ماشین حساب هک تقلب شامل یک سری صفحه نمایش OLED Wifi و حتی یک چت عملکرد


برای تضعیف خیانت, مدارس و کالج ها در حد چه اسباب بازی آورده می شود می تواند به یک امتحان و آنها نیاز دانش آموزان به استفاده از بسیار اساسی ماشین حساب اگر ریاضی درگیر است. اما این بدان معنا نیست خیانت است, غیر ممکن است, آن را فقط نیاز به توجهی تلاش بیشترمانند ارتقاء گنگ Casio ماشین حساب با صفحه نمایش فای و حتی قابلیت های پیام.

تبلیغات

یوتیوب را Neutrino متوجه شدم که کوچک پانل های خورشیدی است که به کمک قدرت خود را در Casio fx-991MS ماشین حساب علمی بود و تقریبا به همان اندازه به عنوان یک صفحه نمایش OLED است که نگاه بیشتر یا کمتر مانند یک سلول خورشیدی در حالی که آن را خاموش. اما به جای فقط ترک خوردگی باز کردن دستگاه به روز رسانی آن را با یک صفحه نمایش دوم آنها در زمان هک چند قدم بیشتر با اضافه کردن یک wifi ESP8266 ماژول و یک باتری قابل شارژ بدون تغییر ظاهر فیزیکی Casio خود را.

Wifi به نظر می رسد بی معنی ارتقاء برای ماشین حساب شما در واقع نمی تواند برنامه اما اضافه الکترونیک مجاز Neutrino به اضافه کردن برخی از قابلیت های هوشمندانه برای این کار در غیر این صورت خسته کننده Casio از جمله توانایی برای واکشی قبل از آپلود داده ها از تلفن همراه پلت فرم توسعه Firebase. که می تواند هر چیزی از فرمول فیزیک آزمون به نقل از یک زبان انگلیسی امتحان و یا واقعا هر چیزی که شما فکر می کنید می تواند کمک به تضمین یک A یا یک B اگر شما نمی خواهید برای جلب توجه.

تبلیغات

این هک حتی به یک ماشین حساب ابتدایی چت عملکرد از پیش برنامه ریزی شده پرسش و پاسخ. اما چگونه کاربر مخفیانه فهرست و حرکت کاسیو جدید خیانت قابلیت های بدون جلب توجه ؟ به جای مصرف بیش از ماشین حساب را در صفحه کلید که به طور بالقوه محدود و یا عقیم توانایی خود را به crunch اعداد Neutrino آمد تا با یک هوشمندانه رابط کاربری با استفاده از دوربین سنسور و آهن ربا.

یک آهنربای کوچک در یک درپوش قلم یا مداد را پاک کن باعث ساده رید سوئیچ تبدیل می شود که صفحه نمایش OLED در حالی که حساس تر اثر هال سنسور است که می تواند تشخیص قدرت یک میدان مغناطیسی اجازه می دهد تا منوها به پیمایش آیتم انتخاب شود و مطالب به پایین با استفاده از یک سری از کوتاه مدت و حتی چند شیپور خاموشی بر روی لبه بالا از ماشین حساب. اعدام در اینجا قابل ملاحظه ای است اما این دور از سریع هک و زمان صرف مونتاژ و برنامه نویسی آن می تواند داشته باشد مسلما بهتر است صرف در واقع مطالعه با توجه به پدر و مادر خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر