ساخته شده در کاشی یکی از مورد علاقه من, ویژگی های لپ تاپ برای همیشه وجود داشته باشد

اگر شما تا کنون نابجا و لپ تاپ خود را, شما می دانید که چگونه نگران کننده می توان آن را. نه تنها وجود دارد یک هزینه مالی دارد و همه از داده های از دست رفته و نگرانی برخی نابکار فرد به دست آوردن دسترسی به اطلاعات شما. گاهی اوقات شما فقط سمت چپ لپ تاپ خود را در جایی و نمی تواند به یاد داشته باشید گاهی اوقات شما آن را ترک در یک کافی شاپ و البته گاهی اوقات آن را به سرقت رفته است.

برای برخی از زمان در حال حاضر اپل ساخته شده “پیدا کردن من” از ویژگی های به محصولات خود از جمله مدلهای macbook که به شما اجازه قرار دادن لپ تاپ خود را با رفتن به حساب iCloud شما. مایکروسافت خود را “پیدا کردن من دستگاه” ویژگی های, اما آن را به عنوان کامل به عنوان اپل را راه حل خروج از ویندوز لپ تاپ کاربران در خرج کردن. در حال حاضر کاشی نورد ساخته شده است در راه حل برای اینتل-صفحه ویندوز لپ تاپ که نه تنها جلب با اپل اما از برخی جهات فراتر از آن.

من تست کردن ویژگی های جدید در اولین لپ تاپ آن را در دسترس برای HP Elite سنجاقک. آن است که یک بازی را تغییر ؟

مک آن را درست انجام دهد و به همین کاشی

آخرین نسخه از اپل پیدا کردن مک من به اندازه کافی به ویندوز لپ تاپ صاحبان حسادت. همانطور که در بالا گفتم مایکروسافت پیدا کردن دستگاه خود ارائه می دهد برخی از ویژگی های مشابه اما در نهایت سقوط تخت. هر دو راه حل به شما اجازه پیدا کردن لپ تاپ خود را بر روی یک نقشه به عنوان طولانی به عنوان آن را به اینترنت متصل شده و هر دو اجازه می دهد تا شما برای پیدا کردن دیگر دستگاه های خود را (اگر آنها به درستی تنظیم). شما می توانید با استفاده از هر دو راه حل به جای لپ تاپ خود را به یک دولت را از دست داده به نگه داشتن اطلاعات خود را محافظت شده و شما می توانید از راه دور قفل و پاک کردن لپ تاپ خود را با هر دو.

اما پیدا کردن مک من یک زن و شوهر از مزیت متمایز. آن را اجازه می دهد تا شما حلقه دستگاه خود را در مورد آن را در جایی نزدیک. که مفید است اگر شما نمی توانید به یاد داشته باشید که در آن شما با استفاده از لپ تاپ خود در منزل یا دفتر خود. دوم پیدا کردن مک من کار می کند زمانی که کامپیوتر به صورت آفلاین و با اتصال از طریق بلوتوث به دیگر (به درستی پیکربندی شده) دستگاه های اپل. این بدان معناست که شما می توانید تکیه بر روی تمام دستگاه های اپل جامعه برای کمک به شما در پیدا کردن لپ تاپ خود را اگر آن را از دست داده و یا به سرقت رفته است.

لپ تاپ شما هم اکنون می توانید پیوستن به یک کامل کاشی اکوسیستم همه موفق از یک برنامه.

پس از آن کاشی در می آیند ؟ برای شروع با کاشی پشتیبانی از تمام ویژگی های مشابه به عنوان اپل و مایکروسافت در ساخت-در راه حل به جز از راه دور قفل کردن و پاک کردن یک لپ تاپ. و کاشی راه حل ارائه می دهد یکی از ویژگی های است که نه مایکروسافت و نه اپل می تواند به رخ کشیدن: HP کاشی راه حل کار می کند هنگامی که لپ تاپ به طور کامل خاموش. شما می توانید پینگ لپ تاپ و آن را به یک زنگ صدا برای کمک به شما در پیدا کردن آن اگر آن را در مجاورت خود را و آن را ادامه خواهد داد برای برقراری ارتباط با کاشی مشتریان از طریق بلوتوث به شما کمک کند کردهاید آن را هنگامی که آن را دورتر. از آنجا که کاشی پشتیبانی از هر دو سیستم عامل iOS و گوشی های آندروید, کاشی جامعه است که به طور بالقوه بزرگتر و همچنین در یک منطقه داده شده است.

البته کاشی یک اکوسیستم کامل از محصولات برای کمک به شما پیگیری از همه چیز از کلیدهای خود را به تلویزیون خود را از راه دور. شما می توانید در حال حاضر ادغام لپ تاپ خود را (پایین را ببینید) به کامل کاشی راه حل و مدیریت آن همه از یک برنامه.

HP بود اما نمی خواهد آخرین

HP Tile
علامت Coppock/Digital Trends

HP برای اولین بار با کاشی ادغام با آن بسیار عالی نخبگان سنجاقک کسب و کار 2-در-1. Nestled در داخل شاسی به طور خاص متصل به M. 2 PCIe حافظه کاشی ماژول است که تساوی فقط کوله بیت از قدرت از باتری — HP برآورد مجموع عمر باتری کاهش 1.2 ثانیه (!) از کاشی استفاده است. یک حرکت نزولی این است که اسلات M. 2 است که همان یک مورد استفاده برای LTE معنی است که شما نمی توانید هر دو کاشی و همیشه در اتصال بی سیم در همان زمان.

با استفاده از کاشی به اندازه کافی آسان است. اول پیکربندی کاشی برنامه در نخبگان سنجاقک. راه اندازی یک حساب کاربری و اتصال کاشی به آن است. هنگامی که انجام می شود شما می توانید برای نصب روی کاشی برنامه در آی فون خود را یا دستگاه Android و ورود به سیستم در. از آنجا شما می توانید کاشی های خود را بر روی نقشه از جمله یکی ساخته شده به نخبگان سنجاقک, درخواست یک تن است که کمک خواهد کرد که شما پیدا کردن یک کاشی در محیط زیست خود را و پیگیری تاریخچه کاشی های خود را. که در آن است.

من تست راه حل با تنظیم همه چیز و در حال اجرا را از طریق ویژگی های مختلف در برنامه. من با استفاده از نقشه با دقت اشاره کردن من نخبگان سنجاقک محل — توجه داشته باشید که با توجه به کروناویروس shutdown در منطقه من من نمی مبادرت به و شانس هستند که نمی توانست یک آزمون بزرگ به هر حال با توجه به این که تا چند نفر هستند و در مورد. من هم بسته به لپ تاپ و استفاده از کاشی برای قرار دادن آن در خانه من است. همه چیز کار می کرد یکپارچه و بدون درهم و برهمی و یا سر و صدا.

چه حتی بهتر این است که HP نخواهد بود و تنها تولید کننده به ادغام راه حل است. اینتل در حال کار با کاشی برای ایجاد یک راه حل مشابه به اجرا در نخبگان سنجاقک اگر چه ظاهرا برخی از تفاوت. ما نمی دانیم که جزئیات اما به نظر می رسد که گسترده تر راه حل کار خواهد کرد زمانی که یک لپ تاپ خواب است اما نه به طور کامل خاموش شده و در آن ادغام خواهد شد با اینتل vPro زیرساخت برای پشتیبانی از راه دور قفل و پاک کردن. از آن خواهد شد از این رو بود و بیشتر شبیه اپل پیدا کردن مک من از ویژگی های HP را پیاده سازی.

HP Tile Map View
علامت Coppock/Digital Trends

با توجه به کاشی 72 درصد از کاربران لپ تاپ پیدا کردن توانایی برای پیدا کردن از دست داده و یا به سرقت رفته لپ تاپ به “خیلی” یا “بسیار با ارزش است.” که به معنی وجود یک آماده عرضه از کاربران که دوست دارم به استفاده از یک بهتر ساخته شده است در راه حل.

مایکروسافت نیست پاسخ داد و در عین حال با یک تجدید نظر در پیدا کردن دستگاه من راه حل, اما این همیشه ممکن است به عنوان به خوبی. هر روز از دست دادن یک لپ تاپ با هیچ امید پیدا کردن دوباره آن می تواند بیش به زودی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>