کلاه کردن روز خود را با این, سالم و بی خطر با آخرین جدی را جارو پسر


Broom boy!

جارو پسر!
تصویر: دیزنی/لوکاس فیلم

Temirlan Blaev یک بچه خوش شانس. در دوازده سال او را برجسته در نقش های عمده ای مانند یک ظاهر اخیر در کشتار حوا و البته جارو پسر در Star Wars: The Last جدی, و او شاید نمادین ترین فرد برای همیشه پاک کردن پایدار در فرهنگ پاپ.

تبلیغات

او در آن نقش به عنوان جارو پسر (اعتبار “پایدار و پسر” در اعتبار آمده اما در حال حاضر) در سن 7, سن بسیار جوان به در بار که نمادی از امید برای آینده کهکشان و نیروی. اما او تا به کار و بسیار سالم و مصاحبه YouTuber جیمی Stangroom چت با Blaev در مورد گرفتن نقش جنگ ستارگان fandom و زندگی خود را از آنجا که افسانه ای ریخته.

مصاحبه شامل برخی از فوق العاده خیلی چیزهای مانند Blaev کشف که شخصیت را در-canon نام است که تاریخ خود را بر اساس این واقعیت است که او در امتحان با استفاده از یک صحنه از E. T.و این واقعیت است که به عنوان یک هفت ساله بازیگر او آه نمی دانم که چگونه به استفاده از یک جارو.

تبلیغات

گاهی اوقات بازیگران جوان تا به حال یک زمان بد با جنگ ستارگان—فقط بخواهید جیک Lloyd—اما Blaev به نظر می رسد مانند او تا به حال یک تجربه فوق العاده و جارو پسر به طور کلی به نظر می رسد یکی از مهمترین خوب دوست جنبه های در غیر این صورت نیمه برانگیز فیلم. من امیدوارم که شادی خود را ادامه می دهد و من امیدوارم او را نگه می دارد گرفتن خوب نقش. او به نظر می رسد مانند کسی که واقعا سزاوار آنها.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>