Bungie می خواهد نشان دهد شوم آینده از سرنوشت 2′ در ژوئن 9

Eris Morn in the 'Destiny 2' year 4 teaser

Bungie

این مورد که زمان از سال زمانی که Bungie نشان می دهد بزرگ بعدی سرنوشت 2 , به روز رسانی, و آن را روشن است که وجود دارد به روز رسانی های بزرگ در فروشگاه. استودیو نوشته شده خصوصی Instagram تصویری که teases آشکار برای “فصل بعد” از سرنوشت 2 در ژوئن 9 در 12 شرقی. وجود دارد تنها یک کلیپ کوتاه همراه با اخبار اما در حال حاضر صحبت می کند حجم در مورد آنچه شما می توانید انتظار می رود در سال چهار به اشتراک گذاشته شده-جهان تیرانداز. توجه: برخی از بازی های آینده اگر شما بازی نمی بسیاری از D2 و آن Shadowkeep گسترش است.

تیزر نشان می دهد اریس صبح یک متحد و مکرر doomsayer جستجو در تند آب و هوا در آنچه به نظر می رسد ماه اروپا مشتری. صبح وسواس با تجاوز نیروهای تاریکی (بلندی همیشه از اول سرنوشت) و ماجراهای خود را در Shadowkeep در نهایت در زمان شما و اریس در داخل یک هرم در ماه است که شبیه شوم تاریکی کشتی طعنه در پایان D2‘s اصلی داستان است. تاریکی در حال آمدن است و اریس ممکن است نقش کلیدی در برخورد با آن است.

این مشخص نیست که چه داستان جدید معنی خواهد بود که برای گیم پلی اگر چه ما قطعا نمی خواهد رد کردن ماموریت در اروپا. هر چه اتفاق می افتد به نظر می رسد مانند بزرگتر قوس داستان از سرنوشت حماسه در حال آمدن است به سر ممکن است این بلند پروازانه تر به روز رسانی از Shadowkeepحداقل از نظر روایت است.

در این مقاله: bungie, destiny, 2, بازی, بازی های ویدئویی, تیزر, سرنوشت فیلم, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>