ساخت این مینی Star Trek TNG کامپیوتر خود را به خودتان احساس می کنید مثل شما دور از زمین

کاوش ستاره ها هزاران سال نوری دور از زمین برای تلفن های موبایل بسیار زیادی در مورد حق در حال حاضر. While Darian جانسون نشده اختراع بین کهکشانی سفر او ایجاد کرده است یک کامپیوتر رومیزی کوچک است که به نظر می رسد مستقیما از Jean-Luc Picard آماده, اتاق, اجازه شما حداقل وانمود کند که شما با خیال راحت روی یک دور کشتی فضایی.

تبلیغات

آن عهد به پیشتازان فضا: نسل بعدی را تولید طراحان از جمله ویژگی های مشاور مایکل Okuda که داستانی LCARS (کوتاه برای کتابخانه دسترسی به کامپیوتر/بازیابی سیستم) سیستم عامل مورد استفاده در رایانه های روی عرشه کشتی USS Enterprise-D هنوز هم نگاه به اینده, با وجود نمایش پخش اول 33 سال پیش. رادنبری خودش اصرار داشت که صفحه نمایش کامپیوتر روی عرشه کشتی بود که حداقل و تمیز که ممکن است به تصور این تکنولوژی که فوق العاده پیشرفته و این زیبایی است که بسیاری از طرفداران نشان می دهد هنوز هم طرفداران از جمله جانسون.

تبلیغات

جانسون LCARS کامپیوتر است که بر اساس یک طراحی موجود برای شبیه TNGبا مضمون alarm clockکه او را به روز رسانی با یک بزرگتر 3D-چاپ محوطه بزرگتر صفحه نمایش و اجزای اضافی برای اضافه کردن بطور قابل توجهی قابلیت های بیشتر.

با استفاده از همه چیز از یک Adafruit ESP32 پر مدیره به آمازون AWS cloud سرور کامپیوتر می توانید دسترسی و نمایش یک میزبان از اطلاعات در دسترس با یک سری از دکمه های ساده از جمله آب و هوا و دما و رطوبت اتاق اخبار, تقویم, داده های کشیده شده از Microsoft Outlook, تناسب اندام, اطلاعات حسن نیت ارائه میدهد از گوگل تناسب اندام, یک مقاومت کد رنگ نمودار و ماشین حساب و حتی یک ابزار برای اندازه گیری قدرت و زمان که جانسون می توانید با استفاده از او به عنوان توسعه دستگاه های دیگر. Geordi La Forge افتخار خواهد بود.

همه فایل ها و شماتیک مورد نیاز برای ایجاد و سفارشی خود را در دسترس هستند به صورت رایگان در Hackaday برای دانلودو در حالی که شما لازم نیست به یک Starfleet کالیبر مهندس به ساخت یک, شما خواهد شد نیاز به لحیم کاری الکترونیک و برنامه نویسی مهارت های خود را ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>