کالیفرنیا و واشنگتن کاوش چگونه آمازون رفتار 3rd-party فروشندگان گزارش می گوید

دولت محققان از کالیفرنیا و واشنگتن در گزارش کاوش شیوه های کسب و کار آمازون به خصوص چگونه رفتار شرکت های شخص ثالث فروشندگان در بازار آنلاین.

کالیفرنیا بررسی شامل آمازون شیوه برای فروش محصولات در رقابت با فروشندگان شخص ثالث, The Wall Street Journal گزارش با استناد به منابع آشنا با این موضوع. دولت است گفت: باید پرسید که آیا آمازون آن را با بهره گیری از داده ها از فروشندگان برای تعیین محصولات است که آن را قرار می دهد تا برای فروش, به گزارش نیویورک تایمز با استناد به دو نفر درگیر با پروب.

دولت واشنگتن و دفتر دادستان کل است و همچنین به دنبال این که آیا آمازون در حال ساخت آن را سخت تر برای فروشندگان شخص ثالث به لیست محصولات بر روی پلت فرم آن با توجه به نیویورک تایمز با استناد به مکاتبات است که آن را قادر به مشاهده و.

سخنگويان از وکلای عمومی کالیفرنیا و واشنگتن نه تایید و نه تکذیب کرد تحقیقات پرسید که این بار. روندهای دیجیتال رسیده به آمازون اما یک سخنگوی کاهش یافته است به نظر در این موضوع.

آمازون مشکلات قانونی

در اواخر ماه آوریل دیابت جاش هاولی (R-میسوری) نامیده می شود برای وزارت دادگستری ایالات متحده برای راه اندازی یک جنایی تحقیقات ضد تراست به آمازون برای شرکت “درنده و انحصاری با داده های به ساخت و حفظ انحصار است.” چند روز بعد کمیته قضایی مجلس خواسته مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس به شهادت قبل از کنگره بیش از اتهامات که خرده فروش آنلاین با استفاده از شخص ثالث فروشنده داده به فشار خود محصولات.

در اوایل این ماه سه انبار کارکنان واصل طرح دعوی در دادگاه بیش از این اتهام پاسخ ناکافی از آمازون به COVID-19 بیماری همه گیر.

به روز شده در ژوئن 13: اضافه آمازون پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در این موضوع.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>