کپکام گزارش شده است که در ادامه آن رشته های اخیر Resident Evil بازسازی با Resident Evil 4هدف قرار دادن یک 2022 آزادی احتمالا در پلی استیشن 5.

این Resident Evil 4 بازسازی وارد تولید کامل بازی های ویدئویی کرونیکل گزارش با استناد به منابع متعدد. بازی را توسعه خواهد بود و led توسط M-دو یک اوزاکا ژاپن-بر اساس استودیو تاسیس سابق PlatinumGames سر Tatsuya Minami است که به خطر بیافتد بسیاری از کارمندان سابق کپکام و PlatinumGames.

کپکام به تیم های داخلی و خارجی دیگر استودیو انتظار می رود به قرض دادن به توسعه منابع برای Resident Evil 4 بازسازی شبیه به Resident Evil 3 بازسازی که کارگردانی قرمز کار می کند با توجه به بازی های ویدئویی کرونیکل. این نیز قابل درک است که Shinji Mikami مدیر اصلی Resident Evil 4به برکت و رحمت خود را به بازسازی و ارائه رسمی مشاوره برای پروژه پس از کاهش منجر به آن خود را. این Resident Evil 4 بازسازی خواهد شد توسط یک تازه وارد به گفته یک منبع با آگاهی از توسعه بازی.

میکامی بود و همچنین گفته شده است نزدیک به شرکت در بر داشت M-اما او تبدیل شده است که بیش از حد با توجه به تعهد خود در بتسدا را Ghostwire: توکیو, منابع گفته تصویری بازی کرونیکل. فرد دیگری آشنا با استودیو حتی پیشنهاد کرد که نام آن در ابتدا با اشاره به میکامی و Minami که مشغول به کار با هم در کپکام و PlatinumGames.

Resident Evil 4در اصل منتشر شد برای نینتندو گیمکیوب در سال 2005 است و مسلما بهترین بازی در رزیدنت ایول سری. از آن زمان شده است دوباره remastered منتشر شد و چندین بار بر روی کنسول های مختلف و حتی دستگاه های تلفن همراه اخیرا در سال گذشته به عنوان بخشی از Resident Evil Triple Pack با Resident Evil 5 و Resident Evil 6 برای نینتندو سوئیچ.

رزیدنت ایول 8 نیز در توسعه

این Resident Evil 4 بازسازی را به دنبال خواهد داشت کپکام Resident Evil 2 remake و Resident Evil 3 بازسازی, اما این استودیو نیز بنا به گزارش ها در حال حرکت رو به جلو با حق رای دادن از طریق Resident Evil 8.

رزیدنت ایول 8 گفته شده است که در ادامه با اول شخص چشم انداز دیده می شود در Resident Evil 7و همچنین شایع است که اتان زمستان از Resident Evil 7 را به عنوان شخصیت با سری اصلی Chris Redfield همچنین بازی در یک نقش است.

بازی گزارش شده است که با عنوان Resident Evil 8: ایجاد کردو به شدت لاغر به قوم ژانر وحشت. آن است که میله میله به راه اندازی در بهار سال 2021 و در ابتدا در حال توسعه به عنوان Resident Evil: Revelations 3.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت