ندای وظیفه بازیکنان بنا به گزارش ها هنوز جمع آوری شده برای لغو LAN مسابقات

لغو LAN مسابقات Call of Duty: Modern Warfare بازیکنان در ایندیاناپولیس گزارش هنوز هم صورت گرفت با وجود سازمان قبلا گفته است که این رویداد را آنلاین تنها.

آمریکا بازی شبکه ای که قرار بود به میزبانی, Indianapolis, باز از 31 ژوئیه تا 2 اوت قبلا گفت که این امر اجرای اقدامات مانند نیاز به ماسک صورت ارائه ضد عفونی کننده دست و انجام حرارت چک. اما پس از انتقاد برای برنامه ریزی یک رویداد در میان COVID-19 همه گیر در این مسابقات تغییر کرد به یک فرمت آنلاین.

این رویداد گفته هنوز هم تحت فشار قرار دادند از طریق وجود AGN را اعلام Dexerto گزارش شده است. یک ویدیو آپلود شده در ق نشان داد بازیکنان ظاهرا میزبانی خود را LAN مسابقات در Airbnb اجاره محل و سپس Dexerto توییتی جداگانه فیلم از بازیکنان متعدد جمع آوری برای این رویداد.

AGN انکار کرد که در آنها درگیر با این رویداد اما سازمان کارکنان اعضای حاضر در این محل با توجه به Dexerto. در ضمن این سازمان منتقل شده است روز دوم این مسابقات به 9 اوت با استناد به “عدم توانایی برای بازی در یک محیط امن” برای بازیکنان است.

هنوز معلوم نیست که چرا بازیکنان هنوز هم می خواهم برای جمع آوری این مسابقات پس از AGN اعلام و اینکه آیا سازمان درگیر شد میان سوء ظن است که این اقدام به طور مخفیانه برگزاری رقابت ظاهرا در سرپیچی از توافق با اکتیویژن.

روندهای دیجیتال رسیده به AGN برای روشن شدن در آنچه در طول این رویداد از جمله اینکه آیا این سازمان را اجرای هر گونه اقدام علیه این بازیکنان است که هنوز هم جمع آوری شده برای این مسابقات است. ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>