Bungie نشان می دهد سرنوشت 2 را فراتر از نور گسترش و نسل بعدی برنامه های

Bungie در نهایت به اشتراک گذاشته جزئیات در سرنوشت 2 مرموز 12 فصل که آغاز امروز. یک livestream, ارائه, نشان داد چه چیزی در فروشگاه برای تازه دوبله فصل تازه واردان و همچنین به عنوان نسل بعدی برنامه ها و تغییرات قابل توجهی در آینده این سقوط.

این جریان آغاز شد و با 8 دقیقه و 46 ثانیه سکوت برای نشان دادن مقدار از زمان جورج فلوید بود خفه توسط پلیس. بر روی صفحه نمایش متن نشان داد یک لیست از سازمان ها و خواست طرفداران برای اهدای.

پس از لحظه ای سکوت نیم ساعته ارائه نشان داد یک میزبان از جزئیات جدید و نشان داد که سرنوشت 2 را به 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X. next-gen نسخه از این بازی را به اجرا در 60 فریم در ثانیه و قابلیت وضوح 4K و بازیکنان که در حال حاضر خود را بسط مانند Shadowkeep نمی خواهد نیاز به rebuy آنها را در کنسول. این بازی خواهد شد از ویژگی های بین نسلی crossplay بین حاضر و کنسول های.

در حالی که livestream به بازیکنان اولین نگاه خود را در امروز نجومی از ورود بخش عمده ای از ارائه حدود Bungie را از دیگر برنامه های بلند مدت برای آن غارتگر تیرانداز. استودیو توضیح داده شد که در آن “همه” در سرنوشت 2 و خلاصه آنچه در آن خواستار “عصر جدید” برای بازی.

بسیاری از livestream حول سرنوشت را بزرگتر Shadowkeepمانند سقوط به روز رسانی. سرنوشت: فراتر از نور راه اندازی در سپتامبر 22 و تغییرات عمده ای را به بازی. گسترش را معرفی جدید Europa محل که Bungie می گوید یکی از اولین مکان های آن را پیش بینی برای حق رای دادن.

این به روز رسانی را اضافه کنید جدید استاز عنصر برای بازیکنان به استفاده از. این اولین بار است که در حق رای دادن تاریخ است که آن را با اضافه شدن یک نوع آسیب.

به دنبال گذشته فراتر از نور, Bungie نشان داد عناوین بعدی خود را گسترش. جادوگر ملکه خواهد آمد در سال 2021 و Lightfall برنامه ریزی شده است 2022. هر به روز رسانی خواهد شد معرفی مکان های جدید است.

به قطع در این بازی در حال رشد اندازه فایل Bungie می خواهد چرخه محتوای قدیمی از بازی با هر یک توسعه جدید. در سمت تلنگر آن را به برخی از مطالب قبلی به بازی از جمله Cosmodrome محل و فن های مورد علاقه سرنوشت حمله طاق شیشه ای.

همانطور که برای فصل ورود Bungie توضیح داد که امروز به روز رسانی منوط است به فراتر از نور. به روز رسانی جدید در اطراف سیاه هرم سفینه های فضایی در مدار در سرنوشت 2 را پایگاه مبارزات انتخاباتی در سال 2017. در حالی که Bungie نمی, به اشتراک گذاری یک نقشه راه فعالیت به عنوان آن را برای فصل گذشته یک تریلر کوتاه طعنه جدید عجیب و غریب سلاح تلاش.

به همه چیز لگد کردن, تعجب, سیاه چال خواهد شد به نظر می رسد در بازی امشب. سه فرد نبوت فعالیت های رایگان برای همه بازیکنان از این بازی. این است که برای اولین بار بازی را به سیاه چال انداختن پس Shadowkeep را گودال Hersey که از آن بازیکن می تواند دست آوردن عجیب و غریب Xenophage سلاح.

بازی بزرگ بعدی گسترش است که هنوز چند ماه دور, بنابراین در حال حاضر زمان مناسبی برای قلم مو رنگ کردن در سرنوشت 2 را طولانی داستان پیچیده برای دریافت یک یادآوری در هرم کشتی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>