‘ندای وظیفه” توسعه دهنده را بیشتر سرکوب نژادپرستانه بازیکنان

Two-versus-two multiplayer in 'Call of Duty: Modern Warfare'
Infinity Ward/Activision

Activision و Infinity Ward در حال پاسخ به موضوع زندگی تظاهرات با بیش از تاخیر Call of Duty فصل است. Infinity Ward است که کشورش برای سرکوب سخت تر بر نژاد پرستی در آن بورس های نظامی از جمله تلاش بیشتر برای نظارت و شناسایی نژادپرستانه مواد بیشتر در بازی گزارش سیستم و افزایش تعداد ممنوعیت دائم برای مقابله با مجرمین همیشگی. همچنین با اضافه کردن محتوای بیشتر فیلترها و تنگ تر محدودیت در تغییر نام و آن را “ارزیابی” تغییرات است که کمک خواهد کرد که شما گزارش مجرم.

این شرکت گفته پله تا خود را ضد نژادپرستانه تلاش پس از راه اندازی جنگ های مدرناما که آن را به حال “انجام یک کار بهتر” و می خواست به “عذر خواهی” برای انجام کافی نیست.

آن را در حالی که قبل از آن روشن است که چگونه به خوبی Infinity Ward کلمات ترجمه برای نتایج. این است که حداقل یک تشکر و قدردانی است که نژادپرستی مداوم مشکل در Call of Duty و دیگر بازی های چند نفره و مبارزه با نفرت اغلب نیاز به مراحل تهاجمی فراتر از حد معمول کلمه فیلتر و بازیکن ممنوعیت.

در این مقاله: infinity ward Call of Duty, call of duty warzone, Warzone, Modern, Warfare, call of duty modern warfare, نژادپرستی, بازی ها, تصویری بازی ها, سخنرانی نفرت, نفرت, Black Lives Matter, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im