'Call of Duty: Warzone' فصل چهار می افزاید تصادفی اواسط بازی تاب

Infinity Ward/کلاغ نرم افزار فصل چهار از Call of Duty: Modern Warfare و Warzone است که در ای

توسط DOSTEMANSALAM در 22 خرداد 1399
Duos mode in Call of Duty: Warzone
Infinity Ward/کلاغ نرم افزار

فصل چهار از Call of Duty: Modern Warfare و Warzone است که در اینجا و وجود دارد برخی از تغییرات عمده در به روز رسانی, به خصوص برای دومی. اواسط بازی تاب آمدن به Warzone's نبرد رویال حالت و هر سه وعده لرزش همه چیز را در یک راه بزرگ است. آنها خواهید بود تصادفی بنابراین هیچ تضمینی وجود ندارد هر یک از آنها خواهد شد در یک بازی. اما اگر آنها را به اثر آنها انجام این کار بین اولین قطره کیت و گولاگ بسته شدن بدون اخطار.

تا به حال, حذف, بازیکنان شده اند قادر به دوباره پیوستن به یک بازی اگر آنها هر کدام خود را برنده one-on-one گولاگ مبارزه و یا یک هم تیمی اقدام به خرید آنها را به عقب. در هر زمان وجود دارد, فرار از زندان, اما, تمام, حذف, بازیکنان باز خواهد گشت. کسانی که زدم را دریافت کنید یک دقیقه ای سر می دهد که هم تیمی های خود را زمان کمی برای به دست آوردن یک سلاح یا زره پوش آماده برای شما. به این ترتیب, شما ممکن است بخواهید به چوب در اطراف و تماشای یک مسابقه پس از شما حذف شده است فقط در مورد تاپیک فرار از زندان.

نیز وجود دارد یک فرصت است که شما باید یک آتش فروش در بازی خود را. هنگامی که این است که در اثر ترین خرید ایستگاه اقلام خواهد شد در فروش برای 80 درصد و برخی (از جمله بازگرداندن یک مرده هم تیمی) رایگان خواهد بود. وجود خواهد داشت نه هر گونه تخفیف در Loadout قطره, اما, و شما نیاز به سریع اگر شما می خواهید انتخاب کنید تا یک معامله: فروش آتش را فقط برای یک دقیقه.

سوم اواسط بازی پیچ و تاب و ورود در فصل چهار عرضه هلی کوپتر. آن را به شدت هلیکوپتر زرهی است که نمی خواهد کسی حمله, اما شما احتمالا می خواهید به آتش سوزی در آن و آن را به هر حال. آن را بسته بندی شده پر از موضوعات از جمله حداقل سه پهپادهای دو زره جعبه یک زن و شوهر از جعبه مهمات, ماسک ضد گاز, پرتاب نارنجک و بارهای از پول نقد.

این Warzone پخش خواهد شد و شامل 50 در مقابل 50 team deathmatch حالت به نام Warzone سر و صدا. دو محدود به زمان حالت را در راه این فصل و همچنین: نیروی عظیم منهدم کننده رویال و واقع گرایی. در سابق وجود دارد می توان به سه بسته های مراقبتی که شامل نیروی عظیم منهدم کننده کت و شلوار است که بهترین و شناخته شده به عنوان یک killstreak پاداش در چند نفره. آن را به شما فراهم می کند با یک افزایش سلامت یک minigun و تازه موزیک به همراه قتل عام شما انصراف. هنگامی که یک نیروی عظیم منهدم کننده بازیکن حذف شده است یکی دیگر از کت و شلوار را رها کردن به نقشه در یک بسته مراقبت.

Call of Duty: Warzone
Infinity Ward/کلاغ نرم افزار

همانطور که برای واقع گرایی است که اتخاذ خواهد شد پرنیان از Modern Warfare's حالت چند نفره با حداقل یک صفحه نمایش سر بالا و افزایش headshot آسیب. صحبت از چند نفره آن را یک بار دیگر برای همه رایگان آخر این هفته شروع در 1 ساعت و فردا و در همان زمان در روز یکشنبه.

فصل جدید به ارمغان می آورد سه نقشه جدید برای جنگ های مدرن چند نفره در راه اندازی: Zhokov قطعات کامپیوتر (از جنگ های مدرن 2) جنگ زمین نقشه Barakett تفرجگاه و تیراندازی محلی سنگر. بیشتر در حالت چند نفره و ماموریت خواهد شد در طول فصل و البته وجود خواهد داشت مقدار زیادی از سلاح های جدید و از جمله برای شما به اتمام است.

البته یک فصل جدید به معنی وجود یک تازه نبرد منتقل می کند. فوری و آنلاک برای کسانی که خرید آن شامل یک اپراتور جدید, جنگ های مدرن بی باک کاپیتان قیمت و نبرد شاخ سفارشی سازی آیتم استفاده کنید. دو اپراتور خواهد رسید فروشگاه در طول فصل. همه بازیکنان حتی کسانی که نمی خرید پاس قادر خواهد بود به کسب دو سلاح های جدید و افسانه ای تفنگ و تفنگ تیرانداز از خفا, نقشه, 300 CoD امتیاز لوازم آرایشی و بیشتر پیشرفت از طریق صفوف.

در این مقاله: modernwarfare, ندای وظیفه جنگ های مدرن, بازیهای رایانهای, مدرن, جنگ های چند نفره, بازی های ویدئویی, callofdutywarzone ندای وظیفه warzone, ندای وظیفه, callofdutymodernwarfare, warzone, callofduty, بازی, battleroyale battle royale, cod, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن