست ارسال شده در دولت سایت سازمان در آوریل 18 بدون اعلان عمومی.

وجود شواهد از بازماندگان بیماری و پزشکی کارگران برای حمایت از بسیاری از تازه اضافه شده علائم مانند از دست دادن طعم و مزه و بوی NPR گزارش شده است.

سازمان بهداشت جهانی را علامت لیست متفاوت از CDC ، وب سایت متحده شایع ترین علائم تب و سرفه خشک و خستگی. این سازمان جهانی می گوید: بدن درد و گرفتگی بینی و گلو درد و اسهال هستند و “معمولا خفیف و شروع به تدریج.”

برای آخرین به روز رسانی در رمان شیوع کروناویروس, بازدید از سازمان بهداشت جهانی COVID-19 صفحه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو