اشکال زده قرص پشت یخبندان خطوط در سایت های رای گیری در شهرستان لس آنجلس گزارش می یابد


Voters line up outside a polling place at the University of Southern California in Los Angeles on March 3, 2020.

رای دهندگان خط در خارج از یک مکان سنجی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در لس آنجلس در 3 مارس سال 2020 است.
عکس: استفانی Dazio (AP)

انت قرص کمک پیچ کالیفرنیا مارس 3 سال 2020 اولیه انتخابات در زمان با توجه به قبلا unpublicized لس آنجلس گزارش پرچم سیاسی در روز چهارشنبه.

تبلیغات

بسیاری از رای دهندگان تا به حال به صبر ساعت در خط به بازیگران یک رای در سراسر کشور—با هر دو الکترونیکی چک در سیستم اجرا بر روی KnowInk PollPads و glitchy, $300 میلیون Smartmatic ماشین های رای گیری گزارش به منبع جداگانه تنگناها. با توجه به Politico, the L. A. شهرستان گزارش اختلافات که جدید ماشین های رای گیری شد مشکل و نقاط انگشت به طور مستقیم در الکترونیکی نظرسنجی کتاب سیستم های در حال اجرا بر روی تبلت استفاده نظرسنجی کارگران است.

گزارش را پوشش می دهد تنها L. A. شهرستان که دیدم مردم در انتخابات بیش از یک میلیون نفر در بیش از 970 رای گیری سایت بنابراین نتایج آن ممکن است generalizable به دولت ، اما آن را پیدا فراگیر مسائل با KnowInk-تولید قرص علامت ضعیف برای آینده انتخابات عمومی ماه نوامبر که به طور بالقوه می تواند مجسمه نیم تنه مشارکت سوابق قدمت آن به سال 1908. سیاسی نوشت که دولت به نظر نمی رسد به گردش اند در این گزارش به طور گسترده و آن را “قبلا گزارش شده است.”

تبلیغات

عمده تاخیر باعث شد که نظرسنجی کارگران که تا به حال تنها همگام سازی یک زیر مجموعه از PollPad واحد با پایگاه داده میزبانی دولت رول رای دهندگان در رای گیری اولیهدر بر داشت که در روز انتخابات روند هماهنگ سازی باقی مانده واحد “در زمان چند ساعت در PollPad.” در برخی موارد گزارش متحده “هماهنگ سازی کامل نیست قبل از پایان روز انتخابات ارائه تعدادی از PollPad دستگاه قابل استفاده نباشد.” یکی دیگر از اشکال هماهنگ سازی اجباری بسیاری از رای دهندگان به ورود موقت برگه های رای که بازیگران زمانی که وضعیت ثبت نام از رای دهندگان را نمی توان تایید کرد. کسانی که اغلب هرگز محسوب می شود.

یکی دیگر از عظیم قطعی درگیر نام جستجو. پس از قبل از انتخابات انتخابات ناظران مشخص است که نام تنهایی کافی نبود برای بررسی اینکه آیا رای دهندگان ثبت شده به نام مشترک بودند زیاد در دولت پایگاه داده از ده ها میلیون نفر از رای دهندگان. این PollPad نرم افزار شد و در نتیجه به روز شده اجازه می دهد تا نظرسنجی کارگران به جستجو های خیابان و محل سكونت و خانه شماره. مشکل حل شد به جز برای این واقعیت است که تنها چند روز قبل از انتخابات “آن را کشف شد که بیشتر زمینه های جست و جو داری اشکال ساخته شده است که عملکرد غیر قابل استفاده” با توجه به گزارش. پس از انتخابات تا به حال آن را خاموش است. نتیجه این شد که نظرسنجی کارگران گاهی اوقات مجبور به غربال کردن از طریق صدها نفر از نام برای پیدا کردن صحیح رکورد برای هر رای دهنده.

“عدم وجود این فیلتر های اضافی آن را دشوار برای انتخابات کارگران برای پیدا کردن رای دهندگان ثبت و به طور قابل توجهی آهسته انتخابات کارگر توانایی برای بررسی رای دهندگان” در این گزارش اعلام کرد.

در نهایت این برنامه در PollPads مکیده. نظرسنجی کارگران “تجربه PollPad عقب مانده صفحه نمایش ناوبری, یخ و یا سقوط از نرم افزار در طول PollPad هماهنگ سازی در روز انتخابات” “قابل توجهی” کاهش روند رای گیری. مشکلات اضافی شامل غیر عملیاتی PollPads و اشتباهات را با ثبت نام مشروط رای دهندگان در نظرسنجی سایت هر چند در این گزارش اضافه شده است که “تجزیه و تحلیل از AT&T” هیچ مدرکی فقیر اتصال به اینترنت منجر به تاخیر می اندازد. ترکیب همه این مسائل این بود که برخی از مکان تا به حال کمتر از پنج PollPads, bottlenecking رای دهندگان و حتی بیشتر و که برخی از نظرسنجی مکان بودند understaffed و فاقد دیده در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

دیگر ربطی به مسائل شامل یک کامپیوتر اسکریپت که شکست خورده به پست کردن 17,000 رای از طریق پست رای به ساکنان در داخل قاب زمان لازم الاجرا توسط قانون است.

در حالی که برخی از 1,297 ماشین های رای گیری خارج از 23,104 کل (5.6 درصد) گرفته شد از گردش خون قبل از انتخابات با توجه به موضوع با قطعات معیوب که باعث مربا کاغذ این گزارش به این نتیجه رسیدند کسانی که مسائل کمک نمی کند و به تاخیر می اندازد. نویسندگان نوشت که “برای اکثریت قریب به اتفاق نقاط این مورد نیست و تا به حال حداقل مستند اثر در زمان صبر” وجود دارد بیش از اندازه کافی عملیاتی ماشین آلات در برخی از نقاط. در این گزارش اشاره کرد که صف های طولانی نیست گسترش به فراتر از Kafkaesque جهنم از بررسی در ایستگاه.

تبلیغات

سابق ملی لارنس لیورمور آزمایشگاه دانشمند کامپیوتر David, Jefferson اقتدار در رای گیری ماشین آلات مورد مناقشه است که 5.6 درصد تعداد به هیچ وجه قابل اغماض است. او گفت که سیاسی آن را “واقعا غیر قابل قبول تا آنجا که هر نوع ماموریت حیاتی دستگاه نگران است.”

در این گزارش گفت که شهرستان های انتخاباتی در حال کار با KnowInk برای حل و فصل مسئله هماهنگ سازی بازیابی آدرس searching قابلیت افزایش تعداد PollPads در دسترس است. این شهرستان همچنین در حال کار بر روی یک سیستم برای رای دهندگان به تولید کدهای QR از رای دهندگان ثبت در دستگاه های تلفن همراه خود را برای بررسی در با یک اسکن.

تبلیغات

مشکلات مشابه با KnowInk دستگاه های گزارش شده به عنوان کمک به تاخیر در گرجستان در نوامبر سال 2019 هر چند بسیاری از مشکلات آن مربوط به قلمرو سیستم های رای گیری, رای گیری, ماشین آلات و یا آموزش ناکافی از نظرسنجی کارگران. تلاش برای نوسازی انتخابات با نامناسبی شماری از رای گیری تکنولوژی گاهی اوقات اشتباه رفته در برخی از جاهای دیگر بیشتر infamously در آیووا که در آن یک حشره رای گزارش برنامه malfunctioned فاجعه در فوریه سال 2020 دموکراتیک اولیه قفقاز.

وجود تلاش های در جریان برای جبران برخی از مشکلات بالقوه است. هر واشنگتن پستیک پروژه مشترک توسط انتخابات کمک کمیسیون و مرکز امنیت اینترنت اقدام به راه اندازی یک سیستم برای فروشندگان به رای و فن آوری به طور مستقل برای بررسی باگ ها و آسیب پذیری های بالقوه است که می تواند مورد سوء استفاده توسط کاربران ، تا کنون KnowInk, Scytl, سیستم های VR و VotingWorks در هیئت مدیره هستند هر چند بعید است که هر چیزی آماده خواهد شد در ماه نوامبر. کالیفرنیا نیز اعلام کرد آن را به پست الکترونیکی رای گیری به تمام رای دهندگان واجد شرایط قبل از انتخابات عمومی که امیدوارم offload برخی از این بار از سایت های رای گیری در سراسر کشور.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im